Damat Vergisi düşmüş mü ne!

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
uçak kargo işaretlemedim aliexpres standart shping 9,62usd .hava kargo 60 usd gibi birşey olması lazım ürün fiyatını geçiyor.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Eski donanımlara 1000 TL'den fazla para harcamayın. Diyeceğim bu.
1000 TL üstüne AM4 altyapı kurulabiliyor.
Ben iyi zamanda almışım, şimdi sadece ekran kartı 5-6K
yok hocam 50 tl bile harcamam :)
ben tersten başlayıp bu ekranı alıcam. kendisi zaten işletim sistemli. hdr10 falanda var . çoğu smart tv den ucuz

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
ben tersten başlayıp bu ekranı alıcam. kendisi zaten işletim sistemli. hdr10 falanda var . çoğu smart tv den ucuz

Mesajını okuduğumda linke tıklamadan önce o monitor 50 bin 150 bin falandır sandımya la... Bi tıkladım ama çok vizyonlu bir hareket. Allah kolaylık versin İşletim sistemli derken bedeve olan linuxtur O paraya windowsun w sini alamazsın da... :haha1

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Mesajını okuduğumda linke tıklamadan önce o monitor 50 bin 150 bin falandır sandımya la... Bi tıkladım ama çok vizyonlu bir hareket. Allah kolaylık versin İşletim sistemli derken bedeve olan linuxtur O paraya windowsun w sini alamazsın da... :haha1
az bir araştırma ile TizenOs olduğunu görürsünüz. hdr1o netflix amazon kendi office programlarını destekliyor. bir klavye mause takıyorsunuz bu kadar günlük işlerinizi görecek bir pc ye dönüşüyor :)

bedeve diye güldüğünüz linux u 16 senedir kullanıyorum. iyi ki de bedeve ulaşmamı sağlıyor çoğu şeye
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609

Hocam amaç oyun ise bu ürün pişman eder benden söylemesi.
Bir de yakın mesafede kullanacaksanız eğer, masa başında, PPI düşük olduğu için gözünüzü yoracaktır.

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Hocam amaç oyun ise bu ürün pişman eder benden söylemesi.
Bir de yakın mesafede kullanacaksanız eğer, masa başında, PPI düşük olduğu için gözünüzü yoracaktır.
Yok hocam oyun oynama gibi durum yok bende. 15 senedir aynı oyunu oynuyorum onda da üzmez. üzerse de mühim değil oyunu ezbere biliyorum :)
27 olanı alıp mutfakta ve yazlıkta tv gibi kullanmak evde masaüstü ekranı olarak kullanmak. yada herhangi bir iş yaparken arkada çalışsın ses yapsın diye youtube da ses açmak vs vs.

oyun oynacak adam almaz zaten böyle bişi sanırım. daha çok multimedia deneyimi için alınır.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Ürün bugün elime ulaştı Başka işlemci gönderip kandırıklamamışlar Umut Barış Umut Barış Vergi ile ilgili de çin çon yarısını ödemiş ondan düşük çıkmış Bir tane usb stick almıştım o da gelmiş ona 18 çeçirdiler şey tahsil ettiler Şimdilik sorun yok şükür 300 liraya hallettik :haha1

11186a0024fee4043b5.jpg

Son düzenleme:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Bu arada i5-661 3.33 ghz boşa çıktı 1156 pin işine yarayan olursa özelden yazsın fiyat 150 lira

Aliexpress fiyatı vergiler ve kargo hariç 34 dolar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri