Çoğu erkeğin muzdarip olduğu konu; Saç dökülmesi

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Dökülsün dünyanın sonu mu hocam kel kalalım yani ne olur 😂 Maden olan yerde ot bitmez diyip geçin :)
Bunu sevdim. Uzun zamandır olanların beyazlaşması, hatta daha sonra tamamen dökülmesini isteyen, hatta mümkünse köse olsam çok daha rahat olurdu diye düşünen biriyim. Bence insanın enerjisinden çalıyor keratin içeren vücut bölümleri. :cak

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,332
39
Bunu sevdim. Uzun zamandır olanların beyazlaşması, hatta daha sonra tamamen dökülmesini isteyen, hatta mümkünse köse olsam çok daha rahat olurdu diye düşünen biriyim. Bence insanın enerjisinden çalıyor keratin içeren vücut bölümleri. :cak
Kuaför masraflarından da kurtarıyor, evde jilet vuruyoruz ama bu sefer de jilet masrafı çıkıyor. Özellikle trim için kullandığım tek bıçaklı jiletlerin kalitesi de inanılmaz düştü, tek traştan sonra pert oluyor 🙂

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Kuaför masraflarından da kurtarıyor, evde jilet vuruyoruz ama bu sefer de jilet masrafı çıkıyor. Özellikle trim için kullandığım tek bıçaklı jiletlerin kalitesi de inanılmaz düştü, tek traştan sonra pert oluyor 🙂
Tanıdığım bir arkadaşım var, ismail.Traştan falan konuşuyorduk ben "benim saçı yıllardır hanım kesiyor, sakalı da 81 yılında aldığım philips makine ile kesiyorum" demiştim geçen aylarda,o da bana "ben daha berbere gidemedim hiç alocum" dedi,yüzüne baktım bastım kahkahayı çünkü bizim ismail yıllardır kel, hem de tam kel.Ama sanırım konu traş parasından açılmıştı veya pahalılıktan :)

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Tek kötü şeyi berberimle muhabbeti özledim. Artık evde kendim yada hanım kesiyor :) Cidden bende saçları sıfır yada kazıyınca aşırı enerjik hissediyorum, psikolojik mi yoksa gerçekten dediğiniz gibi mi bilmiyorum.

Bir keresinde Kıbrıs’a giriş yaptık pasaport onay sırası bekliyoruz, “Others” kısmında memur var ama kimse girmiyor, önümdeki adam döndü bana hadi gel ikimiz girelim dedi. Dedim “others” yazıyor sakata gelmeyelim, o da dedi “ikimizde keliz, bunlar saçlı, biz others oluyoruz “ . Kahkaha atarak girdik ve işlemi yapıp çıktık hızlıca 😂

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,332
39
Tanıdığım bir arkadaşım var, ismail.Traştan falan konuşuyorduk ben "benim saçı yıllardır hanım kesiyor, sakalı da 81 yılında aldığım philips makine ile kesiyorum" demiştim geçen aylarda,o da bana "ben daha berbere gidemedim hiç alocum" dedi,yüzüne baktım bastım kahkahayı çünkü bizim ismail yıllardır kel, hem de tam kel.Ama sanırım konu traş parasından açılmıştı veya pahalılıktan :)
Böyle püfür püfür emmi, amma kışın biraz üşüyebiliyor 😀 Bir de bu traş mevzusu var, 2 günde bir kazımak gerekiyor.

Geri
Üst Alt