Digiturk Üyelik İptal Mağduriyeti

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben Digiturk üyeliğimi iptal ettirmeye gittiğimde aynısını bana da demişlerdi , benim de sadece HDMI kablo eksikti ve 20 TL istemişlerdi , bende resmen dilencilik yapıyor bu Digiturk demiştim , kadın da bana valla yoksa kablo parasını bizden alırlar demişti :) kabloyuda evde unutmuştum yani bir daha git gel yapmaya üşendim. Neyse kadın dedi ki burda mı ödeyeceksin yoksa fatura olarak mı çıksın öyle mi ödeyeceksin. Ben de dedim iyi fatura olarak öderim , neyse para ödemeden iptal kağıdını da alıp çıktım , daha sonra ne fatura çıktı ne bişey para felanda ödemedim :hihi

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ben Digiturk üyeliğimi iptal ettirmeye gittiğimde aynısını bana da demişlerdi , benim de sadece HDMI kablo eksikti ve 20 TL istemişlerdi , bende resmen dilencilik yapıyor bu Digiturk demiştim , kadın da bana valla yoksa kablo parasını bizden alırlar demişti :) kabloyuda evde unutmuştum yani bir daha git gel yapmaya üşendim. Neyse kadın dedi ki burda mı ödeyeceksin yoksa fatura olarak mı çıksın öyle mi ödeyeceksin. Ben de dedim iyi fatura olarak öderim , neyse para ödemeden iptal kağıdını da alıp çıktım , daha sonra ne fatura çıktı ne bişey para felanda ödemedim :hihi
Paketler sitesindeki gibi pahalımı? Değmez o zaman

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu gün tekrar aradılar, hanfendi iki dakika susup beni dinler misin? Dedim... Her şeyden habersiz gariban çalışan "buyurun" dedi... Hiç ara vermeden sert şekilde olanları anlattım, şimdi bu bant kaydını yetkili gafillere dinletin dedim kapattım... :hihi

İlerleyen günlerde, farklı birisinin aramasını bekliyor olacağım. :sirit

B Çevrimdışı

biperva 

Aktif Üye
13 Nis 2020
53
36
Modüllü üyeliğimi iptal ettirene kadar en az 7 kişi aradı ama çok şükür sonunda iptal ettirip kurtuldum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt