Deneyim 🔥🔥 Dreamstar Nova 2/32 Tam Lisanslı ( Özel İnceleme ) 🔥🔥

M Çevrimdışı

merdo1

Yeni Üye
29 Haz 2023
12
39
Valla yapıştırin bu fiyata bu cihaz hemde 32 gb blunmaz nimet daha kac lira olacak.1 ay sonra bu fiyatlari mumla ararsiniz.Cihaz suan bulunabilecek fiyat performans cihazi.Ben bi eksigini goremedim kusursuz alın aldirin

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
191
54
bunda da mı disney atmos değil

disneyde atmos verebilen android box yok mu gerçekten nvidia shield hariç

O Çevrimdışı

oytuncilen

Yeni Üye
6 Mar 2021
11
45
Hocam selamlar. İncelemenizi okudum. Emeğinize sağlık çok yararlı olmuş. Şimdi kararsızlığım var. Tavsiyeniz önemli. 2 televizyonumun birinde next playbox birinde next mybox var. Myboxu 3 sene önce almıştım. Geçen sene de playbox aldım. Playboxtan 5ghz wifi, bluetooth kumanda gibi başka iyi özellikleri ile çok memnunum. Mybox ın kumandası, 2,4 ghz wifisi, ısınması ve yavaş olması falan beni yormaya başladı ve artık değiştirmeye karar verdim. Başta Hiremco matador pro air düşünürken tam bu yeni çıkan dreamstar novaya karar vermiştim ki buna göre bir kaç ay daha eski olan next start karşıma çıktı. Next alışkanlığımdan da ötürü şimdi ikisi arasında kararsız kaldım. boxları sadece iptv ve youtube film falan izlemek için kullanıyorum. Novanın anten özelliği ya da 32 gb olması benim çok önemsediğim özellik değil. Hangisini tavsiye edersiniz? şimdiden teşekkür ederim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,150
Hocam selamlar. İncelemenizi okudum. Emeğinize sağlık çok yararlı olmuş. Şimdi kararsızlığım var. Tavsiyeniz önemli. 2 televizyonumun birinde next playbox birinde next mybox var. Myboxu 3 sene önce almıştım. Geçen sene de playbox aldım. Playboxtan 5ghz wifi, bluetooth kumanda gibi başka iyi özellikleri ile çok memnunum. Mybox ın kumandası, 2,4 ghz wifisi, ısınması ve yavaş olması falan beni yormaya başladı ve artık değiştirmeye karar verdim. Başta Hiremco matador pro air düşünürken tam bu yeni çıkan dreamstar novaya karar vermiştim ki buna göre bir kaç ay daha eski olan next start karşıma çıktı. Next alışkanlığımdan da ötürü şimdi ikisi arasında kararsız kaldım. boxları sadece iptv ve youtube film falan izlemek için kullanıyorum. Novanın anten özelliği ya da 32 gb olması benim çok önemsediğim özellik değil. Hangisini tavsiye edersiniz? şimdiden teşekkür ederim.
Sei Robotics üretimi olması sebebi ile bu iki cihaz arasında seçimim Nova olurdu.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
2 cihazıda arkadaşa aldım önce nextti aldım ses sorunu vardı çözemedik geri iade ettik sonra novayı aldık şükür bir sorun yok iki cihazıda denedim açık ara nova önde.tavsiyem nova olur.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,150
2 cihazıda arkadaşa aldım önce nextti aldım ses sorunu vardı çözemedik geri iade ettik sonra novayı aldık şükür bir sorun yok iki cihazıda denedim açık ara nova önde.tavsiyem nova olur.
Aslında Next'te ses sorunu yok, Cec açık olduğundan tv kumandası ilede, cihaz kumandası ilede sesi açmaya çalıştığında cihazın sesini açıyorsun, tv nin sesini açmış olmuyorsun. Cihaz sesini maksimum yapsanda tv sesi kısık kaldığı için ses sorunu olduğunu sanıyosun. Yani yanlış kullanımdan dolayı bu sorun, CEC özelliği kapatıp tv sesini ayrı kendi kumandasından, cihaz sesini ayrı kendi kumandasından açmalıydın. Belirli bir ses ayarını yaptıktan sonra CEC özelliği tekrar aktif yapabilirdin. Yada en kısa yol cihaz kumandasından sesli komut tuşuna basıp "sesi maksimum yap" dediğinde yine ses istenen düzeye gelirdi.

Son düzenleme:
barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
kayınbiradere ,tvbox kullanımını çok methettim son gelişinde.az önce ona da f/p ürünü diyerek nova aldım.yuzumu kara çıkarma dreamstar nova😁
Halihazırda hakopro 4/32 yi ben kullanıyorum.tek fark ,dreamstar'da ram 4 yerine 2.
digital platformlarda kullanım için 2 GB ram, normal kullanıcı seyir zevki açısından memnuniyetsizlik oluşturmaz diye zannediyorum.inceleme ve yorumlar için teşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
kayınbiradere ,tvbox kullanımını çok methettim son gelişinde.az önce ona da f/p ürünü diyerek nova aldım.yuzumu kara çıkarma dreamstar nova😁
Halihazırda hakopro 4/32 yi ben kullanıyorum.tek fark ,dreamstar'da ram 4 yerine 2.
digital platformlarda kullanım için 2 GB ram, normal kullanıcı seyir zevki açısından memnuniyetsizlik oluşturmaz diye zannediyorum.inceleme ve yorumlar için teşekkürler.
Konuya çok karışmayayım dedim ama yine de fikrimi belirteyim istedim :) ,32 lik cihaz yapıyorsun da neden 2gb de bırakıyorsun ki,ahım-şahım bir şey de değil çinliler için 4 takmak :)

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
Segment oluşturabilmek için muhtemel böyle yapıyorlar.ama türev cihazlar arasında bu durum bazen absürt fiyatlamalara yol açıyor.alım gücümüz gün geçtikçe azalıyor maalesef,yoksa 4/64 homatics plus alıp arkaya bakmamak vardı.
Alışveriş geçmişime şöyle bir göz attım şimdi.24 Ağustos 2021 tarihinde 55 inch Regal TV 4000 liraya almıştım.simdilerde iyi bir tvbox cihaz 3500 lira🙄😞

Geri
Üst Alt