BİM 27 Mart - Miele Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
E34383CF-AED4-4A96-84E1-4D3E1A1CEA32.jpg

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Miele kalitenin diğer adı şeklinde tanımlanabilir kısaca ihtiyacı olanlar değerlendirsin:ok

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Rahmetli dedem derdi,

Bir şeyin üzerinde made in german yazıyosa hiç düşünme al

Diye. İhtiyacı olan değerlendirebilir. Miele bilenin keyifle kullandığı, bilmeyenin merak içinde kalacağı bir markadır. ?
Bir seneden fazladır kullanıyoruz on numara nasıl desem anlatilmaz yaşanır. Ama bizim aldığımız meile modeli ? şu anda çok pahalı ? meile gerçekten güzel. Bu modeli nasıldır bilemem .
Bence meile süpürgenin Ferrarisi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Classic C1 Powerline Elektrikli Süpürge SBAF3

Ürün Açıklaması
B Toz Emisyon Sınıfı
C Halı Performansı (Harici Turbo Başlık ile performansı yükseltilebilir)
A Sert Zemin Performansı
B enerji Sınıfı

b kalitesindeymiş iyi midir

T trkkrsy alman malını övmüş ama aynı bim'den alman Kärcher marka torbalı almıştım çekişi iyiy di bana göre ama arasından burasından kırıldı tutunca çabuk çıkıyor mandalı torbası 5 tane 30 tl di.
VESTEL MELTEM A3500 Elektrikli Süpürge

indirimli 400 tl miş
bu vestel mi yoksa 600 tl olan b sınıfı Classic C1 Powerline iyi midir?
alman malı Kärcher gibi olmasında çabuk kırıldı mandalı çıkıyor. torba pahalı 50 adet 30 tl olsa tamam 5 tanesi 30 tl.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619

Ürün Açıklaması
B Toz Emisyon Sınıfı
A Sert Zemin Performansı
B enerji Sınıfı

T trkkrsy alman malını övmüş ama aynı bim'den alman Kärcher marka torbalı almıştım çekişi iyiy di bana göre ama arasından burasından kırıldı tutunca çabuk çıkıyor mandalı torbası 5 tane 30 tl di.

indirimli 400 tl miş
alman malı Kärcher gibi olmasında çabuk kırıldı mandalı çıkıyor. torba pahalı 50 adet 30 tl olsa tamam 5 tanesi 30 tl.

Ben Vestel mi Miele mi derseniz Miele derim.

A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
dediğim gibi geçen sene bimde satılan sarı torbalı alman karcher aldım çekim gücünde kendimce sıkıntı yok.
ama taşırken mandal çıkıyor ,bir kaç yeri kırıldı,kağıt torba 5 adet aşırı pahalı -hangi marka olursa olsun aşırı fiyata karşıyım,sonuçta dolunca atıyoruz yine kazanacaklar. 10 adet 5 tl olmalı en fazla- 30 tl.
miele sitesine girdim B sınıfı yazıyor, b sınıfı kötü değilse çekimi güçlü ve tutuş mandalı diğer aksam yerleri sağlamsa -bim'de 20 yıl kullanım yazıyor almayı düşünürüm-
not: biçimlendirmeyi kaldır uyarısı verilmiş bilgim yok ve acele yazıldı. lütfen sizde biçimlendirmeyi otomatik yapın,herkes bilmez.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Evimde kullandigim miele ;1981-1992 yillari arasinda üretilen bir ürün,hortumundaki yirtilmalar haricinde bir problemi yok ,hala haliyi havaya kaldiracak emis gücüne sahip,hantal olmasina ragmen severek kullanmaya devam ediyorum.
Yukardaki Ilanda bahsedilen ürünün burada ki sitelerdeki aciklamasinda ekonomik sinifta üretilen bir ürün oldugu belirtiliyor ,ayrica müsteri memnuniyeti olarak satin alanlarin memnuniyet yüzdesi yüksek.
Mutfaktaki elektrikli malzemeleriminde hepsi Miele (firin ,buzdolabi ve bulasik makinesi), en az 15 senedir kullaniyorum,servis ihtiyacim henüz olmadi .Evet miele kalitedir ve cok uzun süreli kullanimi mümkündür.

20200326_1410341.jpg

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Evimde kullandigim miele ;1981-1992 yillari arasinda üretilen bir ürün,hortumundaki yirtilmalar haricinde bir problemi yok ,hala haliyi havaya kaldiracak emis gücüne sahip,hantal olmasina ragmen severek kullanmaya devam ediyorum.
Yukardaki Ilanda bahsedilen ürünün burada ki sitelerdeki aciklamasinda ekonomik sinifta üretilen bir ürün oldugu belirtiliyor ,ayrica müsteri memnuniyeti olarak satin alanlarin memnuniyet yüzdesi yüksek.
Mutfaktaki elektrikli malzemeleriminde hepsi Miele (firin ,buzdolabi ve bulasik makinesi), en az 15 senedir kullaniyorum,servis ihtiyacim henüz olmadi .Evet miele kalitedir ve cok uzun süreli kullanimi mümkündür.

20200326_1410341.jpg
Senin aldığın BİM gibi yerler değil mağaza iyi olabilir.
yukarda yazımı okuduysa alman karchıer aldım malesef mandalı taşırken taşımazken çıkıyor kırılmalar var Alman olması işe yaramadı.
mediamarkta ki,bimde aldığım karcherin aynısı ama mandal tutması farklı sağlam.
demek istediğim yarın BİM de satılan mağazadaki gibi sağlammıdır
b sınıfı olması kalitesiz demekmi,kendi sitesinde indirimli 999 tl. bimdekiyle sitedeki aynımıdır yada ucuz malzememi???

TOZ torbalı olması sıkıntımı iyimi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

haliyi havaya kaldiracak emis gücüne sahip,hantal olmasina ragmen
ikisi farklı halıyı kaldıran nasıl hantal oluyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yukardaki Ilanda bahsedilen ürünün burada ki sitelerdeki aciklamasinda ekonomik sinifta üretilen bir ürün oldugu belirtiliyor ,ayrica müsteri memnuniyeti olarak satin alanlarin memnuniyet yüzdesi yüksek

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Ürün Açıklaması
B Toz Emisyon Sınıfı
A Sert Zemin Performansı
B enerji Sınıfı

indirimli 400 tl miş

A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST
miele mi vestel mi :) tabiki miele tabi eski kalite devam ediyorsa.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Miele mi Vestel mi sorusuna hiç düşünmeden Vestel derim... Oturup az düşünsem hiç Vestel mi derim... :coskun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri