Bulaşık makinesi tavsiyesi | Tavsiye FORUMU

Bulaşık makinesi tavsiyesi

yavuz43

Aktif Üye
6 Nisan 2020
19
35
altus marka bulaşık makinemizin emekliliği geldi. Yeni makine arayışındayız. Sağlamlık ve f/p olarak profilo 4 programlı öne çıkıyor. Ama özellik olarak LG bir tık öne çıkıyor,ama fiyatı profilonun 2 katından da pahalı. Servis ağından korkmasam Hoover da güzel duruyor.
Sizden tavsiye istiyorum, özellikle kendi kullandığınız ve memnun kaldığınız makine olursa memnun kalırım.

heamvivma

Aktif Üye
21 Mayıs 2020
23
29
Devir ekonomi devri. Tasviyem aldıktan sonra ek garanti veren firmaları düşünmedinz.

Bende yakın zamanda çamaşır makinesi aldım. Çok araştırdım. Gönlüm LG den yanaydı ama LG de ek garanti olmadığından dolayı LG yi eledim. Profilo ve Bosch markalarını ise ek garantilerinin pahalılığından dolayı eledim. Vesteli gidip bayide inceledim, malzeme kalitesi hoşuma gitmedi diye eledim. En son Samsung aldım. Not:Baktığım tüm modeller 9KG olan modeller.

Towarscke

Bronz Üye
20 Kasım 2018
150
29
Bosch grubunu kesinlikle tavsiye etmem hele ki plastik tabanlıları ayrıca kronik ısıtıcı sorunu var diye biliyorum.

heamvivma

Aktif Üye
21 Mayıs 2020
23
29
Bosch grubunu kesinlikle tavsiye etmem hele ki plastik tabanlıları ayrıca kronik ısıtıcı sorunu var diye biliyorum.
Bosch güzelde garanti bittikten sonra yedek parçası çok pahalı.

Ben 6 yıl kullandım çok memnun kaldım. Halende kullanılırdı, 5.5 kg olduğundan dolayı bize yetmez oldu. O yüzden değiştirdik.

Sota 

Ahmet CSKN
Administrator
6 Mart 2016
7,558
Devir ekonomi devri. Tasviyem aldıktan sonra ek garanti veren firmaları düşünmedinz.

Bende yakın zamanda çamaşır makinesi aldım. Çok araştırdım. Gönlüm LG den yanaydı ama LG de ek garanti olmadığından dolayı LG yi eledim. Profilo ve Bosch markalarını ise ek garantilerinin pahalılığından dolayı eledim. Vesteli gidip bayide inceledim, malzeme kalitesi hoşuma gitmedi diye eledim. En son Samsung aldım. Not:Baktığım tüm modeller 9KG olan modeller.
Samsung çamaşır mak. pek üzmez.
7. yilinda 2 programını yari kesmesi nedeniyle
kart değişimi yapildi.