Değişimden gelen Tv de ölü piksel çıktı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Emsal karar var artık sayının önemi yok öyle derlerse kararı bulur, tüketici heyetine başvurur arkadaşımız.
Aynen durum tam da bu yöndedir.

Ankara Yargıtay 13. Hukuk dairesinin kararı emsal teşkil ediyor.

Videoda detayları anlatmıştım konu sahibi arkadaş bakabilir.

Kaldı ki o beyaz şeyin ölü pixel olduğu da biraz tartışılır :alala

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
Sony ise işiniz hepten zor,herifler DAVA lık olurlar ve kaybedeler bir de dosyayı Temyize taşırlar:haha1
(emsal karar olmasın diye öncelikle! ama oluyor tabiki emsal karar) herifler acaip uğraşıyorlar
hiç yılmıyorlar,onun için Sony benden uzak kime yakın olursa olsun,malına lafım yok sayılır
yani 10 kağıtlık malını bana 5 kağıda verirlerse bak o zaman alırım ancak! yalan yok,böyle riski
olan markadan mal alırsam elbette çok ucuz olursa alırım yaw:hihi

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,070
diğer ülkelerde kabul edilememiş , revizyon görmüş , ölü pikselli monitör ve tv leri daha ucuza ithal ediyorlar gibi geliyor .

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
arakadaşlar servis bugün geldi ve 5 piksel altı için normal diyip gitti vestel whatsapp a yazdım verdikleri cevap ..

Tüm kayıtlarınıza ulaştım ....... bey, servisimizin de aktardığı gibi iki adet pixel olduğunu iletmişler ancak bu durum için belirli bir sayı bulunuyor bu sebeple değişim yönünde yardımcı olamıyoruz ancak üründe artış yada farklı bir hata alırsanız her zaman iletişime geçebilirsiniz. Daha önce size yardımcı olduğumuz gibi yine bu ürün içinde size yardımcı olabiliriz. Ürünlerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasındayız.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
arakadaşlar servis bugün geldi ve 5 piksel altı için normal diyip gitti vestel whatsapp a yazdım verdikleri cevap ..

Tüm kayıtlarınıza ulaştım ....... bey, servisimizin de aktardığı gibi iki adet pixel olduğunu iletmişler ancak bu durum için belirli bir sayı bulunuyor bu sebeple değişim yönünde yardımcı olamıyoruz ancak üründe artış yada farklı bir hata alırsanız her zaman iletişime geçebilirsiniz. Daha önce size yardımcı olduğumuz gibi yine bu ürün içinde size yardımcı olabiliriz. Ürünlerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasındayız.
Yukarıda Adem hocanın paylaştığı videoyu izleyin o kadar kolay değil o iş

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,070

işin içini tam bilmiyorum .
haklı durumda iseniz .

ürün değişimi vs gibi neyse yapılması talebi tekrar kanunlarla çözümü .
önemli olan diğer kişilere devamı durumu !!!

servisten rapor alın 5 piksel altı için normaldır belgesi .
serviste 5 piksel altı fabrikadan belğe alsın .
serviste kendini kurtasın .

düğme ilikleme hesabı .
bu servisi de kanunlarla çözümü .
ana firmayı da kanunlarla çözümü
tazminat !!!.

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
DSC_0399.jpg

whatsapp tan vestele gönderdim resmi

Vestel ailesi olarak her ürünümüzü milli değerlere layık olabilmek adına kalitemizden ödün vermeden üretime alıyoruz ......... bey, sizleri bir tüketici olarak çok iyi anlıyorum bu sebeple size yardımcı olacağım kontrol edilmesi adına ilgili birimimize şikayetlerinizi aktarıyorum.
Şimdi ilgili birimi bekliyoruz bakalım...

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Israrla ve sürekli yazın arayın adamları telefonda sık sık yoksa işi boşa bırakırsanız sonuçlarına katlanırsınız geçmiş olsun umarım sorununuz çözülür.

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
yani kafamı bozucaklar iyi bi mercek bulup büyütüp bakıcam kaç tane diye rahmetli piksel var diye

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
diger iletilen ilgili servis nezaman dönüş yapar ve o birim tam olarak ne iş yapıyor acaba bekliyoruz bakalım ne yapacaklar birde değilşm yaparlarsa 55UA9400 ün yerine 55U9500 vermişlerdi başka bi model mi istesem acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt