Başım Toz ile belada.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Merak buyurmayiniz. Pek çok defa ürün alıp sattım.
Her ürünün bir alıcısı vardır, fakat şartı dürüst olmaktır. İkinci şartı doğru fiyatlama yapmaktır.
Kişi bu televizyonu satar iken ilgili sorunu söyleyip, fiyatı ona göre belirleyecek ise sorun yok. Karşı taraf kararını buna göre verir Fakat sizin hem ilk, hem de ikinci yazinizdan böyle bir niyet görmedim.
Zararı insanlardan mı çıkaralım

Fakat görüyorum ki , siz buna hiç deginmemişsiniz. Hala bir dünya para verildi, ne yapsın çöpe mi atsın gibi, anlam veremediğim bir savunmaniz var. Ben mi yanlış anlıyorum?
ortada yanlış anlaşılma yok dedikleriniz harfi harfine doğru ama ben bir tür örnekleme verdim genellikle bizler gibi kimse dürüst olmaz satış konusunda bunu daha önceden bir telefoncudan da duymuştum birazcık vijdansız olcaksın demişti dikkat edersen ben bu problemi yaşayan arkadaşa yol yordam göstermedim. iyi kötü herkes fikrini belirtmiş burda elinize sağlik
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sanıyorum ki arkadaş bir gaflet ve dalalet halinde yazdı yukardakileri. Bir türk insanının yazabileceği cümleler değil bunlar.
bunlar günlük hayatta en çok yaşanan şeyler sevgili arkadaşım hayat şartları buna sürüklüyo insanı ama tabiki doğru yolda olan hep kazanır iyi kötü yorumun için teşekkürler :mutlu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt