Çerçeve kenarında sorun

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
IMG_20200109_174007.jpg
IMG_20200109_173947.jpg

Merhaba çerçeve kenarında sorun var. İşaretledim bugün kurdurdum. Kurulum sırasında fark edemedim. Sizce önemli bir kusur mu?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Opencell'in oturduğu iç çerçevenin cell oturma kısmına çekilen şerit dışarı taşma yapmış gibi görünüyor.
Elbette ki bu şekilde kullanmak sinir bozar.
Aslında kısacık bir video çeker ve size gösterirdim nasıl bir şey olduğunu ama bu tarz videoları da youtuba yüklemek istemiyorum, Bizim forumun da video yükleme özelliği henüz aktif değil, Sota Sota bu konu ile ilgiliaklıma gelmişken sorayım dedim, Şöyle 30sn veya 1 dakikalık kısa videoları cevap şeklinde yükleyebilsek foruma?

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
A Adem Helvacı , Servis kaydı oluşturdum Adem Bey, Cumartesi gelip bakacaklar. Yasal hakkım derken neler yapabilirim sorun çıkarırlarsa. Ben ürünü hepsiburada dan sipariş ettim. Henüz 14 gün olmadı elime ulaştığı andan itibaren.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı , Servis kaydı oluşturdum Adem Bey, Cumartesi gelip bakacaklar. Yasal hakkım derken neler yapabilirim sorun çıkarırlarsa. Ben ürünü hepsiburada dan sipariş ettim. Henüz 14 gün olmadı elime ulaştığı andan itibaren.
Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında satışı iptal edebilir, ürünü iade edebilirsiniz veya yetkili servisin rapor tutarak değişim yapmasını sağlayabilir, yeni ürün size aynı yetkili servis tarafından teslim edilene kadar eski ürünü evinizde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yetkili servis sizin evinize gelir gelmez değişime karar veremezler öyle bir yetkileri yok, Yalnız durumun görselini alırlar, teknik müdürlüğe sunarlar, değişim kararı oradan çıkar ve işlemler takribi 10 gün kadar sürer.

Servisin size ''Aaabi bu normal, Aaaabii bu modeller böyle, çelik kasa damdan düşse bir şey olmaz'' gibi yaklaşımlarına kulak asmayın, Artık zaten evinize klimacı mı gelecek, beyaz eşyacı mı gelecek o bile belli değil de neyse neticede yetkili adı altında geldikleri için onları muhatap almak zorunda kalıyorsunuz.

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
[SUP]Servis sürecini beklersem iade hakkım ortadan kalkıyor. Yaklaşık 10 gün gibi bir sürem var. Yarın ki yaklaşımı bekleyip son güne kadar sabretmem gerekecek o zaman. Teşekkürler.[/SUP]

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
[SUP]Servis sürecini beklersem iade hakkım ortadan kalkıyor. Yaklaşık 10 gün gibi bir sürem var. Yarın ki yaklaşımı bekleyip son güne kadar sabretmem gerekecek o zaman. Teşekkürler.[/SUP]

İade etme mecburiyetiniz yok garanti kapsamında olduğu için 30 Gün içi değişim talep edebilirsiniz.

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
Teşekkürler ilginize. Servis formuna değişim istiyorum diye belirttim. Gelen arkadaş, sizi fabrikadan arayacaklar diye belirtti. Süreç uzun sürmüyormuş sanırım, hafta içinde ararlar dedi. Bilgilendirme yapıcam tabii ki forumdayız artık?

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
İade etme mecburiyetiniz yok garanti kapsamında olduğu için 30 Gün içi değişim talep edebilirsiniz.
Bir şeyi daha merak ediyorum. Değişim halinde aynı modelden verebilecekler mi eğer mümkün değilse muadil olarak ne önerirler. Yine başka bir konuda aynı modelin değişiminden 55UD9650 modelini verdiklerini okudum. Nasıl bir tercih yapayım. Teşekkürler.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Bir şeyi daha merak ediyorum. Değişim halinde aynı modelden verebilecekler mi eğer mümkün değilse muadil olarak ne önerirler. Yine başka bir konuda aynı modelin değişiminden 55UD9650 modelini verdiklerini okudum. Nasıl bir tercih yapayım. Teşekkürler.

Eş değer bir ürünü size sunarlar. Fiyat farkını öderseniz daha üst bir model isteyebilirsiniz.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Opencell'in oturduğu iç çerçevenin cell oturma kısmına çekilen şerit dışarı taşma yapmış gibi görünüyor.
Elbette ki bu şekilde kullanmak sinir bozar.
Aslında kısacık bir video çeker ve size gösterirdim nasıl bir şey olduğunu ama bu tarz videoları da youtuba yüklemek istemiyorum, Bizim forumun da video yükleme özelliği henüz aktif değil, Sota Sota bu konu ile ilgiliaklıma gelmişken sorayım dedim, Şöyle 30sn veya 1 dakikalık kısa videoları cevap şeklinde yükleyebilsek foruma?
Abi Merak ettimde Bu Tarz Videoları Neden Yüklemek istemiyorsun ? Tepki Açısındamı yoksa telif Falanmı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değişim İçinn Biraz Sabredin Abi Üst Model Alıp Fark Koymamak Adına Daha Önceden Bu Tür Yollardan Geçtiğim İçin Tecrübe Üst Model ve fark koymak için ısrarcı olmayın Bekleyin ama işinde Peşini Bırakmayın Derim Bide Sonuç Ne olur Onuda Rica Etsek Paylaşırmısın Bakalım Ne olacak?

R Çevrimdışı

rasittumbalı

Yeni Üye
1 Ocak 2020
37
41
Abi Merak ettimde Bu Tarz Videoları Neden Yüklemek istemiyorsun ? Tepki Açısındamı yoksa telif Falanmı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değişim İçinn Biraz Sabredin Abi Üst Model Alıp Fark Koymamak Adına Daha Önceden Bu Tür Yollardan Geçtiğim İçin Tecrübe Üst Model ve fark koymak için ısrarcı olmayın Bekleyin ama işinde Peşini Bırakmayın Derim Bide Sonuç Ne olur Onuda Rica Etsek Paylaşırmısın Bakalım Ne olacak?
Benimde kafam karıştı , öncelikle sonucu beklemek lazım fakat muadil olarak hangi modeli önerebileceklerini kestiremedim. Aldığım ürün büyük ihtimal ellerinde olmayabilir çünkü sitede görünmüyor. 1 hafta önceye kadar sitede mevcuttu ve de 3900 tl gibi bir rakkamdı ben ürünü hepsiburada dan 3279 tl gibi bir rakkama aldim. Sonucu paylaşıcam mutlaka.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt