Çamaşır Makinası Tavsiyesi

R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
20 Kas 2019
551
50
İlla Avrupa üretim istiyorsan. Siemens WG54B2AXTR Almanya üretimi
"İlla avrupa üretimi" diye bir derdim yok. Cidden.

Sadece sonundaki TR ibaresi yüzünden kafam karmaşıyor. Atıyorum, Alman iç piyasasına verilecek malın sonunda da D var muhtemelen, ya da ne bileyim İngiltere için GB. Bu durumda WG54B2AXTR ile WG54B2AXGB ve WG54B2AXD arasında kalite farkı var mıdır. Esas merak ettiğim bu. Zira sonunda TR olsa da yurt dışı üretimlerinin fiyat farkları abarık.

Ekleme: GB'de illa fark olacaktır, heriflerin fişi farklı. Ama demek istediğimi anlatabildiğimi düşünüyorum.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
736
Site sahibi arkadaş Samsung ağırlıklı ürün kullanıyor.
Acaba Samsung çamaşır kurutma makinesi alsam ne dersiniz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,837
Site sahibi arkadaş Samsung ağırlıklı ürün kullanıyor.
Acaba Samsung çamaşır kurutma makinesi alsam ne dersiniz.
2 adet samsung çamaşır makinamız var. mekanik olarak herhangibir sorunları yok fakat diğer evdeki samsung arada voltaj hatasına düşüyor geceleri lg klimamada düşmeye başlayınca makinada sorun olmadığı anladım.

tedaş'dan faz değişimi talep edeceğim.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
736
2 adet samsung çamaşır makinamız var. mekanik olarak herhangibir sorunları yok fakat diğer evdeki samsung arada voltaj hatasına düşüyor geceleri lg klimamada düşmeye başlayınca makinada sorun olmadığı anladım.

tedaş'dan faz değişimi talep edeceğim.
Siz Samsung kullanıyorsanız vardır bir bildiğiniz.
Samsung kurutma makinesi arayışına giriyorum o zaman.

M Çevrimdışı

Mustafa77k

Aktif Üye
13 Eki 2022
66
Siz Samsung kullanıyorsanız vardır bir bildiğiniz.
Samsung kurutma makinesi arayışına giriyorum o zaman.
Kurutma için uçana kaçana gerek yok. Arçelik 900 KMX alın derim +4yıl ek garanti yaptırın çelik tambur 15 bin tl ye güzel makineniz olur. Diğer markalara göre süsü az örnek wifi yok.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
736
Kurutma için uçana kaçana gerek yok. Arçelik 900 KMX alın derim +4yıl ek garanti yaptırın çelik tambur 15 bin tl ye güzel makineniz olur. Diğer markalara göre süsü az örnek wifi yok.

Yerliler konusunda 60 yıldır yüzüm gülmedi.
Siemens, Whirpool, Samsung, LG, Miele, Gaggenau, Electrolux vb. Bakıyorum.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
736
Arkadaşlar düşüncemi değiştirdim.
Geçici olarak kaldığım eve en iyi değil en f/p cihazı almak istiyorum.
Çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi olarak Altus önerir misiniz?

Geri
Üst Alt