Biraz yorulduk mu ne?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sen de, daha iyi biliyorsun ki, bu işlerin sonu yok hocam. Sen varsan bu işler var, kendini yıpratma bir noktadan sonra işin gücün, milletin değeri sağlığın yoksa bir hiç...

Allah korusun, işlerinde kolaylıklar versin...
Eyvallah hocam düşünüyor olmanız dahi mutluluk verici benim namıma ?

Zaruri bazı durumlar olunca uykudan feragat ediyoruz olsun :)

Geçici ama, vücut kaldırmıyor zaten fazlasını. Herkesin dediği gibi, yaşlanıyorum artık :(

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Üstad tünaydın.Adem kardeş kendine dikkat et,bu dünyada hiç bir şey ve kimse senin canından,sağlığından önemli olamaz.Önce can sonra canan.Her şey alınır satılır yapılır ama sağlığı geri alamazsın.Dünyanın işi de derdi de bitmez.Kimseye de yaranılmaz.Tecrübeyle sabittir.Hoşça kal,dostça kal.Selamlar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ataturk_16.jpg

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Kendine en ağır yük ve sorumluluk gibi hissedip bunuda yapmadan uyuyamam zorlaya zorlayada olsa bu işi çerez etmeden yatmam
diyerek işini severek yetiştirmenin şekil almış halinin bir portresini ressam bile yapamazken sen o arada çekivermişssin kolay gelsin .

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
Hazırlık sürecinde çok geride kalanlar vardı kardeşim mecburen bu ara biraz mesai yapacağız. Bildiğiniz üzere zaten kendimi bu işlere adamak adına ticaretten de elimi eteğimi çekiyorum, yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim.

Tabi bu arada bir son dakika gelişmesi teklifin sinyalleri geldi bana ama bakıciiiz :kiskis
Hayır olsun inş abi.

Geri
Üst Alt