Bimcell'den Yeni Zam Haberi

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Teknosacell faturasız

S20622-144604.jpg

Vestelcell Faturalı

S20622-144659.jpg
Bu vestelcell hiçbir vestel mağazasında yok. Turk telekom kullananlar online geçiş yapamıyor mağazaya gidin uyarısı veriyor

H Çevrimdışı

hasan21 

Aktif Üye
1 Eyl 2020
53
Bimcell den turktelekoma tasidim ben faturali 750 dk 7gb 1000 sms 29,5 tl telsiz ucreti ile aylik 34 tl gibi bimcell karttaki tl lerimide tasirken telsiz ucreti diyerek 30 tl aldilar bimcele tel actim inceleyeceklermis hep soyguncu olmuslar aylik 4,23 tl almasi lazimdi !!!

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Bimcell den turktelekoma tasidim ben faturali 750 dk 7gb 1000 sms 29,5 tl telsiz ucreti ile aylik 34 tl gibi bimcell karttaki tl lerimide tasirken telsiz ucreti diyerek 30 tl aldilar bimcele tel actim inceleyeceklermis hep soyguncu olmuslar aylik 4,23 tl almasi lazimdi !!!
Bayadır hat taşımadınız sanırım. Taşıma sırasında aylık değil yıl sonuna kadar olanı alırlar. Gittiğiniz yerde ödeme yapmazsınız

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Bu hangi tarife ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Nasıl geçtiğinizi soruyorum. Online olarak mı geçiş yaptınız. Yoksa turktelekom bayisine giderek mi geçtiniz ?
Taşıma ile olmuyor oluyor ama faturasız kontörlü TT abonesi olmak sonra 12 ay taahhüt verip faturalı hatta geçerek alınıyor.

Faturasız hattı faturalıya çevirme şartı var 12 ay taahhüt veren paketi alıyor. aslında yıllık paket satıyorlar aylık 30 TL civarı ödüyorsun.

Taahhüt verdiğin için sıkılınca çıkamıyorsun tek şart faturalı TT Abonesi olmak 12 ay taahhüt vermek.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Taşıma ile olmuyor oluyor ama faturasız kontörlü TT abonesi olmak sonra 12 ay taahhüt verip faturalı hatta geçerek alınıyor.

Faturasız hattı faturalıya çevirme şartı var 12 ay taahhüt veren paketi alıyor. aslında yıllık paket satıyorlar aylık 30 TL civarı ödüyorsun.

Taahhüt verdiğin için sıkılınca çıkamıyorsun tek şart faturalı TT Abonesi olmak 12 ay taahhüt vermek.
Zaten hemen hemen bütün kampanyalı paketlerde 1 yıllık taahhüt veriyorsun . Yoksa bütün operatörlerde fiyatlar çok fazla. hesaplı gibi duruyor

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Evet bu tarife kayseri de yeni bu kampanya
Turk telekoma gittim bugün adam iddaa ediyor türkiyede turktelekomda böyle bir kampanya yok diyor . Size zahmet bu kampanayaya ait bir ekran resmi yada geçtiğinize dair bi görüntü atabilir misiniz. 5 gb ve 8 gb kampanyası var diyor o da 60 lira taahütlü

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt