Bu fiyata bu telefonu almak sizce mantıklımı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
telefonda bazen futbol maçı seyrediyorum .o yüzden 6 inch üzeri olmasını isterim
sizce bir telefona 28 k verilir mi(13 pro max)diğer telefonlardan ne farkı olacak
Apple optimizasyonunu satın almış olursunuz.
Satış sonrası destek de iyi. (Apple'a giderseniz tabi.)

13 Pro Max ağır bir telefon, ben 13 Pro taraftarıyım.
Pro Max bir yerden sonra eli yorar.

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
45
Apple optimizasyonunu satın almış olursunuz.
Satış sonrası destek de iyi. (Apple'a giderseniz tabi.)

13 Pro Max ağır bir telefon, ben 13 Pro taraftarıyım.
Pro Max bir yerden sonra eli yorar.
evet doğru 238 gr bayağa ağırmış.şuan kullandığım telefon bile 193 gr olmasına rağmen bana ağır geliyor
peki mi lite ithalatcı garantili ı uygun fiyata alsam ilerde sorun yaşarmıyım.daha önce ithalatçi garantili hiç almadım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
evet doğru 238 gr bayağa ağırmış.şuan kullandığım telefon bile 193 gr olmasına rağmen bana ağır geliyor
peki mi lite ithalatcı garantili ı uygun fiyata alsam ilerde sorun yaşarmıyım.daha önce ithalatçi garantili hiç almadım
Kim ithalatçı ona bakmalıyız.
Hangi Mi-Lite? Link alalım.

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
45
Kim ithalatçı ona bakmalıyız.
Hangi Mi-Lite? Link alalım.
ilk mesajımda belirtiğim model.burada telefoncuya sormuştum.ithalatçi garantili var dedi.fiyat olarak 8 gb ram olanıı 5500 tl dedi.daha başka birşey sormadım.Tr granatili 8 gb ram olanı internetde 8400-8800 tl civarlarında.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ilk mesajımda belirtiğim model.burada telefoncuya sormuştum.ithalatçi garantili var dedi.fiyat olarak 8 gb ram olanıı 5500 tl dedi.daha başka birşey sormadım.Tr granatili 8 gb ram olanı internetde 8400-8800 tl civarlarında.
İthalatçı kim o önemli.
EVOFONE mu, kim?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
malesef onu sormadım.ama muhtemelen birşey olduğunda bize getir diyecektir.
hangileri güvenilir,ona göre sorayım da ona göre almakta kararımı vereyim.bunrada garanti süreleri 1 yıl mı oluyordu?
Bilmiyorum, öğrenip internette araştırmanızı yapın.
Satış sonrası destek önemliyse bu topa girmeyin derim.

Resmi Distribütör garantili bunları düşünebilirsiniz;

F Çevrimdışı

forcsf

Aktif Üye
10 Şub 2018
53
Uzun zamandır kendim ve aileme Xiaomi telefon aldım. İlk zamanlarda burada bulunmadığından, şimdi de fiyat ve vergiler nedeniyle yurt dışından aldım. Bugün için yurt içinden android telefon alınacaksa Samsung almak gerektiğini düşünüyorum. Ülkemize özel fiyatlandırma yapıyorlar.

Ben alacak olsam tercihim Galaxy M52 yönünde olurdu. Bugün 5300 TL bandında satılıyor.

Daha iyisini istiyorsanız Galaxy S21 HB'da 9200 TL. Bugün akşam S21 Plus modeli büyük olasılıkla 10.000 TL veya biraz altına satılacak. Geçtiğimiz günler ya da haftalarda Note 20 'de 9000 bandında satıldı. Şu anda Mediamarkt'ta 10.000 TL gözüküyor. Stok var mıdır tabii ki bakmak lazım.

malesef onu sormadım.ama muhtemelen birşey olduğunda bize getir diyecektir.
hangileri güvenilir,ona göre sorayım da ona göre almakta kararımı vereyim.bunrada garanti süreleri 1 yıl mı oluyordu?
Paralel ithalat olsa da o fiyata bulmak mümkün gözükmüyor. %99 dükkan garantilidir.

Fikir versin diye DH forumunda satış yapan CepAnkara nick'li arkadaşın fiyat listesini aşağıda paylaşıyorum.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Xiaomi telefonların en büyük sorunu yakınlık sensörü arızası.
Ya yazılımsal yada donanım.
Yazılımsal olan %90 düzeliyor.
Ama çoğunda bu var.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Vay be konu hortlayınca daha geçen mayısta konuşulan fiyatları görmüş olduk. Hey gidi günler. 28bine pro max alınır mı ne kadar da masum ve ponçik bir soruymuş. Samsung s21 ne kadar da tatlış fiyatlardaymış öyle :haha

Hepi topu sadece 6 ay önce. 6 yıl olsa bari.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,523
Vay be konu hortlayınca daha geçen mayısta konuşulan fiyatları görmüş olduk. Hey gidi günler. 28bine pro max alınır mı ne kadar da masum ve ponçik bir soruymuş. Samsung s21 ne kadar da tatlış fiyatlardaymış öyle :haha

Enflasyonist ortamda her fiyattan mal alınır.
Bugünün yarından ucuz olduğunu artık öğrenmemiz gerekiyor.

Mayıs ayında s22 Ultra 512GB modelini hediye fiyatını düşünce 19500tl aldım.

Hadi şimdi al. :tara

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289

Enflasyonist ortamda her fiyattan mal alınır.
Bugünün yarından ucuz olduğunu artık öğrenmemiz gerekiyor.

Mayıs ayında s22 Ultra 512GB modelini hediye fiyatını düşünce 19500tl aldım.

Hadi şimdi al. :tara
Bende siz yazınca ne oluyor diye güncel fiyatlara baktım, bakmaz olaydım :( 2 sene önce 8bin küsüre iphone 11 256gb zorlanarak almıştım. Şimdi Türkiyede yaşasam yeni fiyatı 25.000 TL olan modeli almakta zorlanmazdım çünkü alamazdım :)

Şakası bir yana Allah herkese güç ve sabır versin.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Bende siz yazınca ne oluyor diye güncel fiyatlara baktım, bakmaz olaydım :( 2 sene önce 8bin küsüre iphone 11 256gb zorlanarak almıştım. Şimdi Türkiyede yaşasam yeni fiyatı 25.000 TL olan modeli almakta zorlanmazdım çünkü alamazdım :)

Şakası bir yana Allah herkese güç ve sabır versin.

Eşime Iphone bakıyorduk Kasım indirimlerinde. Iphone 13 128gb en düşük 24bin oldu. Durduk dedik ki bu bunun en ucuz hali bi daha da bu fiyatı görmez o yüzden biz bu işten vazgeçelim. Vazgeçtik. Yani biz vatandaş olarak çoktan resesyona girdik hatta ekonomik krize girdi bir çoğumuz. Borçlar gelirlerden fazla. İtibardan da, hayatımızdan da çoktan bir sürü şeyi feragat ettik o yüzden. Artık sadece en zaruri ihtiyaçlara yöneliyoruz.

1 yıldır kaşar peyniri, tulum peyniri, pastırma, sucuğun belli markaları, lüks karışık çerez(adı zaten bitirdi bizi) ve bunun gibi bir sürü daha başka şeyi alamıyoruz. Neden Iphone baktık onu da bilmiyorum. Zaten sadece baktık. Masum bir bakıştı bizimkisi.

Venezuellada insanlar açlık yokluk çekerken, Maduro'nun Nusrette midesini doldurduktan sonra bir de gidip ülkesindeki insanlarla dalga geçtiği bir video var. Aklıma o geldi nedense.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt