Bilgisayarda edge sürekli sayfa yenileme nasıl kapatılır.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Aklıma başka bir şey gelmiyor, aynı fotoğrafta bulunan "arka plan uygulamalarını çalıştır" seçeneğini aktif hale getirmeyi deneyin.
Hangi sitede yaşanıyor bu sorunlar?
Edge yi yeni açtığım zaman hangi site olursa olsun sürekli yenileme yapıyor site ismi değiştirincede yapıyor yaklaşık olarak 6 veya 7 sefer yeniliyor belki daha fazla sonra duruyor fakat başka bir site açınca tekrar yenileme yapıyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Edge yi yeni açtığım zaman hangi site olursa olsun sürekli yenileme yapıyor site ismi değiştirincede yapıyor yaklaşık olarak 6 veya 7 sefer yeniliyor belki daha fazla sonra duruyor fakat başka bir site açınca tekrar yenileme yapıyor.
Yanlışlıkla bir eklenti vs kurmuş olabilir misiniz bir kontrol edin derim.
Bir de tarayıcıyı sıfırlamayı veya çerezleri vs silmeyi deneyin. (Ctrl + Shift + Delete)
Bir de izleme engelleme ayarını gözden geçirin.

Olmuyorsa Chrome veya Opera kullanın.
Ya da Firefox.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Yanlışlıkla bir eklenti vs kurmuş olabilir misiniz bir kontrol edin derim.
Bir de tarayıcıyı sıfırlamayı veya çerezleri vs silmeyi deneyin. (Ctrl + Shift + Delete)
Bir de izleme engelleme ayarını gözden geçirin.

Olmuyorsa Chrome veya Opera kullanın.
Ya da Firefox.
benim bilgisayarda delete yok ctrl+shift+ del yapıyorum tepki vermiyor çerezleri silmeyi deneyeyim farklı bir sistem ile çerezleri silebilirmiyim değil ise chrom geçeyim. Geçmişi sürekli siliyorum gerçi. Ben format atarak windows 21h1 geçmiştim insider olarak yeni versiyonu yükleyince bu sorun çıkmaya başladı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
benim bilgisayarda delete yok ctrl+shift+ del yapıyorum tepki vermiyor çerezleri silmeyi deneyeyim farklı bir sistem ile çerezleri silebilirmiyim değil ise chrom geçeyim

Bunu yükleyip Microsoft Edge kısmındaki tüm kutucukları işaretlerseniz hepsini siler;

Ekran-goruntusu-2021-05-10-021809.png

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
He yani Google alıyor başkası almıyor mu diyorsun, bence hepsi aynı bok sonuçta bizim bilgilerimiz anonim olalı on yıllar oldu bunu değiştirmek de artık mümkün değil gibi gözüküyor, bu durumda kullandığımız cep telefonu sağlayıcıları, internet sağlayıcıları hepsini bırakmak lazım çünkü onlar da aleni olarak bizim verileri pazarlıyor. Ben kafayı takmıyorum izlesin alt tarafı reklam gösteriyor ben bakmıyorum bile

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri