Cökmüş Bilgisayardan veriler nasil kurtarilir ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben linux kullandığımdan 1998den beri bilgisayarlarımın hiç birisi çökmedi daha ,ama güzel anlatım ,eline sağlık ,window$'çular için lazım olacaktır muhtemelen :ok
Bu arada bende usb bellekte yanımda taşıyorum bilgisayarımı ,tüm şifrelerim içinde,acil durumda bir internet kafeye giderek kullanıyorum :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben linux kullandığımdan 1998den beri bilgisayarlarımın hiç birisi çökmedi daha ,ama güzel anlatım ,eline sağlık ,window$'çular için lazım olacaktır muhtemelen :ok
Bu arada bende usb bellekte yanımda taşıyorum bilgisayarımı ,tüm şifrelerim içinde,acil durumda bir internet kafeye giderek kullanıyorum :)

:hihi

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510

Bende şifreleri chroma'da saklıyorum. Google hesabı için telefon doğrulama ve artı olarak da senkronizasyona parola koyuyorum . Hesabımın şifresi çalınıp telefon doğrulamasından geçilse bile senkronizasyon şifresini girmeden şifrelere erişilemiyor gayet güvenli.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Ben de Hiren's Boot CD kullanıyordum genelde.
Bir zamanlar Acronis True Image ile yedek alıyordum disklerde. :hihi

Aynı programları ben de kullanıyorum ayrıca videodaki flash bellek içerisinde yüklü olan winpe nin cd den çalışan xp olanını da kullanıyordum. Şimdi teknoloji değiştiği için usb den çalışanı yapılmış zaten laptop ların bir kısmında cd/dvd room yok olması gereken de bu idi.

rselcukn Çevrimdışı

rselcukn 

Yeni Üye
28 Ağu 2019
44
Silinen verilerden bahsetmiyorsan kolay yukarıda yazan yöntemler ile kayıpsız kurtarabilirsin daha önce sildiysen eğer bunun için olan LİSANSLI programları tavsiye ederim free olanlar pek randımanlı değil

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Bende android kurayım derken windows 7 yi çökerttim bana kurtarmaktan ziyade komple başlangıç onarım yapacak program lazım

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Gayet güzel bir paylaşım emeğine sağlık sevgili kardeşim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Laptop Makinelere Nedir Bu android aşkı halen çözemedim teraspy teraspy Emmi Bırakın Windows Çalışsın ya Korona çıktığından beri kimse çin ata sözünü dinlemez olmuş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt