azami 3 bin tl ye tv tavsiyesi

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
merhaba tv almak istiyorum evin 2. tv si olacağı için 4k veya smart özelliği önemli değil . 55 inç olması ve uydu tuner kuvvetli olması yeterli android box alacağım smart olayını bu şekil çözmeyi düşünüyorum

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
55" değilde 49" full hd smart var o zaman size önerebileceğim, a101de 1999 lira fiyatı var . forumda incelemesi mevcut bakın isterseniz, birçok a101 şubesinde tv bulunuyor yoksa bile isterseniz yakın mağazadan getiriyorlar hemen.

forumdaki inceleme konusu ;

https://tavsiyeforumu.com/konu/a101-toshiba-49l2863dat-urun-on-incelemesi.1612/
hocam cevap için teşekkür ederim toshiba güzel tv daha önceki tvmde toshiba ama servis problemi vardı arıza için yaptıracak yetkili servis bulamadım

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
7
hocam cevap için teşekkür ederim toshiba güzel tv daha önceki tvmde toshiba ama servis problemi vardı arıza için yaptıracak yetkili servis bulamadım

rica ederim hocam, servis tecrübem hiç olmadı o yüzden olumlu/olumsuz bir yorumum haksızlık olur ama kullanıcı yorumlarından gördüğüm kadarıyla vestel ürününün arkasında duruyor gibi bir intiba bıraktı bende, ama bütün teknik servisler gibi vestel servisleride lokasyondan ustasına fark edebilir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Bu TOSHİBA o TOSHİBA değil azizim :))

Malum sizin TOSHİBA artık yok, VESTEL Satın aldı o markayı ve TV leri de kendisi üretiyor. Adı TOSHİBA olsa da kalitesi VESTEL dir, Sakın ola ki JAPON TOSHİBA aldığınızı düşünmeyin lütfen. :ok

Yine de ürün güzle mi? Kesinlikle aldığı paranın hakkını veren bir tv, hatta fazlası var eksiği yok o paraya göre.

Sorun şu ki orijinal TOSHİBA kullanmış birisi için çıta biraz daha yüksek olabilir, eğer gözünüz çok kusur görür ise bu tarz üretimleri görmeden almamanızı öneririm :ok

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
Bu TOSHİBA o TOSHİBA değil azizim :))

Malum sizin TOSHİBA artık yok, VESTEL Satın aldı o markayı ve TV leri de kendisi üretiyor. Adı TOSHİBA olsa da kalitesi VESTEL dir, Sakın ola ki JAPON TOSHİBA aldığınızı düşünmeyin lütfen. :ok

Yine de ürün güzle mi? Kesinlikle aldığı paranın hakkını veren bir tv, hatta fazlası var eksiği yok o paraya göre.

Sorun şu ki orijinal TOSHİBA kullanmış birisi için çıta biraz daha yüksek olabilir, eğer gözünüz çok kusur görür ise bu tarz üretimleri görmeden almamanızı öneririm :ok

cevap için teşekkür ederim hocam peki sizin tavsiyeniz nedir bana dediğim gibi 4k ve smart önemli değil 55inç ve uydu tuner kuvvetli olması yeterli benim için

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
cevap için teşekkür ederim hocam peki sizin tavsiyeniz nedir bana dediğim gibi 4k ve smart önemli değil 55inç ve uydu tuner kuvvetli olması yeterli benim için
Dahili uydu alıcısı her zaman sorundur bunu baştan belirteyim. Zap süresi ortalama 3 saniyedir genelinde (PHILIPS SAMSUNG LG VESTEL ARÇELİK vs hepsinde bizzat denedim)

Size smartsız tv 55UB6300 bakın derdim ama bana göre kesinlikle o parayı etmez o tv o nedenle yazık olur verdiğiniz paraya.

Ekonomik ve sadece 55'' tunerli TV dediğiniz için size çok ekonomik olan AWOX 55140ST önereyim diyeceğim ama TV ye ben güvenmiyorum ki size nasıl önereyim?

Kendi tunerini kullanmayacaksanız işinizi görür zira AWO TV lerde CMO panel vardır iyidir, Ancak AWOX un kendi uydusunu ve kendi yazılımını kullanacaksanız kesinlikle onu da önermem. hem de hiç bir şekilde önermem. Harici box kullanacaksanız ona lafım yok.

Yani smartlı smartsız arasında benim istediğim o fiyat farkı yok, Şu ara tv almak zorundamısınız peki?

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
Dahili uydu alıcısı her zaman sorundur bunu baştan belirteyim. Zap süresi ortalama 3 saniyedir genelinde (PHILIPS SAMSUNG LG VESTEL ARÇELİK vs hepsinde bizzat denedim)

Size smartsız tv 55UB6300 bakın derdim ama bana göre kesinlikle o parayı etmez o tv o nedenle yazık olur verdiğiniz paraya.

Ekonomik ve sadece 55'' tunerli TV dediğiniz için size çok ekonomik olan AWOX 55140ST önereyim diyeceğim ama TV ye ben güvenmiyorum ki size nasıl önereyim?

Kendi tunerini kullanmayacaksanız işinizi görür zira AWO TV lerde CMO panel vardır iyidir, Ancak AWOX un kendi uydusunu ve kendi yazılımını kullanacaksanız kesinlikle onu da önermem. hem de hiç bir şekilde önermem. Harici box kullanacaksanız ona lafım yok.

Yani smartlı smartsız arasında benim istediğim o fiyat farkı yok, Şu ara tv almak zorundamısınız peki?

aslında çok aciliyeti yok ama hanım sıkıştırıyor en geç 1 ay içinde almam lazım bütçeyi 3250 yapsak nasıl olur

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
513
Kardeşim selamlar, Aldınız mı tv? kusura bakmayın lütfen yoğunluktan ihmal ettik sizi de :((

Önemli değil hocam, dün vatan bilgisayara gittim pus 6581 ve pus 6262 modellerine bakmak için ellerinde yokmuş başka mağazad olabilir dediler pus serisi problemli biz size grundig 7582 verelim dediler diğerlerini canlı olarak görmeyince almadım bugün yada gelecek hafta sonu diğer mağazalara bakucam

Geri
Üst Alt