Deezer Hİ Fİ - Spotify ? (320) üyelik bilgi edinme

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Selam arkadaşlar, aldığımız kulaklıkla beraber, müzik konusunda, kaynak aramaya başladım. Yüksek kalite 1411 kpBs ses alabileceğim Karşıma 3 seçenek çıktı; (daha doğrusu 1 inden emin değilim.)

1- Tidal Hi fi ( Master kalitede 1 ay deneme aldım, şuan dinliyorum, iyi güzel ama, özellikle Türkçe parça sıkıntısı muazzam boyutta eledim.)

2- Deezer Hi fi Bu benim istediğim tarzda , yine 1 aylık deneme açtım , 1411 kpbs yüksek kalitede müzik sunuyor favorim, parça sıkıntısı pek çekecek gibi durmuyor)

Deezer Family; Bu paket hi, fi olarak mı sunuyor, yoksa premium mu? Çünkü premium sunuyor ise, 320 kpbs destekliyor. Family paketi hi fi destekliyorsa, 1411 kpbs bu pakete ortak arayacağım. Family 6 ortak , 14,99 TL /ay

3- Spotify Tam bir soru işareti, çok popüler, kullanımı, arayüzü , rahatlığı iyi diyorlar, parça sıkıntısı da çekeceğimi sanmıyorum, deezer dan bile fazla olduğunu tahmin ediyorum. Fakat kalite nedir? En büyük sıkıntı burada, 320 kpbs mi? Yoksa flac vs formatlar mı? Tüm parçalarda bunu sunuyor mu?

Bu da yine flac kalitesinde veya her ne ise işte 1411 kpbs sunuyorsa parçalarını, buna ortak olmak ve bulmak kolay, hemen hemen herkeste bu var.
bu programı daha önceleri bilmiyordum.Sayenizde buldum.artık kaliteli müzik dinliyorum tesekkürler gerçekten cok fark var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri