BU GÜN 10 KASIM 193~ | Tavsiye Forumu

BU GÜN 10 KASIM 193~

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
13 Ekim 2018
12,663

Atatürk'ü her 10 Kasım'da daha iyi anlamak ve anlatmak hepimizin görevi olsun ki! Bizden sonraki nesillerimiz onu daha iyi anlasın. Şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış bu aziz vatanın nasıl ayakta kaldığını öğrensin ki, bayrağına ve vatan toprağına daha çok sahip çıksın. Her türlü iç ve dış düşmanlara karşı uyanık ve hazırlıklı olabilsin.
Allahtan rahmet bütün silah arkadaşlarına şükranlarımı sunuyorum.
 

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
17 Şubat 2017
19,089
48
Gelecek nesillere bırakacağımız en değerli bilgi, GERÇEK ATATÜRK'ün kim olduğunu nakış nakış işleyeceğimiz zihinleri olacaktır.

Siyasi erk'i elinde bulunduran bulanık zihinlerin (Herhangi bir siyasi parti hedef gösterilmemiştir) ATATÜRK ü istismar ederek oy hesabı yapmasını da, ATATÜRK düşmanlığı üzerinden oy hesabı yapmasını da, ATATÜRK söylemiş gibi söylemleri halka dayatmasını da (Diyanetin son açıklaması üzerine yazılmıştır.) engelleyebilmek için tek olması gereken şey GERÇEK ATATÜRK'ü çocuklarımıza ve yeni nesile anlatmaktır.

Nasıl ki ALLAH'ı anlamak için Kutsal kitabımızı kendimiz okumamız ve miş mış dememek için kendi gözümüzle görmemiz gerekiyor ise, CUMHURİYET'i ve kurucusu Gazi Mustafa Kemal'i anlayabilmek/anlatabilmek için de NUTUK dan başlayarak okumalı okumalı ve okumalıyız.


Rahmetlinin mekanını, cennetin en güzel köşelerinden eylesin yüce yaratan. Kabrinden olmasa da, yerimizden duamızı edeceğiz elbette :ok
 

Benzer konular

Üst