Cim BooM BooM Derneği

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Fenerliler sizin için ''Bu sene Şampiyon olamazlar'' diyor. Ne diyorsunuz?
Yaa abi Fenerli arkadaşlarımız şampiyonluktan ümitlerini kestiği için GS olmasında kim olursa olsun modundalar :sirit ama boşuna heveslenmesinler 21. şampiyonluk gelecek :yeah

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yaa abi Fenerli arkadaşlarımız şampiyonluktan ümitlerini kestiği için GS olmasında kim olursa olsun modundalar :sirit ama boşuna heveslenmesinler 21. şampiyonluk gelecek :yeah

Beşiktaşlılar da 'Cimbom hayatta Şampiyon olamaz'' diyor, Özellikle tarikk tarık uğur çok konuşuyor bu konuda bak benden duymuş olma sakın :fiskos

Bu arada şaka bir yana da, Beşiktaş şampiyon olur falan diyenler vardı ama o acaba aylar öncemiydi :alala

:kiskis

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Beşiktaşlılar da 'Cimbom hayatta Şampiyon olamaz'' diyor, Özellikle tarikk tarık uğur çok konuşuyor bu konuda bak benden duymuş olma sakın :fiskos

Bu arada şaka bir yana da, Beşiktaş şampiyon olur falan diyenler vardı ama o acaba aylar öncemiydi :alala

:kiskis

Beşiktaş'ında hala şansı var 4 takım arasında geçiyor şampiyonluk yarışı :hmmdurum şu abi

Başakşehir 59 puan
Galatasaray 57 puan
Beşiktaş 56 puan
Fenerbahçe 54 puan

6 hafta kaldı ligin bitimine :tara

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Beşiktaş'ında hala şansı var 4 takım arasında geçiyor şampiyonluk yarışı :hmmdurum şu abi

Başakşehir 59 puan
Galatasaray 57 puan
Beşiktaş 56 puan
Fenerbahçe 54 puan

6 hafta kaldı ligin bitimine :tara

Başakşehir mi?

Ne güzel bir gelişme bu, demek ki her zaman 3 büyükler olmuyormuş şampiyon.

Bir zamanlar Trabzonspor vardı o ne oldu?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cevaplayabilirim abi çünkü daha yeni yurt dışı sipariş verdim , verdiğimde 4.10 du
:saskin
O zaman 6 kere 8?

Ahahahahaha verecek cevap bulamayınca sürekli bunu soran biri vardı hatırlamadım kim olduğunu şu an

Tebrik ederim kardeşimi yani gündemi sıkı takip ediyorsun.

Bence sen kripto para işine el at :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
O zaman 6 kere 8?

Ahahahahaha verecek cevap bulamayınca sürekli bunu soran biri vardı hatırlamadım kim olduğunu şu an

Tebrik ederim kardeşimi yani gündemi sıkı takip ediyorsun.

Bence sen kripto para işine el at :ok
Ondan hiç anlamıyorum abi yaa Bitcoin felan diyorlar sadece adını biliyorum valla :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt