Bosch Kombi Buzdolabı Ses problemi

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
ara bölme bloklama yapmış olabilir arabölme rezistansı arızalı olabilir. yada damper termostat açmıyor olabilir. 1. ihtimal yüksek

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Arkadaşlar merhaba,

Buzdolabımdaki sorun sanırım çözüldü. Geçen Bosch servis geldi, fan bozuk dedi, 660 TL fiyat verdi gitti. Toptancıdan bir fan motoru aldım 80 TL'ye soketini değiştirdim taktım. Şuanda eskisi gibi çalışıyor son bir haftada problem çıkartmadı..

Youtube'ta bir adama rastladım Fatih Bank diye, birebir benim sorunun aynısını gösteriyordu. Video için:

Başınıza gelirse yardımcı olur umarım size de..

Selamlar?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Fan motorunu değiştirin, elinizden iş geliyorsa kendiniz değiştirebilirsiniz, geçen yıl 35 liraya alıp kendim değiştirdim, servis çağırsan 150-250 lira alır.
Arkadaşlar merhaba,

Buzdolabımdaki sorun sanırım çözüldü. Geçen Bosch servis geldi, fan bozuk dedi, 660 TL fiyat verdi gitti. Toptancıdan bir fan motoru aldım 80 TL'ye soketini değiştirdim taktım. Şuanda eskisi gibi çalışıyor son bir haftada problem çıkartmadı..

Youtube'ta bir adama rastladım Fatih Bank diye, birebir benim sorunun aynısını gösteriyordu. Video için:

Başınıza gelirse yardımcı olur umarım size de..

Selamlar?
:ok

Geçmiş olsun.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
660₺ ye fan motoru mu? :clap Bu markalar üründen değil servisten yedek parçadan götürüyor paraları. O fan gıda çarşılarında 100₺ yi geçmez?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
660₺ ye fan motoru mu? :clap Bu markalar üründen değil servisten yedek parçadan götürüyor paraları. O fan gıda çarşılarında 100₺ yi geçmez?
Üstteki komple set Boschun 660 TL verdiği ürün, alttaki benim alıp taktığım motor.. sonuçta fan bacası plastik ve herhangi bir sorunu yok.. :cigara

fan3be6c9d907262cdb.png

motorce329e67fcf9fc62.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt