CI+ modül tavsiye

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Evet conax modül var doğru :)
Karasal girişten aynı zamanda catv denilen kanallar da geliyor ,tüm çift girişli tvde böyledir ,benim karasal dediğim ,hani eskiden kafes antenler olurdu ya ,yuvarlak -vidasız tuner girişi ,işte onu anlatmak için karasal dedim (gerçi bizim tv hem digital hem karasal yayına uygun,eski ama :) )
conax modülü
Karasal girişten aynı zamanda catv denilen kanallar da geliyor ,tüm çift girişli tvde böyledir ,benim karasal dediğim ,hani eskiden kafes antenler olurdu ya ,yuvarlak -vidasız tuner girişi ,işte onu anlatmak için karasal dedim (gerçi bizim tv hem digital hem karasal yayına uygun,eski ama :) )
Hocam saolun ben o anten girişinden beslenemeyeceğini düşündüğüm için öyle sormuştum ama beslenip hd yayınları alabilmesi çok iyiyimiş benim tvde de var galiba foto ekleyim

5FC12427-D990-4CEB-9CA3-F667CEE80F7B.jpg

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
165
teraspy teraspy hocam selamlar nasılsınız
farklı conax modüller var
kablo tv nin kendisinin var , technisatın 2-3 farklı resimlisi var
bunların hepsi aynı işi görür mü
conax.webp

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy hocam selamlar nasılsınız
farklı conax modüller var
kablo tv nin kendisinin var , technisatın 2-3 farklı resimlisi var
bunların hepsi aynı işi görür mü
Teşekkür ederim ,çok iyiyim :ok
Eğer kablotv de kullanacaksan kablotvnin kendi modülünü alman daha iyi bence ,en azından modülde güncelleme olduğunda modüle rahat gelir
:ok

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
165
Teşekkür ederim ,çok iyiyim :ok
Eğer kablotv de kullanacaksan kablotvnin kendi modülünü alman daha iyi bence ,en azından modülde güncelleme olduğunda modüle rahat gelir
:ok
modülün güncellenmesi nasıl oluyor kanal listesi için mi
eger internet güncellmesi alıyorsa tv smart değil

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
modülün güncellenmesi nasıl oluyor kanal listesi için mi
eger internet güncellmesi alıyorsa tv smart değil
Sanki yayın üzerinden yapılıyor gibi ,ama emin değilim inan , sen fiyat olarak bakıyorsan arasındaki farka ve kablotv'de kullanacaksan satıcıya sor bence "kablotv uygun mu" diye ,yanlış yönlendirme yapmayayım sevgili Iz_for :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt