Dedesi Babası çıkmış...

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
447
34
Şu haberin iğrençliğine bakar mısınız? Bunu yapana acaba nasıl bir yaptırım uygulanacak. Bizim verdiğimiz vergilerle hapishane de her gün sıcak yemekler verilip ölene kadar o şekilde mi yaşayacak?

Allah'ın Dünyasında Allah'ın hükümleri uygulanmalı. Kısas, kısas, Kısas !!!
Screenshot_20211126-114611.jpg

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Eğer Allah'ın hükümleri uygulanacaksa herkese uygulanmalı ama 'Bu Bizden' diyerek kimse kayırılmamalı. Yani Demokrasiyi kendilerine göre eğip büktükleri gibi Allah'ın hükümlerini de kendilerine göre ayarlamasınlar.

Milletin parasını çarçur eden hangi eli ile etti ise o eli kesilmeli mesela.

Kendi Devletine 5 katı pahalı dezenfektan satan bakanları da asmalı

Ensar vakfındaki çocuklara tecavüz edenlerin tamamının malum yerleri kesilmeli veya kıyas ise Taksim meydanında hepsine alenen aynı muamele uygulanmalı.

Aynı Taksim meydanına dar ağaçları kurulmalı ve benim vergimle arabasında kokain çekenler o darağaçlarında sallandırılmalı

Askerime kurşun sıkan
Polisime dil uzatan
Doktoruma el kaldıran

Allahın belası cahillerin TAMAMI o darağaçlarında sallandırılmalı.

Zaten Demokrasi dediğin bu hali ile nedir ki?

Hiç bir işe yaramıyor.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Git gide igrenclesen bir ülke. Çok şey yazmak gerek burda ama çoğu şeyinde kaldırmaz bu ülke.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
447
34
Eğer Allah'ın hükümleri uygulanacaksa herkese uygulanmalı ama 'Bu Bizden' diyerek kimse kayırılmamalı. Yani Demokrasiyi kendilerine göre eğip büktükleri gibi Allah'ın hükümlerini de kendilerine göre ayarlamasınlar.

Ensar vakfındaki çocuklara tecavüz edenlerin tamamının malum yerleri kesilmeli veya kıyas ise Taksim meydanında hepsine alenen aynı muamele uygulanmalı.

Aynı Taksim meydanına dar ağaçları kurulmalı ve benim vergimle arabasında kokain çekenler o darağaçlarında sallandırılmalı

Askerime kurşun sıkan
Polisime dil uzatan
Doktoruma el kaldıran

Zaten Demokrasi dediğin nedir ki?

Hiç bir işe yaramıyor.
Kesinlikle.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Gerçekten doğru ise Allah bin bir türlü belalarını versin cehennem ateşinde yansınlar
Ramço ben takip etmiyorum bu tarz kanalları zira toplumsal destek adı altında bu iğrençliklerden bir şekilde raiting beklentileri doğuyor.
Benim başörtülü bacım geçen gün Esra Erol'a çıkmış kendisini savunuyordu. Ne diyordu biliyor musun?

''Ama Esra hanım o beni daha çok aldattı, ben onun için onu aldattım''

Abi mağduriyet burada nerede birisi bana izah etsin lütfen. Ne mağduriyeti yahu iğrençlik bu. Cehalet başka bir şey değil.

o videoyu buraya ekleyip daha çok hit almasını sağlamayayım.

Bütün bunların tamamı EĞİTİM ile ilgili sevgili kardeşim. Bunlar daha iyi günlerimiz.

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
152
48
Türkiye günlerdir Mersin’de kaybolduktan sonra ölü bulunan Yörük kızı Müslüme Yağal'a ağladı. O bir melekti... Odatv ilk günden itibaren bu olayın peşine düştü. Gerçekleri anbean ve okurlarına aktardı. Bugün gazeteler, Müslüme'nin babasının dedesi Hasan Yağal olduğunu yazdı. Ancak bu doğru değil... Peki gerçek ne?

Tutuklanan dede Hasan Yağal, Müslüme'nin kardeşlerinden birinin babası...
Gerçek nasıl ortaya çıktı?
Müslüme'nin cesedi bulunduğunda olay yerine giden savcı bütün ailenin DNA örneklerini aldı. Bu DNA örnekleri aile bireyleri ile karşılaştırıldı.
Korkunçtu...
Dede Hasan Yağal'ın DNA örneği ile Müslüme'nin ağabeylerinden birinin DNA örneği yüzde 100 eşleşme sağladı.
Bu da şu demekti...
Dede Yağal, Müslüme'nin ağabeylerinden birinin babasıydı.
Bunun üzerine sır perdesi aralandı.
Şüpheli artık dedeydi...
Jandarma, Müslüme'nin annesi Sevgi Yağal'ı sorguya aldı. Anne Yağal, sorguda yıllardır kimseye söyleyemediği bir sırrı açıkladı: "Kayınpederim bana tecavüz etti ve erkek çocuklarımdan birisi onun oğlu."
Sorgulamayı yapan jandarmaların bile kanı donmuştu....
Sevgi Yağal, gözyaşları içinde ifade vermeye devam ediyordu.
Bu gerçeği bugüne kadar kayındeperinin kendisini öldürmesinden korktuğu için açıklayamadığını söyledi.
Mersin Jandarma ekipleri belki de ilk defa böyle bir soruşturma ile karşı karşıyaydı...
Aile içinde dedenin başka kurbanı var mıydı bunu sorgulamaya başladılar.
Ve kan donduran bir gerçek daha ortaya çıktı.
Dede Hasan Yağal, 13 yaşındaki kendi çocuğuna da cinsel tacizde bulunmuştu...
Hazar Şahsuvar
Odatv.com

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Tvde bir takım gündüz programları var, bunları ilk başta yasaklamak lazım, sonrasında bu gibi failler yakalandığında en ağır cezaları alması lazım aksi halde sapık bakıyor tvde herkes birbirine kaymış bir benmiyim diye cesaret buluyor,haberlere bakıyor tutuklanıp salınıyor çoğu. Rahatça aramızda geziyor bu tipler. Suçu kesinleşmiş delillendirilmiş bu gibi suçlular için idam şart,hatta organları sağlamsa alınarak öldürülebilirlerde!

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Tvde bir takım gündüz programları var, bunları ilk başta yasaklamak lazım, sonrasında bu gibi failler yakalandığında en ağır cezaları alması lazım aksi halde sapık bakıyor tvde herkes birbirine kaymış bir benmiyim diye cesaret buluyor,haberlere bakıyor tutuklanıp salınıyor çoğu. Rahatça aramızda geziyor bu tipler. Suçu kesinleşmiş delillendirilmiş bu gibi suçlular için idam şart,hatta organları sağlamsa alınarak öldürülebilirlerde!
Daha önce başka konuda yazmıştım yine yazayım.

İstanbul Sözleşmesine bla bla diyip duranların nedense her gündüz kuşağı programının her 5 yarışmacısından birisini illa neden hibinatorlardan seçtiklerine dair bir açıklamaları yoktur diye düşünüyorum.

Yahu kardeşim homofobik değilim ama bunu da toplumun gözüne gayet doğal bir konu gibi sokmamalı.

Belki de gayet doğaldır bilemiyorum, beki ben evrimsel gelişimimi henüz tamamlayamadığım için bunu normal bulmuyor olabilirim lakin bir erkeğin makyaj yapıp ''Bakın ben e güzel efemineyim'' demesi ile bu yemek programlarında çıkıp gevşek gevşek konuşmaları bana aynı sonuç gibi geliyor.

Basit bir konu gibi görünse de şu an konuştuğumuz bu konunun dahi NORMALLEŞTİRİLMESİ hususunda bu bakış açısı yatıyor.

''Zina günahtır'' diyen Diyanetin aynı zamanda ''Baldızla yapılan zina nikah düşürmez'' demesi nasıl bir çelişki ise, Baldızlardan sonra halalar teyzeler yengelerin normalleştirilmeye çalışılması da bir o kadar SAPIKÇADIR ve elbette ki normal değildir.

Şimdi bütün gün ekranlarda bu topişkolar cirit atıyor, Ülkenin Din İşlerinden sorumlu başkanlığı bütün akrabaları birbirine kitliyor ve normal diyor ama biz burada Dede dediğimiz şahsın baba olduğunu öğreniyoruz ki o da sonra yalanlanıyor öyle değil böyle diyor vs vs

Pulat mı ne bi aile vardı bir ara hatırlarsanız Palu da olabilir emin değilim.

Yahu o onu onunla, o bunu ötekiyle, öteki onu kesmiş, o berikini biçmiş, beriki hörükünü öpmüş ve bütün bunlar da güya toplumsal içerik adı altında bütün halka afişe edilmiş.

Buyurun toplumumuzun ahlak anlayışına..

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Daha önce başka konuda yazmıştım yine yazayım.

İstanbul Sözleşmesine bla bla diyip duranların nedense her gündüz kuşağı programının her 5 yarışmacısından birisini illa neden hibinatorlardan seçtiklerine dair bir açıklamaları yoktur diye düşünüyorum.

Yahu kardeşim homofobik değilim ama bunu da toplumun gözüne gayet doğal bir konu gibi sokmamalı.

Belki de gayet doğaldır bilemiyorum, beki ben evrimsel gelişimimi henüz tamamlayamadığım için bunu normal bulmuyor olabilirim lakin bir erkeğin makyaj yapıp ''Bakın ben e güzel efemineyim'' demesi ile bu yemek programlarında çıkıp gevşek gevşek konuşmaları bana aynı sonuç gibi geliyor.

Basit bir konu gibi görünse de şu an konuştuğumuz bu konunun dahi NORMALLEŞTİRİLMESİ hususunda bu bakış açısı yatıyor.

''Zina günahtır'' diyen Diyanetin aynı zamanda ''Baldızla yapılan zina nikah düşürmez'' demesi nasıl bir çelişki ise, Baldızlardan sonra halalar teyzeler yengelerin normalleştirilmeye çalışılması da bir o kadar SAPIKÇADIR ve elbette ki normal değildir.

Şimdi bütün gün ekranlarda bu topişkolar cirit atıyor, Ülkenin Din İşlerinden sorumlu başkanlığı bütün akrabaları birbirine kitliyor ve normal diyor ama biz burada Dede dediğimiz şahsın baba olduğunu öğreniyoruz ki o da sonra yalanlanıyor öyle değil böyle diyor vs vs

Pulat mı ne bi aile vardı bir ara hatırlarsanız Palu da olabilir emin değilim.

Yahu o onu onunla, o bunu ötekiyle, öteki onu kesmiş, o berikini biçmiş, beriki hörükünü öpmüş ve bütün bunlar da güya toplumsal içerik adı altında bütün halka afişe edilmiş.

Buyurun toplumumuzun ahlak anlayışına..
Kesinlikle haklısınız. Toplumun genetiğini bozuyorlar,okuduğumuz haberlere şaşırmıyoruz. Gittikçe hissiz bir topluluğa dönüşeceğiz. Netflix LGBT siyle uğraştıkları kadar bu gündüz programlarında dönen rezilliklerle uğraşmadılar. Bir arada evlilik programları modaydı. Sanırım artık yoklar. Bu programlarda yakında yerlerini daha saçmalarına bırakacak. Buna birileri dur demeli!

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Kesinlikle haklısınız. Toplumun genetiğini bozuyorlar,okuduğumuz haberlere şaşırmıyoruz. Gittikçe hissiz bir topluluğa dönüşeceğiz. Netflix LGBT siyle uğraştıkları kadar bu gündüz programlarında dönen rezilliklerle uğraşmadılar. Bir arada evlilik programları modaydı. Sanırım artık yoklar. Bu programlarda yakında yerlerini daha saçmalarına bırakacak. Buna birileri dur demeli!
Kardeşim eskinin kadın ...zevenkleri bu günün zehir hafiyesi oldu suçlu kovalıyorlar.

Hatta hiç sevmediğim artist ukala küfürbaz bir tip var dur bulursam eklerim yeni dizi çekmişler yine, ağız abimiz gomiser, ağır aplamız da tilivizyoncu.

Bekle google dayıdan bi sorgulayayım

Aha bu tipler işte. Şimdi bu sağdaki şahıs gomiser, soldaki de Mesra Yerol. Yani normalleştirme harekatında bu da başka bir adım.
sssssss.jpg

Yahu bunlar düne kadar 65 75 yaşındaki amcalarla teyzeleri ev tapusu araba ruhsatı karşılığında birbirine yamıyordu.

Dünün ...zevenkleri bu gün ne ara toplum savaşcısı oldular?

Her şey ama her şey şu lanet olası diktörtgen kutularda kime neyi daha fazla izletiriz meselesi başka bir şey değil.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Neyi kaldırsan altından pislik çıkıyor. En yakınımıza bile güvenemeyeceğiz artık. Gündüz kuşağı programlarını eleştiriyoruz ama bunlar da olmasa bazı şeyler ayyuka çıkar mıydı sormadan edemiyorum. Artık toplum nereye gidiyor değil nereye gitmiş demek lazım. Bir kısım insanlar Lut kavmi diye başlayıp LGBT+ ile uğraşacağına, bunun gibi olaylara iki laf edip eleştirse keşke. Ayrıca ünlüler camiasında da neler var da kimse sesini çıkarmıyor. Ucu bir yerlere değecek diye korku var.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44

Askerime kurşun sıkan
Polisime dil uzatan
Doktoruma el kaldıran

Zaten Demokrasi dediğin bu hali ile nedir ki?

Hiç bir işe yaramıyor.
Tanrılar bu iğrenç şeyler yaşanırken hatta yaşanmadan müdahale etse keşke. Büyük insanları masum çocuklar üzerinde sinamasalardi. Beni kimse linç etmeye de kalkmasın. Kendi görüşüm bir ateist olarak. Benim bir dinim varsa ahlak ve vicdandır. Tüm inanan insanlara ve dinlere saygım sonsuz.

Geri
Üst Alt