Beko 674581 EI buzdolabı alınır mı?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood slowfood Evet dolabın önündeki üst kapak (soğutucu kısmı ).
Sota Sota
Benimki liste de bile yok. Dandik mi yani 10 yıl motor garanti veriyoruz yazıyor ama ek garanti yapmadım.
TEE kompresörün kaliteli olduğunu düşünmüyorum zaten birkaç yıl sonra eksisi kadar soğutamamasıyla ilgili şikayetlerden bunu anlayabilirsiniz.
Sizin kompresör 170-180kcal civarında işte beynim burada yanmaya başlıyor 180kcal nasıl yüksek kalori oluyor.!
Standart kompresör.

Bu arada TEE 16.5cc, Samsung 15cc

Ek garanti yaptırın hocam işi garantiye alın. TEE kompresör güvenen millete aldırmaz alır kendi evinde kullanır.
Aynı fikirdeyim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ek garanti yaptırdım.
Peki bu 10 yıl kompresör garantisi durumundan faydalanan var mı yoksa tamamen traş mı? Yani 9. Sene kompresör bozulsa ücretsiz değiştirecekler mi?
Herşey ortadayken Adem bey bu Tee'yi neden övüyor ?
Açıkçası tablolar ortada. Verilerle paylaşılan bir sonuç olduğunu görüyoruz. Hani neden, nasıl o konuda benim söyleyebileceğim birşey yoktur. Ancak ek garanti ve garanti koşullarınızı detaylı olarak okuyun. 10 yıl kompresör garantisi net olarak bu belgelerde geçiyorsa her halükarda 10 yılın içerisindeki arızalarda tamir zorunluluğu vardır ve uygulanır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Ek garanti yaptırdım.
Peki bu 10 yıl kompresör garantisi durumundan faydalanan var mı yoksa tamamen traş mı? Yani 9. Sene kompresör bozulsa ücretsiz değiştirecekler mi?
Ben kullanmadığım malı kimseye aldırmam
Prensibimdir.

Yakın zamanda Akıllı süpürge, Elektrikli Dış fırçası, Buzdolabı, kondisyon bisikleti aldim
Aylarca kullanıp tam emin olmadan ne konusunu açarım ne kimseye öneririm.!

Tercih meselesi.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben kullanmadığım malı kimseye aldırmam
Prensibimdir.

Yakın zamanda Akıllı süpürge, Elektrikli Dış fırçası, Buzdolabı, kondisyon bisikleti aldim
Aylarca kullanıp tam emin olmadan ne konusunu açarım ne kimseye öneririm.!

Tercih meselesi.
Beko eski seri 134 gazlı olanlar çok sağlam yeni seriye geçmek nasip olmadı bozulmuyor bi damper termostat değişti hepsi o yeni seri nasıldır bilmiyorum iyi desem olmaz üretim malzeme kalitesi düşmüş olabilir. Kullanıcı deneyimleri çok önemli ezbere falancı iyi al demek olmaz Başkan

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Beko eski seri 134 gazlı olanlar çok sağlam yeni seriye geçmek nasip olmadı bozulmuyor bi damper termostat değişti hepsi o yeni seri nasıldır bilmiyorum iyi desem olmaz üretim malzeme kalitesi düşmüş olabilir. Kullanıcı deneyimleri çok önemli ezbere falancı iyi al demek olmaz Başkan
Boş ver zaman herşeyin ilacı.
Bir gün gelir millet kendilerine nasıl mal pazarlandığını görür ama iş işten geçmiş olur.

"Abi adamlar bir televizyon yapmış öyle böyle değil.!"
Diyerek dandik malı millete nasıl çakıldığını gördü bu gözler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Ek garanti yaptırdım.
4. senesinde buzdolabı etleri donduramıyor.
Marka tanıdık mı Arçelik sence kompresör markası nedir.

C Çevrimdışı

cavusabri

Yeni Üye
7 Tem 2023
7
37
4. senesinde buzdolabı etleri donduramıyor.
Marka tanıdık mı Arçelik sence kompresör markası nedir.

Siemens ya da Koç grubundan alacaktım. Her ikisinde de dünya kadar olumsuz şikayet vardı. Siemens 11. Kata cikarmayiz diyince bende Beko aldım. Kalitesini zaman gösterecek. Gerisi bahtımıza kalmış.

C Çevrimdışı

cavusabri

Yeni Üye
7 Tem 2023
7
37
Ek garantinizi yaptırmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Ne olur ne olmaz.
Bugün sallanma sorunu yüzünden servis geldi. Köpük içinde kalan sol ayak gövdenin içine batıyormuş yani imalat hatası. Sağdaki menteşeye bağlı olduğu için sağlammış.Yüzde 50 değişim yapılır dedi. Bir sıfır yenik başladık :)

Geri
Üst Alt