Çamaşır Makineniz Ne Kadar Temiz?

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
Cvp: Çamaşır Makineniz Ne Kadar Temiz?

Ado' Alıntı:
[video=youtube]https://youtu.be/EHs8io8IHFc[/video]

Abi çok sinirli konuşuyorsun ya, bi' an kazanı kaldırıp fırlatacaksın sandım. :kıskıs:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: Çamaşır Makineniz Ne Kadar Temiz?

unreleased' Alıntı:
Ado' Alıntı:
[video=youtube]https://youtu.be/EHs8io8IHFc[/video]

Abi çok sinirli konuşuyorsun ya, bi' an kazanı kaldırıp fırlatacaksın sandım. :kıskıs:

Evet fark ettim, özellikle ''PİSLİK'' derken aklıma kim gldiyse artık :jeo:

Ya bu kazıdıklarım neyse de Burak kardeşim, rulman gurubundakiler gress yağı ile de birleşince sümüksü bir hal alıyor ya ondan biraz modum değişmiş oluyor bu durumlarda :jeo:

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Merhaba adem ustam evi taşıyacağım 2019 da yeni çamaşır makinesi aldım birde kurutma makinesi düşünüyorum bu iki cihazı banyoya kursam nemden rutubetten etkilermi

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Bakımlik birseyi yok aslında. Kimse açıp o kısmı temizleyemez, uğraşmaya değmez. Boş makineyi ayda bir beyaz sirke ile çalıştırın, filtre kısmına bakın ha birde 5 kiloluk makineye 8 kilo koymayın kafi. Onun dışında makineleri ömürlük sanmamak gerek. 5 seneden sonra zaten hakkını vermiştir. Gittiği yere kadar devam sonra yenisi ?

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Kazan temizleme programını açıyorum makine suyu ısıtmaya başlayacağı kısımda suyu alırken 500 gr toz kireç önleyiciyi döküyorum makine o biçim oluyor. Program bittikten sonrada boş mini 30 açıyorum mis.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Kazan temizleme programını açıyorum makine suyu ısıtmaya başlayacağı kısımda suyu alırken 500 gr toz kireç önleyiciyi döküyorum makine o biçim oluyor. Program bittikten sonrada boş mini 30 açıyorum mis.
Beyaz sirke hem ucuz hem daha etkili, normalde bulaşık yıkarken parlatıcı kısmına da koymanızi tavsiye ederim. Eski bir arcelik yetkili servisi çalışanı olarak ?

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Beyaz sirke hem ucuz hem daha etkili, normalde bulaşık yıkarken parlatıcı kısmına da koymanızi tavsiye ederim. Eski bir arcelik yetkili servisi çalışanı olarak ?
Sirke mevzusunda contaların sertleşmesi ve su kaçırma sorunu doğabiliyor yazıyor bu yüzden artık çamaşır makinesinde kullanmıyorum. BM de mecbur onu koyuyoruz kimyasal koyamıyoruz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt