Çekiliş sistemi şartları

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Kriter olarak alınacak parametre(ler) ile orantılı sayıda çekiliş hakkı verilebilir. Mesaj, tepkime puanı vb baz alınabilir. Kendimden örnek vereyim, 153 mesaj 253 tepkime puanım var. Mesaj baz alınırsa 153 çekiliş hakkım olsun mesela. 5000 mesajı olup daha fazla katkı sağlayanın daha çok kazanma şansı olsun yani. Yüzlerr, binler seviyesinde çekiliş hakkı sisteme yük olabilir belki bilemiyorum. O durumda her 10, 50, 100 vb puana 1 çekiliş hakkı verilebilir.

Bana yine çıkmaz gerçi :)
mesaj sayısına göre ilave katılım hakkı sanki çok adaletli olmaz gibi geliyor bana.

LİMAN Çevrimdışı

LİMAN

Aktif Üye
2 Nis 2018
240
54
Ne yapılırsa yapılsın herkesi memnun etmek mümkün değil o nedenle çekiliş yapılmaması daha mantıklı!

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Yönetim üyenin peşinde koştuğunuda ilk defa gördüm. Ben 7/24 buradayım. Bot hesap aç katıl çekilişe gibi olmuş
Yeni hesaplar çekilişe katılamıyor.
Aktif üye ve üzeri grupların katılma yetkisi var.
Taaa en başından beri diyorum
Bu forumda şartlar,kurallar hepbirlikte konuşularak oluşturacak.
2 çekiliş yaptık gelen geri bildirime yönelik bu konuyu altında şartları oluşturma gereği duyduk.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Ağanın eli tutulmazmış

Çekiliş hakkı için belli bir mesaj sayısını aşmış olmak ve forumu aktif kullanmak gibi şartlar olabilir

Web ortamında sosyal medyada sadece böyle çekiliş vs işlerini kovalayanlar var biraz düzenleme getirmek iyi olur sanırım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Ağanın eli tutulmazmış

Çekiliş hakkı için belli bir mesaj sayısını aşmış olmak ve forumu aktif kullanmak gibi şartlar olabilir

Web ortamında sosyal medyada sadece böyle çekiliş vs işlerini kovalayanlar var biraz düzenleme getirmek iyi olur sanırım
Orda mutabıkız aklinizdakileri söyleyin

Mesala 100 mesajı olsun
Enaz 100 beğenisi olsun gibi.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
İtiraf ediyim ben bile talihliyi duymadım görmedim ?????ama kıskanan çok şart şurt sıralıyorlar :haha:kas
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne yapılırsa yapılsın herkesi memnun etmek mümkün değil o nedenle çekiliş yapılmaması daha mantıklı!
Çekilişe niye karşısın ha dersen sayısal gibi olmasın tamam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yeni hesaplar çekilişe katılamıyor.
Aktif üye ve üzeri grupların katılma yetkisi var.
Taaa en başından beri diyorum
Bu forumda şartlar,kurallar hepbirlikte konuşularak oluşturacak.
2 çekiliş yaptık gelen geri bildirime yönelik bu konuyu altında şartları oluşturma gereği duyduk.
Sayısal gibi olmasında hike var sayısalda

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Çekilişe katılan herkesin şansı eşit olmalı , mesaj sayısı ve beğeni sayısı kriteri olabilir. En az 100 mesaj 50 beğeni olabilir , zaten 100 mesaj atmış 50 beğeni almış biri forumda da aktif olacaktır.

Ödüle göre de kriter konabilir , mesela bi ödül olur en az 100 mesaj 50 beğeni kriteri olur , daha iyi bir ödül olur en az 250 mesaj 100 beğeni kriteri olur , çok çok iyi bir ödül olur en az 500 mesaj 250 beğeni kriteri olur felan , yani ödüle göre kriter konulabilir ?

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Çekilişe katılan herkesin şansı eşit olmalı , mesaj sayısı ve beğeni sayısı kriteri olabilir. En az 100 mesaj 50 beğeni olabilir , zaten 100 mesaj atmış 50 beğeni almış biri forumda da aktif olacaktır.

Ödüle göre de kriter konabilir , mesela bi ödül olur en az 100 mesaj 50 beğeni kriteri olur , daha iyi bir ödül olur en az 250 mesaj 100 beğeni kriteri olur , çok çok iyi bir ödül olur en az 500 mesaj 250 beğeni kriteri olur felan , yani ödüle göre kriter konulabilir ?
Katılmam buraya gelen herkes uzmanmı bilmeyende kazansın nasıl olsa fikloji adem helvacı teknovest ustanın maaşları bol :ok alırlar teraspy teraspy amca hariç emekli maaşı varmış tek maaş olmaz:kas

R Çevrimdışı

rasbay 

Yeni Üye
7 Haz 2020
47
48
Bir fikir de (kriter) benden olsun. SMS doğrulama ile telefon numarası girişi yapan kişiler çekilişe katılsın. Olumlu veya olumsuz durumları ne olabilir? Belirtirseniz sevinirim. Fikriniz nedir?

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Gerçek kişilere ulaşmak adına 100 mesaj, en az 3 aylık üyelik tarihi ve sms onaylı kişiler katılabilir şeklinde olabilir.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,066
bir forumda zamanında ilk üyelik 10 mesaja cevap yazıp soru sorma hakkı vardı şimdi kaldırılmış .
bir sorunum için foruma üye oldum sistemi geçtim .sorumu sordum .
o anda laptop çekilişi varmış , laptop çekilişi için soru soruyordu cevapladım doğru cevap + çekilişte laptop kazandım .

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,066
bu proğramla link çekiliş yapılmıştı ve çekilişin videosu yayınlanmıştı .

AKINSOFT Çekiliş programını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz...
Kullanım Alanları
Çekiliş düzenlemek isteyen herkes için geliştirildi.
İçerdiği Modüller
Belirtilen aralıklarda ve sayıda rastgele sayı üreten bir program.
Öne Çıkan Özellikler
* Hediye ve kişi tanılayabilme.
Yardım Dökümanları

proğramı kurup denemedim .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt