Dolar 12.91 Tarihi Rekor Yinelendi

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Ne yazayım ki sadece dolar da değil çünkü , biraz önceki tablo ,bu rezilliğin daniskası ,benzinci bana "abi 4 ay önce benzini 7.70 ten almıştın bu gün 8.41 demişti 2 gün önce,gerçi fiyatı düştü ama ben 8.41 den aldım maalesef.Gerçi avrupanın en ucuz benzinini alıyorum ama ne bileyim işte,ben kıymet bilmiyorum mutlaka.

alodan-168.png
Sen rahat ol, sakinliğini koru Alaattin abi şahlanışa geçtik dört nala gidiyoruz.

Avrupada raflar boş, benzin mazot bulamıyorlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sen rahat ol, sakinliğini koru Alaattin abi şahlanışa geçtik dört nala gidiyoruz.

Avrupada raflar boş, benzin mazot bulamıyorlar.
Her zaman benzin aldığım çocuk bu (ben çocuk diyorum) ,beni tanıyor yani , ki bunu anlattım telefonda tanıdıklara,çünkü her gittiğimde mutlaka muhabbet ederim depoyu doldururken.
İşte yabancılar kuyrukta iken ben depoyu doldurdum(inan 50 tl'lik aldım benzini),dedim ya "ben kıymet bilmiyorum mutlaka" diye ,neyse işte ,sustum yine :)

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Her zaman benzin aldığım çocuk bu (ben çocuk diyorum) ,beni tanıyor yani , ki bunu anlattım telefonda tanıdıklara,çünkü her gittiğimde mutlaka muhabbet ederim depoyu doldururken.
İşte yabancılar kuyrukta iken ben depoyu doldurdum(inan 50 tl'lik aldım benzini),dedim ya "ben kıymet bilmiyorum mutlaka" diye ,neyse işte ,sustum yine :)
Geçen gün Cumhurbaşkanını dinliyorum şöyle dedi; ""Karadenizde bulunan doğalgazı çıkardığımızda hem devletin hemde vatandaşın kasasına girecek"" gibi birşeyler dedi. Vatandaşın kasasına girecek dediğini net hatırlıyorum.

Ben letgo dan ikinci el bir kasa arayışına girdim zirâ 2023'e ne kaldı ???

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Geçen gün Cumhurbaşkanını dinliyorum şöyle dedi; ""Karadenizde bulunan doğalgazı çıkardığımızda hem devletin hemde vatandaşın kasasına girecek"" gibi birşeyler dedi. Vatandaşın kasasına girecek dediğini net hatırlıyorum.

Çabuk adres ver ... :haha1

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Nolcak böyle abi ya
Abisinin gülü, yüce Devletimizin kudretli yöneticilerinin bir bildiği vardır elbette.

Yoksa sen zannediyor musun ki Dolarla mücadele etmenin ülkede Özgürlük ve Demokrasiyi sağlamak, ifade özgürlüğünü serbest bırakmak, lüksten vazgeçmek ile olacağını bilmiyorlar? Onlar da biliyorlar ki dolarla mücadele etmek demek bazı ekonomist geçinen gerizekalıların ekranlarda UTANMADAN anlattığı gibi ''Sat aaaabi bir on milyar dolar, yetmedi mi aaaabi sat bi 10 milyar dolar daha, olmadı mı? Bi 10 milyar dolat daha sat bak nasıl afallıyorlar'' demek değil ama bunu yaptılar ne yazık ki. 128 milyar dolarımızın nereye gittiği de belli oldu.

Merkez bankasının kasasında müdahale edecek birikim mi var ki dolara etkisi olsun?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Kâsedir o, Kasa olsa duramazsın :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt