azami 3 bin tl ye tv tavsiyesi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Önemli değil hocam, dün vatan bilgisayara gittim pus 6581 ve pus 6262 modellerine bakmak için ellerinde yokmuş başka mağazad olabilir dediler pus serisi problemli biz size grundig 7582 verelim dediler diğerlerini canlı olarak görmeyince almadım bugün yada gelecek hafta sonu diğer mağazalara bakucam

Problemsiz olanı kesinlikle ellerinde olan modeldir :kop

Ah bu satıcı kardeşlerimiz yahu bir gün öldürecekler beni :kiskis

Problemsiz tv yoktur azizim, az sorunlu ve size en çok hitap edecek seçim en doğru seçim olur sizin adınıza :ok

Gelişmelerden haberdar ederseniz inanın çok sevinirim zira seimleriniz ile sonuçları arasında da kısa orta uzun vadede hep gözlem yapıyorum yıllardır :ok

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
Tek bildiğim 6581 gerçek 100 hz diğerleri 50 hz
Android tv ama bazıları pek memnun değil forumlarda araştırdığım kadarıyla

Bir arkadaşın aracılığı ile 49uh850v aldım 1 yılı geçiyor daha kötü bişey yaşamadım ama bakalım hayırlısı artık.

Sizden de tavsiye bekliyorum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tek bildiğim 6581 gerçek 100 hz diğerleri 50 hz
Android tv ama bazıları pek memnun değil forumlarda araştırdığım kadarıyla

Bir arkadaşın aracılığı ile 49uh850v aldım 1 yılı geçiyor daha kötü bişey yaşamadım ama bakalım hayırlısı artık.

Sizden de tavsiye bekliyorum

Tamam o halde IPS özellikte bir panel bakabilirim diyorum bu durumda? :ok

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
Valla hocam tecrübelerinizden ve uzmanlığınızdan yararlanarak ne derseniz onu alıcam

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Valla hocam tecrübelerinizden ve uzmanlığınızdan yararlanarak ne derseniz onu alıcam
Yok azizim birlikte karar vereceğiz, Ben birkaç modele dikkat çekerim, sizin içinize sinerse nihai kararı veririz.
Biraz geciksek sorun olur mu peki? Malum çok uzun amandır bekleyen sorular var elimden geldiğince geçmişten bu güne soruları bitirmeye çalışıyorum. Alayışınız için sonsuz teşekkür ederim :ok

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
Estağfurullah hocam ne sorunu olsun sonuçta siz bunu insanlara yardım olarak yapıyorsunuz. Benim acelem yok zaten haftaya gidicem en erken tv bakmaya

C Çevrimdışı

Captain

Yeni Üye
12 Ağu 2018
29
Seg 55SCF7620 aldım geçen ay 2099 TL ye CarrefourSA dan 12 taksitle .
Ürün Full hd smart sahili uydu alıcılı va Samsung panelli bir cihaz . Gayet memnun kaldım öneririm

C Çevrimdışı

Captain

Yeni Üye
12 Ağu 2018
29
TV yi 55” üzeri olduğu için Vestel servisi ücretsiz kurdu gitti . Ado hocamın verdiği yöntemlerle netflix i de aktif hale getirdim mutluyum şu an televizyonumla

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
Adem Helvacı Ado hocam 2 ay geçti ben daha tv alamadım :sirit:yumruk
acelem yok dedim dolarda yükselince askıya aldım
55pus7303 4500 TL ye 55MU7000 4400 TL fiyatlara hangisi doğru seçim olur

Geri
Üst Alt