Bulaşık makinesi tavsiyesi

Y Çevrimdışı

yavuz43

Yeni Üye
6 Nis 2020
19
39
altus marka bulaşık makinemizin emekliliği geldi. Yeni makine arayışındayız. Sağlamlık ve f/p olarak profilo 4 programlı öne çıkıyor. Ama özellik olarak LG bir tık öne çıkıyor,ama fiyatı profilonun 2 katından da pahalı. Servis ağından korkmasam Hoover da güzel duruyor.
Sizden tavsiye istiyorum, özellikle kendi kullandığınız ve memnun kaldığınız makine olursa memnun kalırım.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
417
33
Devir ekonomi devri. Tasviyem aldıktan sonra ek garanti veren firmaları düşünmedinz.

Bende yakın zamanda çamaşır makinesi aldım. Çok araştırdım. Gönlüm LG den yanaydı ama LG de ek garanti olmadığından dolayı LG yi eledim. Profilo ve Bosch markalarını ise ek garantilerinin pahalılığından dolayı eledim. Vesteli gidip bayide inceledim, malzeme kalitesi hoşuma gitmedi diye eledim. En son Samsung aldım. Not:Baktığım tüm modeller 9KG olan modeller.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Bosch grubunu kesinlikle tavsiye etmem hele ki plastik tabanlıları ayrıca kronik ısıtıcı sorunu var diye biliyorum.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
417
33
Bosch grubunu kesinlikle tavsiye etmem hele ki plastik tabanlıları ayrıca kronik ısıtıcı sorunu var diye biliyorum.
Bosch güzelde garanti bittikten sonra yedek parçası çok pahalı.

Ben 6 yıl kullandım çok memnun kaldım. Halende kullanılırdı, 5.5 kg olduğundan dolayı bize yetmez oldu. O yüzden değiştirdik.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,256
Devir ekonomi devri. Tasviyem aldıktan sonra ek garanti veren firmaları düşünmedinz.

Bende yakın zamanda çamaşır makinesi aldım. Çok araştırdım. Gönlüm LG den yanaydı ama LG de ek garanti olmadığından dolayı LG yi eledim. Profilo ve Bosch markalarını ise ek garantilerinin pahalılığından dolayı eledim. Vesteli gidip bayide inceledim, malzeme kalitesi hoşuma gitmedi diye eledim. En son Samsung aldım. Not:Baktığım tüm modeller 9KG olan modeller.
Samsung çamaşır mak. pek üzmez.
7. yilinda 2 programını yari kesmesi nedeniyle
kart değişimi yapildi.

K Çevrimdışı

kocausta 

Yeni Üye
18 Eyl 2020
8
64
Windsor WS 3314. Vestel ürünü.
Yaklaşık bir yıl önce almıştım, 1200 lira gibi fiyata. Köy evinde "idare eder-ucuz" olsun diye almıştım ama, 3-4 misli fiyattaki Profilo-Bosch gibi makinalar ayarında.
Ayrıca, Adem ustanın bir ara dikkat çektiği, sepetin düşüp tabakların kırılmasına sebep olduğu duruma da çözüm üretmişler: Öndeki tekerlek sırasından 10 cm kadar geriye bir sıra daha tekerlek koymuşlar, bu şekilde sepet kapağa binene kadar bu ikinci sıra tutuyor ve düşme olmuyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri