Botech Wzone Android 10 NetFlix ve Google Lisanslı TV Box

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
150
48
Nisan ayında çıkacağı söyleniyor. Özellikle 5 yıl güncelleme desteği önemli.. Fiyatı da uygun olursa harika olacak, Mecool KM2 ile yarışacak gibi...Rekabet tüketiciye yarar nihayetinde...Bekleyip görelim.

Gerçek 4K Netflix
5 Yıl Android Sürüm Güncelleme Desteği

Lisanslı Google
4K Orjinal Youtube

2 GB DDR3 RAM
8 GB FLASH HAFIZA
AMLOGIC S905X3
DOLBY DIGITAL SES

Son düzenleme:
akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Hayırlı olsun bakalım,alıp kullananların tecrübelerini,görüşlerini bekleyelim.İyi mi,beklentileri karşılayacak mı görelim sonra karar veririz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Öncelikle hayırlı olsun, özelliklerine baktığımda yeni çıkan Xiaomi Mi Box 4S Pro ile tıpa tıp aynı, sadece 4S Pro nun dahili hafızası 16gb olarak bu cihazdan bir tık önde. Fiyat olarakta hemen hemen aynılar, Çin'den sipariş etmeye kalksak 4S Pro 850 tl civarında. Tabi daha global versiyonu yok, global versiyon çıktığında Türkiye'de 1000 tl civarı bir fiyatla satılacağını düşünüyorum.

Açıkcası Mi Box S gibi stabil ve yazılım bakımından çok çok iyi bir ürün varken, hem de bu cihazların neredeyse yarı fiyatına satılıyorken, gidipte ne bu ürünü satın alırım ne de 4S Pro'yu satın alırım.

Ayrıca 997 tl gibi bir fiyattan satılan üründe 8gb hafıza nedir Allah aşkına, Mi Box S'den artıları ekran kartı ve ethernet girişi olması.

Hdmı desteği özelliklerde okuduğuma göre 2.1 yazmakta , ama bunun üstünde pek durulmamış enteresan. Oysaki Xiaomi çıkardığı 4S Pro cihazının Hdmi 2.1 desteklediğini her platformda dile getirip bangır bangır reklamını yapıyor ? gerçi bence boş iş bu 8K muhabbeti ama teknoloji hastaları öyle düşünmüyor demekki.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ürün fiyatı düşürülmüş, isteyen bein connect ilavesini çıkarıp kart ile 898 TL'ye havale ile 853 TL'ye alabilecek. Tabi günümüz kuruyla adamlar ne yapsın kâr yapmaları gerekiyor onlarada kızamıyorum, sonuçta bir heyecanla bu ürünü çıkarmışlar ve Netflix, Youtube lisanslı ayrıca Android 13'e kadar güncelleme garantisi veriyorlar.

Mi Box S ile özelliklerini karşılaştıracak bir başlık açayım ben ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
adamların 3 kuruşa aldığı ürün türk lirasına çevrilince korkunç rakamlar ortaya çıkıyor .

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Geçmişte botech ürünlerini kullandık. Az ve düzgün kullanılan cihazların durduk yere arızalanıp çöpe dönmesinden sonra botech markası bizim için "*oktan teknoloji" demektir.

Bu cihaza da kendilerinden hiç bir şey kattıklarını sanmıyorum. Zira ne o niyet, ne o beyin ne de o kabiliyet yoktur kendilerinde. Hangi çinli üreticiden almışlarsa o tespit edilip orijinali alınabilir. Bu paraya yazık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri