Black Mirror Bandersnatch

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
yani beyin yakan bir film :)
alt yazı dimi ?

türkçe dublaj veya altyazı seçeneği mevcut netflix'te..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İzledim hocam şuan izlemedigim çok az dizi kaldı diyebilirim. Genelde ben izlememezlik yapmam . Bir dizi yada film cekildiyse bir emek harcanmıştır ve ben begenmesem de izlerim o yüzden sıradan önüme ne gelirse izliyorum . 12 maymun da gerçekten güzel bir dizi .

valla benim çok vaktim olmuyor, akşamları çocukları yatırdıktan sonra hanım dizi izlerken bende açıp birkaç bölüm izlesem yetiyor.. o yüzden mümkün olduğunca seçici davranmaya çalışıyorum. buna rağmen şuanda izlediğim 4 dizi var.. dedim ya birbirine girdi hepsi.. 12 Maymundan sonra Travellers'a geçersem olacağı buydu :hihi

Son düzenleme:
BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
türkçe dublaj veya altyazı seçeneği mevcut netflix'te..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

valla benim çok vaktim olmuyor, akşamları çocukları yatırdıktan sonra hanım dizi izlerken bende açıp birkaç bölüm izlesem yetiyor.. o yüzden mümkün olduğunca seçici davranmaya çalışıyorum. buna rağmen şuanda izlediğim 4 dizi var.. dedim ya birbirine girdi hepsi.. 12 Maymundan sonra Travellers'a geçersem olacağı buydu :hihi
Ahahha travellers i yeni bitirdim bende . Ondan sonra black Mirror Bandersnatch e geçtim benim beyin komple yandı . Şimdi kendime gelmek için Van helsing izliyorum. ?

L Çevrimdışı

lunarstrain

Yeni Üye
6 Haz 2018
40
43
Özellikle sinclair spectrum ve commodore 64 gibi retro bilgisayarlar ile haşır neşir olmuş kişilerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
netflix ücretsiz üyeliği 1 ay dolmadan önce iptal edersek ne olur, yine izlemeye devam edebilir miyiz , birde 0,00 TL limitli sanal kart oluşturdum üye olduktan sonra sanal kartı iptal ettim. karta herhangi bir ücret yansır mı ileride ?

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
netflix ücretsiz üyeliği 1 ay dolmadan önce iptal edersek ne olur, yine izlemeye devam edebilir miyiz , birde 0,00 TL limitli sanal kart oluşturdum üye olduktan sonra sanal kartı iptal ettim. karta herhangi bir ücret yansır mı ileride ?
1 ay dolmadan üyeliğinizi iptal ederseniz üyelik kapanır iptal olur para almazlar . Sanal kartta para yoksa üyeliginizi dondururlar parayı çektikleri zaman tekrar izlemeye devam edersiniz . Parayı çekmeden izleme şansınız yok jptal ederseniz sanal kartı parayı çekemiceklerj için yayin olmaz

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
1 ay dolmadan üyeliğinizi iptal ederseniz üyelik kapanır iptal olur para almazlar . Sanal kartta para yoksa üyeliginizi dondururlar parayı çektikleri zaman tekrar izlemeye devam edersiniz . Parayı çekmeden izleme şansınız yok jptal ederseniz sanal kartı parayı çekemiceklerj için yayin olmaz

o halde en mantıklısı 2-3 gün kalınca iptal etmek, o zaman sıkıntı olmaz sanırım.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
fatura tarihine baglayan gece saat 00-01 arasinda kartan cekim yapıliyor.
fatura tarihine baglayan aksamdan iptal etmen yeterli.

sanal kart olduğu için yine çekme teşebbüsünde bulunur mu peki ? sanal karta 0TL tanımlayıp abone olduktan hemen sonra sanal kartı iptal ettim.

not ; daha önce sanal kart ile hiçbir şekilde işlem yapmadığım için işleyiş sistemi vs... hakkında hiçbir bilgim yok. bakiye olmayan sanal karttan ücret çekilir mi yada iptal edilen sanal karttan ücret alırlar mı bilmiyorum, banka kartı olsa sorun değilde kredi kartı olunca durup dururken kafada soru işareti çıkıyor.

Screenshot_20190103-182529_1.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri