Digiturk Üyelik İptal Mağduriyeti

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
12 yıllık digiturk üyeliğimi memnun olmama rağmen atıl durumda kaldığı için ve taahhütüm de bittiği için iptal edeyim dedim...

On gündür yaşatılan sıkıntılar;
İlk aradığım kişi talebimi aldıktan sonra o gün içinde iki ayrı kişi daha aradı ikisine de "insan gibi" durumu anlattım. Sonra bayiye giderek sisteme iptal girişimi yaptırdım.

Bir hafta içinde üç ayrı kişi daha aradı etti mi 5 kişi... 30 lira için önerilen tekliflerin en uç noktası 65 liralık paketi 15 liraya verelim oldu. Dedim ki, 12 yıldır böyle bir teklif ile neden faturam düşmedi? Sağmal inek gibi (afedersiniz) neden beni emcüklediniz. :slap

* * *

Bu gün cihazları teslim etmeye gittiğimde asıl sorun ve tabiri caizse "çamura yatma" ile karşılaştım. 10 yıl önce HD yayın için başvuru yaptığımda bana sadece kutu ve kumanda verdi servis, hdmi kablosu vermedi, bu gün vermedikleri hdmi kablosu yok diye 20 lira, kendi sattıkları uzaktan kumanda orijinal değil diye de 28 lira olmak üzere 48 ₺ tahsil ettiler.

Allah'a havale ediyorum.

Sizlere tavsiyem ise;
Kurulumda verilen hdmi kablosunu muhafaza etmek ve kumanda değişimi yapacaksanız fatura talep etmeniz gerektiğidir.

İlk fırsatta, digiturk'e dönerim diyordum ama sağolsunlar üç kuruşluk malzeme ve yanlış uygulama ile bu istediğimi, nefrete dönüştürdüler.

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
İptal de ciddi olduğunu dusunduklerinde indirim yapıyorlar keşke önceki yıllar da öle yapsaydın ben zira hep öle indirim alırdım bu arada sadece 48 lira ile kurtulduğunu dua et bence çünkü iptalde baya zorluk cikartiyorlar

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
Ben de televizyonla gelen ve kullanmadığım hediye üyeliği iptal etmek istedim. Haziran ayı ücretsiz, diğer iki ay da 15 lira ve taaahhutsüz, kanallar da açık olsun dedi. Eylül'e kadar deneyin, memnun kalmazsanız yine iptal edebilirsiniz, dedi. Ben de, iyi deneyeyim, dedim. Yalnız bayiye iptal için ilk gittiğim de ban da üzerinde Digitürk yazan kablo olmazsa olmaz dediler. Kısacası, iptal etmek istiyorum deyip, onları peşinizden kosturmazsanız, kıymet bilmiyorlar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ben de televizyonla gelen ve kullanmadığım hediye üyeliği iptal etmek istedim. Haziran ayı ücretsiz, diğer iki ay da 15 lira ve taaahhutsüz, kanallar da açık olsun dedi. Eylül'e kadar deneyin, memnun kalmazsanız yine iptal edebilirsiniz, dedi. Ben de, iyi deneyeyim, dedim. Yalnız bayiye iptal için ilk gittiğim de ban da üzerinde Digitürk yazan kablo olmazsa olmaz dediler. Kısacası, iptal etmek istiyorum deyip, onları peşinizden kosturmazsanız, kıymet bilmiyorlar.
Müşterinin, üyelik talebini ikinci kez yineletmeyen kuzu postu giymiş yavşaklar, iptal talebini duyduktan sonra nasıl yalakalık yaparımın, kesin kararlı olunduğunu anladıktan sonra da hangi modlarda çirkefleşip, pislik yaparımın peşine düşüyor maalesef...

İlk fırsatta, dönerim diyordum ama bu tavır ile üzerine para verseler, mümkünatı yok artık.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Benim kurulumda da TV HD diye scart kabloyu aldı götürdü .... acaba bize de mi böyle salça olacaklar çok merak ediyorum

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Benim kurulumda da TV HD diye scart kabloyu aldı götürdü .... acaba bize de mi böyle salça olacaklar çok merak ediyorum
Hdmi kablosunun üzerinde digiturk ibaresi varsa ve kumanda pil kapağının içinde etiket duruyorsa sıkıntı olmaz. Teslim alırken bunlara bakıyorlar.

10 yılda benim kumanda değişti, kendi sattıkları uzaktan kumandayı o etiket yok diye kabul etmediler, kabloyu da zaten kendim almıştım o ibarenin olması mümkün değil.

Velhasıl kelam, bu ülkede niyetini bozan herkesin kolaylıkla "haram" yiyebildiğini bir kez daha anladım...

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Hdmi kablosunun üzerinde digiturk ibaresi varsa ve kumanda pil kapağının içinde etiket duruyorsa sıkıntı olmaz. Teslim alırken bunlara bakıyorlar.

10 yılda benim kumanda değişti, kendi sattıkları uzaktan kumandayı o etiket yok diye kabul etmediler, kabloyu da zaten kendim almıştım o ibarenin olması mümkün değil.

Velhasıl kelam, bu ülkede niyetini bozan herkesin kolaylıkla "haram" yiyebildiğini bir kez daha anladım...
Bu kutuyu satın alma olayı yok mu müşterinin. Uzun yıllar abone olacaksa alsın sonra sıkıntı çekmesinler

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt