hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Hocam tv tarayıcısından giriş yaptım bekozap adresine bu hatayı verdi kameram bozuk biraz bulanık çekti kusuruma bakma

DSC_000186edbbbb98d1986e.jpg
Bu uyarı bendeki mb100 anakartlı tvde de çıkıyor. Smart tvde VEWD içerisindeki OTTPLAYER2 de aynı uyarıyı alınca "Back to safety" tıklayıp geçiyorum program açılıyor. Sıkıntısız kullanıyorum ama ottplayer'in Usb versiyonunu denemedim.

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Hımmm, evet ,dediğim gibi,"ssl" hatası bu.Tahmin etmiştim,serttifika istiyor ssl için(https için) ,bu durumda ucuz yollu bir android box alman lazım en iyisi emre ,maalesef.
Hocam usb ile denedim verdiğiniz tak kullan ottplayeri hem mb211 D hemde mb130 tvde iki tvde bu usbdeki programı açmadı index. Html içindeki adresi ottplayeri.tv olarak değiştirdim yinede program açılmadı bizim mb130 tvlere uyarlayabilirmisin acaba tak kullan ottplayeri

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam ottplayer web sayfasından m3u8 dosya kanal listesi veya link yüklerken neden hata veriyor
Bilgim yok dedigim gibi ilgi alanim disinda.., bende ki listelerde yüklemede sorun yok,cerezleri silip deneyin,farkli tarayici ile deneyin.Ayrica takkullan mb100 ve üstü anakartlarda calismaz, webapptester veya tarayiciya linki yazip deneyin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hocam usb ile denedim verdiğiniz tak kullan ottplayeri hem mb211 D hemde mb130 tvde iki tvde bu usbdeki programı açmadı index. Html içindeki adresi ottplayeri.tv olarak değiştirdim yinede program açılmadı bizim mb130 tvlere uyarlayabilirmisin acaba tak kullan ottplayeri
Tvlerin html uzantısını otomatik açması lazım sanırım bu da sadece mb120 ya kadar oluyor(du) ,120 dahil miydi hatırlamıyorum bile sevgili emre :ok

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
resimde görüldügü gibi yüklemede problem yok,sadece listenizde sorun var ise yazdiginiz hatayi veriyor ,listenizi düzenleyin ve vlc playerde kontrol edin oynuyorsa yükleyin.

Bild_2023-03-01_200254193.png
Hocam tüm geçmişi çerezleri sildim yine aynı hatayı veriyor daha önce yüklediğim dosyayı şimdi yükleyemiyorum hata veriyor web sayfası

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam tüm geçmişi çerezleri sildim yine aynı hatayı veriyor daha önce yüklediğim dosyayı şimdi yükleyemiyorum hata veriyor web sayfası
Yukarida yazdigimi tekrarliyorum; listenizde sorun var ise yüklenmiyor, 10 tane calisan link ile deneyip siz de listenin yüklendigini görebilirsiniz.Eger hizmet aliyorsaniz ,Linki aldiginiz yer ile konusun sorununuzu,Tv veya pc kaynakli degil sorun..Benim teraspy teraspy den aldigim 3 linkten sadece birisi yüklenebildi..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri