BU GÜN 10 KASIM 193∞

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Milletin bir bölümü hala Sivas kongresinin ötesine geçememiş olsa da yol arkadaşlarının nesilleri yolundan gitmeye emanet bıraktığın değerlere sahip çıkmaya devam ediyor. Emanetini yüceltmek ve yaptığın gibi her alan da büyütmek ülkümüz olsun. Ruhun Şad Olsun...

Sivasta 25 kadar üye de kurtuluşu mandacılıkta görmüştü ve muhtıra imzalamıştı. Buna verilen cevap ise muhteşemdi.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
10-kasim3oask3.gif

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sabah Törendeydim.

Koskoca İlçede bahçede toplasanız bu kadar kişiydik, Onlar da Devlet memuru Asker Polis Sağlıkçı vs

HALK NEREDE? Deseniz toplasanız sivil 10 kişi ya vardık ya yoktuk.

Yazık Yazık, Bu ilçe hep böyleydi yıllardır. Yazıklar Olsun.

Ticari kaydı ile ''Abi beni orada görmezlerse alışveriş etmezler'' diye her cuma camide olan muhteremler de yoktu bu törende tabi ki..

Neyse, Kendimce bir video hazırladım hatıra kalsın istedim. Kubat kardeşimizin sesine sağlık.

confessions Çevrimdışı

confessions

Yeni Üye
30 Tem 2018
30
51
biz senden (ve silah arkadaşlarından) razıyız atam, allah da senden razı olsun. turist olarak bile ayak basamayacağımız bu toprakları bize vatan olarak geri veren, türk'ün son kalesini kurtaran kahraman; ruhun şad olsun.

atam, seni tanımak savaştığın düşmanlarından oldu.
sen ölen düşman askerlerinine bile, onların ailelerine annelerine ""bu memleketin toprakları üstünde kanlarını döken , burada dost bir vatanın bağrında bulunuyorsunuz. huzur ve barış içinde uyuyun. sizler mehmetçikler ile yan yana, koyun koyunasınız. uzak diyarlardan evlatlarını bu savaşa gönderen analar, göz yaşlarınızı dindiriniz. evlatlarınız, bizim bağrımızdadır. onlar bu topraklarda canlarını verdikten sonra artık bizim olmuşlardır." demen bile nasıl bir iyilik merhamet vicdan gibi insan olma erdemine sahip olduğunu gösterir.

şimdi ise yaşadığımız döneme bak.
küfür kan şiddet düşmanlık ölüm kin nefret yalan iftira kusan ağızlara kaldık.

cocuk.jpg

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
Her fani gibi 83 yıl önce ebediyete intikal etmiş, ama manevi varlığı, düşünceleri ve kutlu vasiyeti tertemiz millet vicdanında bayrak gibi dalgalanmaktadır”
Unutmadık, unutmayacağız güzel adam. Seni ve bizim
için tüm yaptıklarını unutmadık, unutmayacağız, ruhun şad olsun.

O, ölmez... #10Kasım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri