Çamaşır makinesi bozuldu hata vermiyor

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Yapılan işleme 1 yıl garanti verilmesi normal.
Açıkçası işçilik iyi olduktan sonra bir sıkıntı olmaz.
Kazan derken, tamburun olduğu o plastik kasadan bahsediyoruz.
Yeni makine 3.5-4 milyar.
Bence yaptırın yani.
Süspansiyonlar da gevşediyse yenisiyle değiştirtin.
Semtte 3 tane özel servis var, onlarla bir görüşeceğim. Kazan değişse yeterli amortisörler sağlam, pas çürük yok. Zaten şu an yeni makine almayız. Arçelik ürünlerine baktım iyi modeller 5-6 bin civarı. En ucuz dün Migros'ta gördüm Altus 9103 modeli 2900 lira.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Semtte 3 tane özel servis var, onlarla bir görüşeceğim. Kazan değişse yeterli amortisörler sağlam, pas çürük yok. Zaten şu an yeni makine almayız. Arçelik ürünlerine baktım iyi modeller 5-6 bin civarı. En ucuz dün Migros'ta gördüm Altus 9103 modeli 2900 lira.
ben bosch buzdolabını semteki en yakın tamirciye yaptırdım dolap bir daha ifla etmedi.usta seçerken çok iyi araştırmak lazım piyasada usta geçinen bir bok bilmeyen bir sürü leş var.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
5-6'ya çıktıktan sonra Arçelik bakılmaz bence. :alala
O rulmanı mutlaka yaptırın hocam. Biz yeni yaptırdık, bir sıkıntı yok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yapılan işleme 1 yıl garanti verilmesi normal.
Açıkçası işçilik iyi olduktan sonra bir sıkıntı olmaz.
Kazan derken, tamburun olduğu o plastik kasadan bahsediyoruz.
Yeni makine 3.5-4 milyar.
Bence yaptırın yani.
Süspansiyonlar da gevşediyse yenisiyle değiştirtin.
Ev tipi mi bu kadar,oldumu be 4 milyar,Allahallahhh,ne çabuk :)

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
5-6'ya çıktıktan sonra Arçelik bakılmaz bence. :alala
O rulmanı mutlaka yaptırın hocam. Biz yeni yaptırdık, bir sıkıntı yok.
Alacak olursak o kadar fiyata çıkmayız, günümüzde ürünlerin eski kalitesi yok artık. Valide hanım bir daha Bosch almam diyor. Çamaşırlarda ve tüllerde bazen delik açıyor. Kronik ventil ve kart arızası yaşamayan yok gibi. Yaptıracağız hocam, yaptırılmazsa kazan milinin yamulduğunu duymuştum.

ben bosch buzdolabını semteki en yakın tamirciye yaptırdım dolap bir daha ifla etmedi.usta seçerken çok iyi araştırmak lazım piyasada usta geçinen bir bok bilmeyen bir sürü leş var.
Kesinlikle öyle, ustayım diye geçinip cihazı mahvedenler var. Bugüne kadar eski klima hariç her cihazı kendi servisine yaptırdık, klima tamirinden de memnun kalmıştık adam işin ehliymiş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt