ÇAMAŞIR MAKINESI | Tavsiye Forumu

ÇAMAŞIR MAKINESI

Ersinalev 

Aktif Üye
26 Aralık 2020
13
30

SABAH Bİ KALKTIM ÇAMAŞIRMAKINASI BÖLE TAM DA GARANTISI DOLUNCA BOLE OLUYOR. NEDEN SE ADAMLAR NASIL AYARLAMIŞ.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ANLAYAN VAR MIDIR ? ARKDAŞLAR

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
12,717
tam emin olalım vestele guven kalmadı artık :)
Kapağı bı tornavida yardımıyla üste çentik var öne doğru çek , ardından çevirmeli bir kapak var sola doğru çevir, önüne havlu fln köy su gelecek, sonra içine dikkatli bak , toka fln olabilir. İceriye gerekirse ışık ile bak.
Bı de gelen su miktarını kontrol et birden mi gelecek yoksa az az mı, az geliyorsa boğaz hortumu da tıkanmış olabilir. Son zamanlarda haliflex yıkanmış yada çorap kaybolmuş ise buradan çıkıyor.

Ersinalev 

Aktif Üye
26 Aralık 2020
13
30
Ne çorap nede başka birşey çıktı sanırım pompa bozuk bana bu pompalardan lazım nerden temin edebiliriz.

Ne çorap nede başka birşey çıktı sanırım pompa bozuk bana bu pompalardan lazım nerden temin ederiz

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
12,717
Kapağın yerini sordun ve şimdi bu halde miyiz ?😂 Ölçü aletin var mı ?
Bı de o plastik kismin soldan çıkış kısım resmini atarmisin vestelde 3 çeşit pompa var

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
12,717
Vestel Çamaşır Makinesi Pompa Motoru - 32024405 - Uygunparça bu uyar tek farkı acil çıkışı iptal edeceksin herhangi sorun olmaz. (Acil çıkış önde kapağı açtın ya küçük bir hortum göreceksin kör tapa halinde işte o )

Bu ise acil çıkışlı seninki ile aynı.
Servis yakınsa onada sorabilirsiniz.

Ersinalev 

Aktif Üye
26 Aralık 2020
13
30
Kapağın yerini sordun ve şimdi bu halde miyiz ?😂 Ölçü aletin var mı ?
Bı de o plastik kismin soldan çıkış kısım resmini atarmisin vestelde 3 çeşit pompa var

Bu vestel bizi hale getirdi =) hanım sözü dinlemezsem olacağı bu bosch veya Siemens alalim dddi illede yerli mali olsun istedik al iste sökme dim yer kalmadı

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
12,717

Bu vestel bizi hale getirdi =) hanım sözü dinlemezsem olacağı bu bosch veya Siemens alalim dddi illede yerli mali olsun istedik al iste sökme dim yer kalmadı
Aslinda zoru basarmissiniz , sadece önden bakacaktiniz. Zaten bu kısım linkte de attığım gibi gurup halinde.
Al sana bosh farkı yengeme göster 🤣;
,😂

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
12,717
Genelde pompa bozuluyor ama ölçü aletini bu yüzden sordum. Enerji geliyor mu diye bak diyecektim. Bunu da şu şekilde yapardın prob uçlarını pompa soketine girip voltaj kademisine alıp sıkma programı verirdin 220 v görürsen ana kart sağlam demektir.

Ersinalev 

Aktif Üye
26 Aralık 2020
13
30
Genelde pompa bozuluyor ama ölçü aletini bu yüzden sordum. Enerji geliyor mu diye bak diyecektim. Bunu da şu şekilde yapardın prob uçlarını pompa soketine girip voltaj kademisine alıp sıkma programı verirdin 220 v görürsen ana kart sağlam demektir.
Oda cok teferruat li bir iş şimdi bunu ben söktüm için garanti dışı oldu sanırım 😂