Çoban Kardeşimiz Osman'dan Size Selam Var

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz ile yaptığımız doğa keşfi gezilerinde bu gün dağda karşılaştığımız değerli kardeşimiz Osman'dan size selam aldım dostlar :)

Zorla söyletmiş de olabilirim siz yine de çaktırmayın :kiskis

İşin gerçeği şu; Aslında sevgili Ahmet'e ''Abi kısa videoları yükleyebileceğimiz forumun kendi alanı olsa iyi olur'' demiştim ama abi benim abuk sabuk çekimlerime yer dayanmazdı, Eee ben de size bir sürü şey paylaşmak istiyordum ama benim kanalda o içerikler olmazdı.

Bu gün İlteriş ile bir konuda mutabık kalınca (Bana makine almaya karar verdik) dedim ki bu çekimlerin ardı arkası kesilmez, Eee kendi aramızda sizi de içine dahil ettiğimiz sohbetlerimiz oluyor, nasıl yapalım edelim derken aklıma geldi, ders çalışıyordum aslında az önce, birden şeytan dürttü, gittim kendime yeni bir kanal açtım ve adını da Doğa Tarih Gezi Macera koydum.

Aklıma o geldi çünkü içeriğinde de o olacak.

Ağırlıklı olarak sizlere de sesleneceğim bir kanal olacağı için bu kanalı takip etmenizi rica edeceğim yalan değil. Ama bunu sadece forumdan yapacağım yoksa biliyorsunuz benim pek tarzım değil videolarda ''takip edin beğenin'' falan demek.

Yani dostlar, sizler için yükleyeceğim bir çok kısa süreli ve genelde ikili diyaloglar içeren videolardan ilkini sizlere selam yollayan Osman kardeşimizden eklemek istedim. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu günün tarihini ve şu ekran görüntüsünü de hatıra olarak ekleyeyim, ABONE YOK yazısı ile bu günün tarihine bakalım :kiskis

Hatira.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
aleykümselam bizdende selam olsun inşallah
Eyvallah abim. Bu konular nedense hassas benim için. O bölgeye tekrar gittiğimde (ki gideceğiz ve o çocuğu da göreceğiz) ''Bak Osman, Türkiye'nin bir çok ilinden hiç tanımadığın büyüklerinin de sana selamı var'' demek, diyebilmek istiyorum.

Doğal anlamda Cennet gibi yerlerde olsalar da zor şartların çocukları onlar. Değer gördüklerini bilmelerini istiyorum.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Adem Helvacı' Alıntı:
Sevgili İlteriş Yılmaz@İlteriş Yılmaz ile yaptığımız doğa keşfi gezilerinde bu gün dağda karşılaştığımız değerli kardeşimiz Osman'dan size selam aldım dostlar :)

Zorla söyletmiş de olabilirim siz yine de çaktırmayın :kiskis

İşin gerçeği şu; Aslında sevgili Ahmet'e ''Abi kısa videoları yükleyebileceğimiz forumun kendi alanı olsa iyi olur'' demiştim ama abi benim abuk sabuk çekimlerime yer dayanmazdı, Eee ben de size bir sürü şey paylaşmak istiyordum ama benim kanalda o içerikler olmazdı.

Bu gün İlteriş ile bir konuda mutabık kalınca (Bana makine almaya karar verdik) dedim ki bu çekimlerin ardı arkası kesilmez, Eee kendi aramızda sizi de içine dahil ettiğimiz sohbetlerimiz oluyor, nasıl yapalım edelim derken aklıma geldi, ders çalışıyordum aslında az önce, birden şeytan dürttü, gittim kendime yeni bir kanal açtım ve adını da Doğa Tarih Gezi Macera koydum.

Aklıma o geldi çünkü içeriğinde de o olacak.

Ağırlıklı olarak sizlere de sesleneceğim bir kanal olacağı için bu kanalı takip etmenizi rica edeceğim yalan değil. Ama bunu sadece forumdan yapacağım yoksa biliyorsunuz benim pek tarzım değil videolarda ''takip edin beğenin'' falan demek.

Yani dostlar, sizler için yükleyeceğim bir çok kısa süreli ve genelde ikili diyaloglar içeren videolardan ilkini sizlere selam yollayan Osman kardeşimizden eklemek istedim. :ok

Aleykümselam Osman
A Adem Helvacı usta video yanlardan dar kamerayı keşke yatık tutsaydın ekran tam dolardı.

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Sadece Osman'a değil, Osman gibi olan tüm güzelliklere selam olsun. Toroslarda öyle ne çocuklarımız var maşallah ama bizde sosyal devlet olmayınca, ellerinden tutulmuyor. Bizim köylümüz, anadolu halkımız harikadır... Her zaman iddia ederim, Türkiye yeryüzünün cennetidir ama bu cennet vatan bir türlü gözleri doymayan, satılmış insanlar tarafından cehenneme çevriliyor... O yüzden avrupayı, balkanları gezmeden önce, güzel yurdumu gezdim... Halende gezmeye doyamıyorum...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abone olundu zilde açıldı takibe devam gelsin videolar :kiskis

Ekran-Alintisi56ef41df7e66a072.png
Aslında şu an yüklü 10 dan fazla video var ama hiç birisinin açıklaması vs yazılı değil o yüzden izlemeye açmadım. İlterişle aramızdaki kısa süreli sohbetler. Size göstermek istediğimiz doğal güzellikler ve manzaralardan ibaret :)

Teşekkür ederim desteğiniz için :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt