Cökmüş Bilgisayardan veriler nasil kurtarilir ?

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
Aynen boot dosyası bozuk.
win 10 win 7 beraber kullanıyordum başlangıç onarma denedim ama devamlı win 10 nu kurtarıyor. Win 7 mod lu bende sanırım o yüzden onu kurtaramadım format çekmedim boş kaldığım bir zaman tekrar uğraşırım.

T Çevrimdışı

tabula rasa

Yeni Üye
6 May 2020
48
35
Yaklaşık olarak 15 yıldır çökmüş Windows pclerden veri kurtarırım, eskisinden yeniye kullanıp da memnun olduğum bootlu uygulamalar > MiniPE, Ultimate Boot CD, Hiren's Boot Cd ve şimdilerde Sergei Strelec'in hazırladığı WinPE.

Bilgisayardaki birçok yazılımsal sorunu boot vasıtasıyla halletmek için WinPE'den daha iyisini görmedim diyebilirim. Basit bir aramayla sürekli güncellenen içeriklere erişebilirsiniz.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
Yaklaşık olarak 15 yıldır çökmüş Windows pclerden veri kurtarırım, eskisinden yeniye kullanıp da memnun olduğum bootlu uygulamalar > MiniPE, Ultimate Boot CD, Hiren's Boot Cd ve şimdilerde Sergei Strelec'in hazırladığı WinPE.

Bilgisayardaki birçok yazılımsal sorunu boot vasıtasıyla halletmek için WinPE'den daha iyisini görmedim diyebilirim. Basit bir aramayla sürekli güncellenen içeriklere erişebilirsiniz.

Windows 7 de kullanabiliyormuyuz

T Çevrimdışı

tabula rasa

Yeni Üye
6 May 2020
48
35
Biraz İngilizce ile Sergei Strelec'in kendi sitesinden tüm bilgilere erişebilirsiniz, usb'ye windows imajı atmaktan pek farklı bir iş yapmayacaksınız.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
YouTube video varmı daha açıklayıcı ama dediğim gibi benim windows 7 açılmıyor windows 10 çalıştırdım.

Windows 7 de modlu
Aklıma gelmişken yazayım ,kurduğun android duruyormu sistemde hala acaba sevgili bicer79 ,yoksa kaldırdın mı,şunun için sordum,android kurulurken grub kurdumu acaba? ,yani açılışta ne çalıştırmak istediğini soruyormu laptop?

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
Masaüstüne kurmuştum açılışta soruyordu ama windows 7 çalışmadı. sadece
Windows 10 çalıştı.

Yukarıdaki yazılan yolları denedim ama olmadı.
Sanırım windows 7 bende mod lu olduğu için.

Birde easybcd ile iyi ce bozdum android te gitti :)

Windows 10 tekrar kurtardım gerekli dosyaları aldıktan sonra bütün diskleri bütün HDD lere low level format yaptım.

İşim olduğu için hiç birşey kurmadım boş zamanda windows 10 2004 ve mecburen mod lu windows 7 kuracağım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri