Dahili uydulu TV ler deki Uydu özellikleri neden yetersiz

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Türk malı demeyelim de ,"Türklerin yaptırdığı çin malı uydu alıcısı" daha iyi olur :)
ülkede nerdeyse yerli üretim yok denecek kadar az, vestel yerli deniyor onunda telefon işlemcileri yurt dışından diye biliyorum, belkide ben yanlış biliyorumdur :deli tv panelleri hiç söylemiyorum :sirit

Moderatör tarafında düzenlendi:
mopak458 Çevrimdışı

mopak458 

Yeni Üye
1 Mar 2021
26
Bu şekilde düşünmek yanlış bence SONY Bravia Led tv deki uydu alıcıda manuel frekans girerek arama yapmayı deneyen oldu mu..? İllaki içine 4000.₺ lık tuner at da denmiyor ama en basitinden de bir amatör kişi manuel frekans girip tarayabilmeli derim...ha yok bana ağır geliyor diyorsam kalkar uydu cihazı kullanırım o daha da basit en azından...

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ülkede nerdeyse yerli üretim yok denecek kadar az, vestel yerli deniyor onunda telefon işlemcileri yurt dışından diye biliyorum, belkide ben yanlış biliyorumdur :deli tv panelleri hiç söylemiyorum :sirit
vestel-arçelik-beko yerli malı diye alıyorsun çoğu ürün pr.c de yaptırılmış.fakat yabancı markalarda artık pr.c de yaptırıyor çin bu işte merkez oldu önemli olan kaliteli parça ve kaliteli işçilik ile yapılması.yerli malı diye eskiden okullarda haftası olurdu ceviz badem vs getirildik şimdi onlar bile ithal.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt