Dreamstar türbün 4k yazılım

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
dönemiyorum derken,

- cihaz açılmıyor mu?
- açılıyor da yazılımı mı beğenmediniz?

Tribün 4K Temmuz 2019 Yazılımı;

Tribün 4K Kurtarma Yazılımı;

Kurtarma Yazılımı Yükleme;

A Çevrimdışı

aydin22

Yeni Üye
15 Eyl 2019
43
61
rs232 yeri yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

simdi buyazilim üzerinde vision amigo 4

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
bildiğin jtag yapan biri varsa götür sadece yazılım atacak
ama şunu deneyebilirsin çoğu cihazda dışarıya com çıkartmıyorlar artık yani cihaz içinde yuvası var
sadece o yuvaya uyumlu rs232 bulman gerek oda çok kolay bulunur elektronikçiye git cihazı aç
eski cihazlarda rs232 var eklemeli 3 delikli jak gibi mutlaka uyacaktır onu al ve loader ile yükle

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
İçeriden de mi yok ,pin gibi ,gerçi çok anlamam ama merak ettim :ok

yok bulamadim ben biraz anliyorum

bildiğin jtag yapan biri varsa götür sadece yazılım atacak
ama şunu deneyebilirsin çoğu cihazda dışarıya com çıkartmıyorlar artık yani cihaz içinde yuvası var
sadece o yuvaya uyumlu rs232 bulman gerek oda çok kolay bulunur elektronikçiye git cihazı aç
eski cihazlarda rs232 var eklemeli 3 delikli jak gibi mutlaka uyacaktır onu al ve loader ile yükle
işte demek istediğim buydu sevgili M memoli1478 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
yerini bulamadim yoksa bende yabarim cok cihaz oyle yükledim tx rx gnt yerini
Elbette sevgili aydin22,mutlaka yaparsın ,gözden kaçmış olabilir anlamında yazdım ben ,bazen bakıyoruz ama göremiyoruz :ok ,en iyisi kapağı söküp okunaklı şekilde üstten güzel bir foto çekip burada yayınlaman ,belki yardımcı olunur o şekilde :ok

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Elbette sevgili aydin22,mutlaka yaparsın ,gözden kaçmış olabilir anlamında yazdım ben ,bazen bakıyoruz ama göremiyoruz :ok ,en iyisi kapağı söküp okunaklı şekilde üstten güzel bir foto çekip burada yayınlaman ,belki yardımcı olunur o şekilde :ok
Dreamstar tribün 4k olan modellerde rs232 çıkışını kaldırmışlar. Normal tribünlerde arka panelde av çıkışı ve 3,5mm rs232 çıkışı var, 4k olan modelde ise av çıkışı ve SPDIF çıkışı var sadece.

Usb ile bazı yazılımları alıyor;
technobox thor cihaza aşağıdaki modellerin yazılımları uyuyor.
dreamstar tribün 4k
süpermax 4k

hsp07GS0-2-16 chipset uyumlu yazılım varsa deneyebilirim.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hem sorunu yazıp hem cevabını yazıyorsun anlamadığım nokta şu; madem anlıyorsun neden soruyorsun :ara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri