Bu Sana Veda Mektubum Annem.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Babamı da kaybettim 25 Sene evvel ama ben hiç acısını yaşamadım yalan değil.
Belki çok sıcak ve yakın ilişkilerimiz olmamasından, Belki Asker olması kaynaklı fazla otokrat bir yapı altında büyümemizden dolayıdır bilemem ki zaten yaşarken de bir baba sevgisi, şefkati görmemiş olmamdan kaynaklanıyordur, olabilir.

Ama Annem, Anneler, onlar öyle değiller o nedenle acıları da bir başka oluyor, oluyormuş..

Taziye dilekleri için tüm değerli arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum tekrar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Babamı da kaybettim 25 Sene evvel ama ben hiç acısını yaşamadım yalan değil.
Belki çok sıcak ve yakın ilişkilerimiz olmamasından, Belki Asker olması kaynaklı fazla otokrat bir yapı altında büyümemizden dolayıdır bilemem ki zaten yaşarken de bir baba sevgisi, şefkati görmemiş olmamdan kaynaklanıyordur, olabilir.

Ama Annem, Anneler, onlar öyle değiller o nedenle acıları da bir başka oluyor, oluyormuş..

Taziye dilekleri için tüm değerli arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum tekrar.
Anam babam, beni 9 aylıkken rahmetli anneanneme bırakıp gittikten sonra ilişkilerimiz hiç bir zaman ana baba oğul ilişkilerinde olmadı maalesef... Bu sebeple de, çok sevdiğim dostlarımın, arkadaşlarımın, yakınlarımın ana veya babası rahmete kavuştuğunda, kendimi onların yerine koyup üzülmesinler isterim... ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Anam babam, beni 9 aylıkken rahmetli anneanneme bırakıp gittikten sonra ilişkilerimiz hiç bir zaman ana baba oğul ilişkilerinde olmadı maalesef... Bu sebeple de, çok sevdiğim dostlarımın, arkadaşlarımın, yakınlarımın ana veya babası rahmete kavuştuğunda, kendimi onların yerine koyup üzülmesinler isterim... ?
BEĞEN butonuna gittim, durdum, durdum ve yine durdum sonra da ''Nesini beğeneyim ki?'' dedim kendi kendime.

Allah güzel kalbini her daim nurlar ile aydınlatsın değerli hocam.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Forum böyle bir yer işte, bambaşka bir şey ararken karşına böyle şeyler çıkıyor, o zaman görmediğim için affet Adem Helvacı Adem Helvacı abi, acını tazelemek değil ama o kadar güzel yazmışsın ki ben de başınız sağolsun yazmak istedim ???

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Forum böyle bir yer işte, bambaşka bir şey ararken karşına böyle şeyler çıkıyor, o zaman görmediğim için affet Adem Helvacı Adem Helvacı abi, acını tazelemek değil ama o kadar güzel yazmışsın ki ben de başınız sağolsun yazmak istedim ???
Forumda konu çok mesaj çok Her konuyu görmek imkansız gibi bişey.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Olsun. Vesilen ile yine okudum, yine ağlıyorum, yine anmış oldum.

Çok özledim be abi..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Çok özledim be abi..
O özlem hiç bitmez, bitti zanneder gibi olursun, O'nu hatırlatacak bir şey çıkar karşına, bir anı gelir aklına ilk günkü gibi ağlarsın, yine için acır...

Anneannem (anne derdim, anamdı çünkü) 20 ağustos 1993`te rahmetli oldu, acısı ilk gününden daha ağır gelir bazen...

Rabbim, tüm geçmişlerimizin mekanını cennet eylesin, günahlarını affetsin inşallah.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sabır diliyorum abi çok zor olmalı, hakkını helal et keşke yazmasaydım ?
Yok be abi, annemden bir tek bir küçük demlik aldım evime. Mutfakta hep göreceğim yerdedir. Ara sıra o demlikte çay yapar, annemle kahvaltı ettiğimiz günlerdeki gibi içerim. Yani sen yazdın diye bir şey olmadı için rahat olsun :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
O özlem hiç bitmez, bitti zanneder gibi olursun, O'nu hatırlatacak bir şey çıkar karşına, bir anı gelir aklına ilk günkü gibi ağlarsın, yine için acır...

Anneannem (anne derdim, anamdı çünkü) 20 ağustos 1993`te rahmetli oldu, acısı ilk gününden daha ağır gelir bazen...

Rabbim, tüm geçmişlerimizin mekanını cennet eylesin, günahlarını affetsin inşallah.
Allah cümlesinin mekanını cennet eylesin. Nur içinde yatsın hepsi.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Başın sağolsun abim Allah teyzemize gani gani rahmet eylesin mekanını cennet bahçeleri eylesin bizden yana bizimde hakkımız helal olsun senin gibi bir evladı yetiştirip bizlere bir abi bir kardeş bir dert ortağı olarak miras bıraktığı için

Geri
Üst Alt