Bir Air Fryer Alsaydınız Hangisi olurdu?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aynen öyle hocam. O stres beni daha çok yoruyor. Bana ne dokunuyor ne zarar veriyor herşeyi biliyorum. Bazi rahatsizliklarim oldu. Etrafin ısrarıyla gittim. Her türlü test vs baktım. Sonuç hersey mukemmel. O zaman şunlara bakalim falan olunca haliyle doktorda oldugumuzdan sebep durumuna girince karsimdaki bir cok doktor yani baksak iyi olur dedigi anda dedim dur. Kalsın. Nerde yürür vaziyetimiz durur o zaman çeker kenara yakarım dortluleri. Obur turlu Allah kimseyi ele avuca dusurmesin kimseye muhtaç etmesin.
Konu air fryer dan ne ara buralara geldi bilmiyorum ben ''3 gün yatak 4 üncü gün toprak'' tarzı ölüm sipariş ettim. Talep kabul olur mu göreceğiz artık :kiskis

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
üst rezistans kısmı nasıl o konuda çok şikayet okudum.
Rezistans kapalı olmadığı için, açık olduğundan temizliği zor oluyor. Onun dışında biraz duman ve koku oluyor. Onu da altına su koyarak çözüyoruz.
Bizim kullandığımız ürün HD9650 modeli; 3.500'e almıştık.

Bir üst modelinde duman ve koku olmadığını söylüyorlar.

B Çevrimiçi

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Aynen öyle hocam. O stres beni daha çok yoruyor. Bana ne dokunuyor ne zarar veriyor herşeyi biliyorum. Bazi rahatsizliklarim oldu. Etrafin ısrarıyla gittim. Her türlü test vs baktım. Sonuç hersey mukemmel. O zaman şunlara bakalim falan olunca haliyle doktorda oldugumuzdan sebep durumuna girince karsimdaki bir cok doktor yani baksak iyi olur dedigi anda dedim dur. Kalsın. Nerde yürür vaziyetimiz durur o zaman çeker kenara yakarım dortluleri. Obur turlu Allah kimseyi ele avuca dusurmesin kimseye muhtaç etmesin.
millet artik google da hastalik arar duruma geldi kicim agriyor ölecekmiyim tarzinda aramalar yapiyorlar :deli
Abi 50 yaşıma gelmişim, 60 ımda falan öldüm desem benden ne but olur ne kanat :kop
senin bence külbastin iyi olur :haha

22b458b912712a5b0.jpg

95506167_671471210097356_8070701474302132224_n.jpg

Konu air fryer dan ne ara buralara geldi bilmiyorum ben ''3 gün yatak 4 üncü gün toprak'' tarzı ölüm sipariş ettim. Talep kabul olur mu göreceğiz artık :kiskis
benimde demek istedigim bu zaten kimseye yük olmadan vücudu fazla dagitmadan idare edebilmek sonrada tasi taragi toplayip gidebilmek önemli olan sagliksiz yasam belki ömrüne cok bisey katmaz ama son yillarini mümkün oldugu kadar az bakima muhtac halde tamamlamana imkan saglayabilir
ben böyle umuyorum.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
Rezistans kapalı olmadığı için, açık olduğundan temizliği zor oluyor. Onun dışında biraz duman ve koku oluyor. Onu da altına su koyarak çözüyoruz.
Bizim kullandığımız ürün HD9650 modeli; 3.500'e almıştık.

Bir üst modelinde duman ve koku olmadığını söylüyorlar.
bende HD9650 modelini düşünüyordum ama bir üst modeli olan Premium XXL HD9867/90 ile arasında fiyat farkı çok kalmamış gibi ama diğer yorumları okuduğumda üst modelde duman ve koku varmış.

Şikayetvar'dan
"Philips XXL resmen kullanmak istemiyorum. dan göz gözü görmüyor. En iyisi diye aldık ama her çalıştırdığım da resmen hasta oluyorum. Bütün ev yor ve 2 gün çıkmıyor. Kapı pencere açık dumandan görünmüyor mutfak. Diğer modelinde hiç böyle bir sorun yok. Arkadaşımda var hiç koku duman yok ama bu kötü. Nasıl çözüm bulabilirsiniz."

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bende HD9650 modelini düşünüyordum ama bir üst modeli olan Premium XXL HD9867/90 ile arasında fiyat farkı çok kalmamış gibi ama diğer yorumları okuduğumda üst modelde duman ve koku varmış.

Şikayetvar'dan
"Philips XXL resmen kullanmak istemiyorum. dan göz gözü görmüyor. En iyisi diye aldık ama her çalıştırdığım da resmen hasta oluyorum. Bütün ev yor ve 2 gün çıkmıyor. Kapı pencere açık dumandan görünmüyor mutfak. Diğer modelinde hiç böyle bir sorun yok. Arkadaşımda var hiç koku duman yok ama bu kötü. Nasıl çözüm bulabilirsiniz."
Şİmdi bu kıymetli arkadaşımıza bakarsak bunları sorgulamamak gerekiyormuş. Vatandaş bunları bilmek zorunda değilmiş.
Abi PİŞİRMEK kavramı işin içinde ise bir sıcaklık, buhar, duman olması zaten kesin sonuç değil mi? Bugün evde basit bir tost yapıyorsun koku duman olmaması mümkün değil. Peki içinde patates kızartılır , biber közlenir iddiası ile satılan bu ürünü satın alırken satıcıya ''Bu alet koku duman yapar mı?'' diye sormak gerekmiyormuymuş yani?

c1e5539712c9f94a44.jpg

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Şİmdi bu kıymetli arkadaşımıza bakarsak bunları sorgulamamak gerekiyormuş. Vatandaş bunları bilmek zorunda değilmiş.
Abi PİŞİRMEK kavramı işin içinde ise bir sıcaklık, buhar, duman olması zaten kesin sonuç değil mi? Bugün evde basit bir tost yapıyorsun koku duman olmaması mümkün değil. Peki içinde patates kızartılır , biber közlenir iddiası ile satılan bu ürünü satın alırken satıcıya ''Bu alet koku duman yapar mı?'' diye sormak gerekmiyormuymuş yani?

c1e5539712c9f94a44.jpg
Bu şey mantığı biraz argo tabir ama gözümü kapatırım vazifemi yaparım 🤣🤣 sonrası malum

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39

Şikayetvar'dan
Bu işlerle benim kız birader ilgileniyor, ben çok fazla karışmıyorum 🙂 Fakat bizi o kadar rahatsız eden bir koku ve duman olmuyor. Diğer yandan, Adem abinin de dediği gibi, koku ve duman olmaması imkansız, mutlaka bir miktar olacaktır. Zaten o kadar koksun ki iştahımız açılsın :hihi Duman dediysek de Köfteci Yusuf'un bacası gibi değil, makul düzeyde. Zaten biz yazın kullanırken cihazı balkona çıkarıyoruz, kışın da aspiratörü açıyoruz, çok sorun olmuyor. Bizim için asıl sorun, yukarıda bahsettiğim gibi temizliğinin biraz zahmetli olması.

C Çevrimdışı

confickerbelasi 

Yasaklı Üye
27 Eyl 2021
677
47
yağı çok koymuş olabilir veya çok yağlı bişeyler koydunuz yada kullandıktan sonra temizlemediniz...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,640
59

En Yeni Airfryer İncelemesi | Yui M40 Maxifry | İrem Güzey​

Az yağ ile hızlı ve sağlıklı yemek pişiren Airfryer'lar artık mutfakların en popüler ürünlerinden. Bu videoda çift hazneli 10 litre kapasiteli Yui M40 Maxifry'ı birlikte inceledik. Aynı anda hem balık, hem de kek pişirmeyi denedik. Umarım videom hoşunuza gider. Yorumlarınızı bekliyorum :)

YUI M40 MAXIFRY 2 CEKMECELI AIRFRY FRITÖZ KUTU ACILIMI VE URUN DENEME PART 3​

YUİ AİRFREY İLK İNCELEME VİDEOSU (Hemde en dogalindan 😉🤭devamı gelecek takipte kalın)​

YUI M30 AIRFRYER'DA IZGARA TADINDA TAVUK​

AIRFRYER'IMLA LEZZETLER

Merhaba... 1 adet tavuğun but, incik, kanat ve göğüs kısımlarını inceltiyoruz. 1 yemek kaşığı yoğurt, 1 tatlı kaşığı ketçap, 1 tatlı kaşığı salça, yarım limon suyu, tuz, karabiber, kekik, kişniş, kırmızı biber ile marine edip 1 gece dolapta dinlendiriyoruz. 200 derecede baget programını seçip 20+5 dakikada arada ters-düz ederek pişiriyoruz. Izgara tadında lokum gibi oluyor. Deneyeceklere afiyet olsun...

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri