Binamızda internet altyapısı yok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet hocam tek kullanımlık ama sözleşmeleri falan da görebiliyorsun o ekrandan. Kimlik bilgileri vs var. Umarım kötü birşey olmaz. Normalde çok bilinçliyimdir asla bir bilgi veri sms paylaşmam ama bunda resmen basiretim tutuldu.
Hemen kendiminkine bakayım ,sanki sözleşme görememiştim ben ama eskilerin tabiri ile hazır kartlıyız ailecek ,faturalı değiliz yani :ok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hemen kendiminkine bakayım ,sanki sözleşme görememiştim ben ama eskilerin tabiri ile hazır kartlıyız ailecek ,faturalı değiliz yani :ok
Turkcell hazır kartta sözleşme çıkıyor ama onu görmek için extra sms sifresi istiyor turkcell Emmi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Turkcell hazır kartta sözleşme çıkıyor ama onu görmek için extra sms sifresi istiyor turkcell Emmi
Yok bizde görünüyor pdf olarak,şimdi gördüm .Önceden açılmıyordu,herşey açık pdf içinde ,imza adres tc, ne varsa görünüyor maalesef.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Türkiyeye bu cihaz şart. Sınırsız internet olan sim aboneliği alıyorsun 25 euro. Fiber kadar da hız sağlıyor, fişe takmadan 24 saat şarj gidiyor. Alt yapıya bile gerek yok evde tek yaşıyorsan ona da gerek yok telefondan paylaşırsın benim gibi. ?

IMG_20211206_225658.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Türkiyeye bu cihaz şart. Sınırsız internet olan sim aboneliği alıyorsun 25 euro. Fiber kadar da hız sağlıyor, fişe takmadan 24 saat şarj gidiyor. Alt yapıya bile gerek yok evde tek yaşıyorsan ona da gerek yok telefondan paylaşırsın benim gibi. ?

IMG_20211206_225658.jpg
Ucuz olunca böyle oluyor , "benim gibi" dersin tabii :kiskis

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Ucuz olunca böyle oluyor , "benim gibi" dersin tabii :kiskis
Gerçekten çok kullanışlı cihaz. Bir ara bizim sokakta sıkıntı oldu baktim kargo geldi. Firma sorun düzelene kadar bunu yollamış, 1 ay kullandım ev interentini aratmadı. Eve sabit İnternet alırsam modem, kablo vs ugrasmayacagim bundan alacağım. İstediğin yere götür acil durumda ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Gerçekten çok kullanışlı cihaz. Bir ara bizim sokakta sıkıntı oldu baktim kargo geldi. Firma sorun düzelene kadar bunu yollamış, 1 ay kullandım ev interentini aratmadı. Eve sabit İnternet alırsam modem, kablo vs ugrasmayacagim bundan alacağım. İstediğin yere götür acil durumda ?
Beni kızdırmaya kalkma taaaaa Hollandaya gelirim bilirsin :hihi
Demek kargo geldi ve sana alet getirdi ,bana neden getirmiyor kargo o aletlerden de sana getiriyor :alala ,hadi ver bakalım cevabını :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
benimki ev interneti hocam
Önemli olan bilgilerin var olduğu ve okunur durumda olduğudur.Yoksa online işlemlerden tümü görünüyor maalesef,aslında yıldırımın dediği gibi şifreli olması lazım kişisel bilgilerin.Hatta ben girince (çoktandır girmiyordum onlineden) bana "tekrar hoşgeldiniz" popup çıktı.(internet için,halbuki kablonetteyiz)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt