Deodorantlarda bunlar yazıyorsa sakın almayın!

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,460
32
Bence mumkunse bu tur urunleri hic kullanmamak calistigim bir firma bu is uzerine kurulu firma ismini burdan yazmak istemiyorum soran olursa soylerim fason çalışıyorlar kaliteli urunde basiyolar kalitesizde artik firma kimlerle anlastiysa neyse

Makinelerin hepsi her parcasi paslanmaz metalden ve galvanizden uretilmis buraya kadar cok guzel

İceriginde tabikide lpg var bildigimiz ev tupundekilerden haftada 2 tank geliyor yer alti tanklarini doldurmaya buraya kadarda bir nevi bisey yok diyelim buda zararlida

Ayni makinelerde bocek ilaci sinek ilaci ayakkabi boyasi deodorant tras kopugu hepsini dolduruyolar makinelerin hepsi antistatik malzeme ile kapli fakat bu urunlerin bir makineden part part üretildiğini gördüğüm den beri 4 sene yaklasik bu tur urunleri kullanmiyorum
Hangi firma hocam merak ettim.Hunca ve Etap kozmetik biliyorum tek Türkiye de üretim yapan.Birde rexona üreten coster i duydum.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,460
32
Genel olarak sanayileşme hastalık yapıcı etmenleri beraberinde getiriyor.Ürün pakete girdiği anda bence zararlı hale gelmiş demektir. Çocuklar çok istedi diye a markanın tavuk ürününü aldık fırında yaptık.Hem lezzet olarak hanımın yaptıklarından kötü hem de çocuklarda ajerjik reaksiyona neden oldu.
Kısaca seri üretim varsa paketlenmiş gıda ise iyi düşünmek lazım.
Her üründe bunlar geçerli rafta yer alan ürünü alırken bir daha düşünmeli.
Hocam ona bakılırsa marketlerin kapısından girilmemeli zira meyvesinden tutunda paketli ürünlere kadar zararlı.

Geri
Üst Alt