Dolar xx TL Üzeri oldu yakıt fiyatları da yükselişte TL eridi.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
kara kışın ortasında hem elektriğe hem doğalgaza dev zam yaptılar. bu sizde bir fikir uyandırmıyor mu? "halk benim derdim değil, ben sakalıma bakarım" gibi? uyusun da büyüsün ninnisini söylüyorum bak. :hoba1

Gerçekten kışın ortasında olacak iş değildi. Vatandaştan o kadar uzak o kadar kopuklar ki ne desen boş. Üç beş yağcı aman efendim canım efendim her şey bal kaymak efendim deyince öyle zannediyorlar galiba.

Hadi biz karanlıkta otururuz, elimizden geldiğince kısarız da evinde hastası olup, makinaya bağlı olanlar var. Onlar ne yapacak. İnanılmaz bir akıl tutulması yaşanıyor.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Gerçekten kışın ortasında olacak iş değildi. Vatandaştan o kadar uzak o kadar kopuklar ki ne desen boş. Üç beş yağcı aman efendim canım efendim her şey bal kaymak efendim deyince öyle zannediyorlar galiba.

Hadi biz karanlıkta otururuz, elimizden geldiğince kısarız da evinde hastası olup, makinaya bağlı olanlar var. Onlar ne yapacak. İnanılmaz bir akıl tutulması yaşanıyor.
Karanlıkta oturmayi niye kabulleniyorsunuz siz vampir misiniz ?. Sizlerden beklemediğim
cümleler. Lütfen kabullenmeyiniz...

Devrimci ruhunu kaybetme ey tavsiyeforumu :/... (:

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Alkollü at kullansam o beni eve kadar taşır sıkıntı olmayacak kafam yattı bu işe:hihi
En son bir at yapmış olduğu faaliyet den ötürü sucuk olmuştu.

At kullananlar terör örgütü ilan edilebilir şu sıralar tasvip etmem.

images-1-27.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri