Botech Wzone Android 10 NetFlix ve Google Lisanslı TV Box

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
151
48
Android TV Wzone kutusunun üreticisi SEI Robotics adlı firma...

Bu cihaza çok benziyor: Homatics Box Q | Android TV Box | 4K Ultra HD Wi-Fi Bluetooth HDMI

Homatics-Box-Q.jpg

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
türkiyedemi üretilmiş yoksa çindemi ürettilirmiş onu tam anlayamadım.

Çok büyük olasılıkla hazır ürünü Çin'den adetli satın alıp kendi markaları ile kutulatıp ithal etmişlerdir.

Daha düşük olasıkla Çin'den CKD/SKD tarzı aldıkları hazır parçaları burada toplayıp kutulamışlardır.

Çok düşük olasılıkla Çin'den aldıkları hazır referans tasarım, komponent ve yazılım ile burada kart üretip paketliyorlardır. Yalnız bu yöntem eğer ciddihacim yoksa çok pahalıya gelir.

Yol her halukarda Çin'deki çekik gözlü amcalara çıkıyor. Yerli bir katkı beklemeyin.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Android TV Wzone kutusunun üreticisi SEI Robotics adlı firma...

Bu cihaza çok benziyor: Homatics Box Q | Android TV Box | 4K Ultra HD Wi-Fi Bluetooth HDMI

Homatics-Box-Q.jpg
Aynen ürün SEI Robotics firmasının ürünüdür, hazır çeşitli ürünlerden birini seçip markayı söylüyorsun logoyu yapıştırıp gönderiyorlar ? şuan Botech firması bu ürünü yerli malı diye tanıtıyor, Türkiye'de kendi üretiyormuş algısı yapıyor ? hatta birine inceleme videosu yaptırtmışlar ki yaptırtmışlar diyorum izleyince kahkalarla güldüm resmen ? videonun bir yerinde Wzone üretim alanı diye bir atölye gösteriliyor tam kopmalık ?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Aynen ürün SEI Robotics firmasının ürünüdür, hazır çeşitli ürünlerden birini seçip markayı söylüyorsun logoyu yapıştırıp gönderiyorlar ? şuan Botech firması bu ürünü yerli malı diye tanıtıyor, Türkiye'de kendi üretiyormuş algısı yapıyor ? hatta birine inceleme videosu yaptırtmışlar ki yaptırtmışlar diyorum izleyince kahkalarla güldüm resmen ? videonun bir yerinde Wzone üretim alanı diye bir atölye gösteriliyor tam kopmalık ?

Teknoloji aleminin en boş editöründen ne bekliyorsunuz. Bir ara elektrikli araçla 3. köprü ve yeni açılan yoldan İzmir'e gidip "ne kadar güzel köprü star wars gibi, ne kadar ucuz ya bedava valla" diyerek çektikleri bir video vardı. Kısa boylu bir apaçi de yanında. Tepki gelince videoyu nasıl uçurduklarını bilememişlerdi.

Yani bunlar ne editör, ne de basın. Bunlar şaklaban.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu arada fiyatı da iyi imiş ,hemen alınır cinsten ,850 tl ,tabii çıplak halde ,tuner yok yani , ama bedava bence nasıl alınmasın ki ,kaçmaz,hatta kredi çekip de almalı ,1000 tl kredi çekilse süper olur :kiskis
Siz bakmayın aslında dalga geçiyorum ,en az üzret 2.900 neredeyse ,bunun fiyatı ise 850,gerçi cepteki "cep telefonu" ndan daha ucuz ,hatta kimse "çıkart bakayım boxsunu" diyemez nasılsa ,lahavleeee ,hadi sustum yine :haha1

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bu arada fiyatı da iyi imiş ,hemen alınır cinsten ,850 tl ,tabii çıplak halde ,tuner yok yani , ama bedava bence nasıl alınmasın ki ,kaçmaz,hatta kredi çekip de almalı ,1000 tl kredi çekilse süper olur :kiskis
Siz bakmayın aslında dalga geçiyorum ,en az üzret 2.900 neredeyse ,bunun fiyatı ise 850,gerçi cepteki "cep telefonu" ndan daha ucuz ,hatta kimse "çıkart bakayım boxsunu" diyemez nasılsa ,lahavleeee ,hadi sustum yine :haha1
elimdeki android box bozuldu çakma yerli bu cihazı alayım diye baktım fakat fiyat çok tuzlu geldi bende kampanyadan başka çakma yerli next playbox aldım (568 tl).şimdi onunda fiyatı 750 tl olmuş.sonumuz çok kötü hayatımda böyle pahalılık görmedim korona bahane ekonomi şahane oldu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
elimdeki android box bozuldu çakma yerli bu cihazı alayım diye baktım fakat fiyat çok tuzlu geldi bende kampanyadan başka çakma yerli next playbox aldım (568 tl).şimdi onunda fiyatı 750 tl olmuş.sonumuz çok kötü hayatımda böyle pahalılık görmedim korona bahane ekonomi şahane oldu.
Sana "pahalı"sı denk gelmiştir ,her şey ucuz oysa sevgili ataseven :kiskis

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Merhaba ark Bayraminiz mübarek olsun bu wzone lisanlı diye aldık 2 gündür Amazon prime çalışmıyor du ekranda sorun oluştu anasayfa git aramayi dene prime video uyg kapatıp yeniden ac diye hata veriyordu Amazon prime sitesinde canlı must.hizmetleri ile görüştm Amazon prime botech wzone ile anlaşma yokmuş o nedenle acmiyirmus destekleyen cihazlar listesinde değilmiş sizde açılıyor mu wzononu alırken lisanlı diyorlardı

Bu listede wzone yok

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Merhaba ark Bayraminiz mübarek olsun bu wzone lisanlı diye aldık 2 gündür Amazon prime çalışmıyor du ekranda sorun oluştu anasayfa git aramayi dene prime video uyg kapatıp yeniden ac diye hata veriyordu Amazon prime sitesinde canlı must.hizmetleri ile görüştm Amazon prime botech wzone ile anlaşma yokmuş o nedenle acmiyirmus destekleyen cihazlar listesinde değilmiş sizde açılıyor mu wzononu alırken lisanlı diyorlardı

Bu listede wzone yok
Ben wzone kullanmıyorum ama açılması lazım çünkü google sertifikası var cihazın. Amazon Prime açtığında ne gibi bir hata veriyor ekran görüntüsü atabilir misin ?

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Teskl öğle bir deneyim güvenli internet derken kablo net kullanıyorum güvenli internet açık aile filtre ayarlı ama daha onceden de açıktı bir sıkıntı yoktu son 3 gündür böyle oldu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt