AYKUT KOCAMAN | Sayfa 2 | Tavsiye Forumu

AYKUT KOCAMAN

Domestos 

JaDeD
Süper Üye
3 Temmuz 2018
3,416
47
Kocaman'da kanser ediyordu adamı. Ersun'a üzülüyorum ben elindeki dandik kadroyla bile itiyordu takımı.
Çare sarigül, öhhhöööömm pardon çare Zico... :yumruk Merhum Veselinovic'ten sonra en hoş futbolu oynatan teknik adamdı. Üçüncü sıraya da Ersun Yanal'ın birinci seferini yazarım. Az kalsın ikinci yarıya şampiyon girecektik... :kiskis
 

newrophat

Platin Üye
31 Ağustos 2018
1,084
fenerli olduğunuzdan emin olmamakla beraber sormak isterim hadi o dönem tarih oldu şimdi neredesiniz ? 3 yıldır küme düşmekten kıl payı kurtulduğumuzun farkında bile değilsiniz sanırım... ne diyebilirim hiç saygı duyamayacağım bir yorum kusura kalmayın...

dayıcığım 3 senedir sen neredeydin, Fenerbahçe şimdi mi aklına geldi, emekli başçavuş gibi herkese sarmışsın. bu forumda vaktinde açtığım bir konuda, sırf Fenerbahçe mevzu bahis diye basit bir tartışmadan forum yöneticiliği görevini bıraktım kendi rızam ile , sen inansan ne olur inanmasan ne olur, şahsen benim için kimsenin dini inancı ırkı tuttuğu takım vs... zerre umurumda olmaz, bir konuda fikir belirtmen içinde o camiaya mensup olman gerekmez, yorumunu yaparsın katılan olur katılmayan olur, fikrini belirtirsin gerekirse tartışırsın, senin yaptığın bir nevi provakasyon, normal şartlarda taraftar forumlarında taraftarlık sorgulamak doğrudan ihraç sebebidir ama gerek yok bu işlere, biz elimizden geldiği kadar sakin kalmaya çalışıyoruz artık, ha kavgada ederiz ama buraya yakışmıyor o işler, o yüzden tatlı su taraftarlığı yapmayalım birbirimize.

Fenerbahçe'ye kasıtlı veya kasıtsız zarar veren herkesin Allah bin türlü belasını versin diyebiliyorsan isimlerle işin olmaz olmamalı zaten, faydası varsa görevi bu , zarar veriyorsa da defolur gider kimsenin tapulu malı değil.

bak şu konuyu ve altındaki yorumları iyice oku ;okuduğunu varsayarak soruyorum, ben şimdi gidip Domestos @Domestos gördün mü bak ben haklı çıktım olan 3 senemize oldu, @bilmemne o gün bana lagaluga yapıyordun noldu kardeş @boşinsan senin yüzünden sinirlerimi boşuna yıprattım, @hacıbekirlokumu ben bu işi biliyorum sen bilmiyorsun zaaaaxD diye ergenlik mi yapayım, ne yapmak lazım yani, bir konuda konuşursun birisi haklı çıkar birisi haksız, bitti gitti o işler , sende dert etme bu kadar başkalarını, tabi önceliğin Fenerbahçe'yse, azizbahçeli aykutullahçı alibabanın çiftliği diye tutturan birisiyle zaten Fenerbahçe'yi konuşmam, yapıma ters.

ha şunu da söyleyeyim, azizmiş aykutmuş aliymiş erolmuş emreymiş comolliymiş , şu forumda hiç futbol bilmiyorum diyen, ekonomi insan yönetimi konularında vasfı olmayan sıradan bir insan bile bu çapsızlardan çok daha iyi takım ve kulüp yönetir, değil 3 sene değil 23 sene 2333 sene de geçse fikrim değişmez.

ne zaman ki ülkenin zengin iş adamları değilde futbolun içinden gelen birileri kulüp başkanı ve yönetici olur, ne zaman ki kadrolaşmış çeteler yerine sisteme inanan eğitimli idealist hocalar ve teknik ekip görev almaya başlar, o zaman Fenerbahçe ve bunu uygulayan kulüpler kurtuluşa erer, o yüzden azizmiş aykutmuş boş yere hamaset yapmayın Fenerbahçe'liyim diyen zaten kimin ne cacık olduğunu çok iyi biliyor.
 

Domestos 

JaDeD
Süper Üye
3 Temmuz 2018
3,416
47
Ali Veli, Aziz Maziz babamın oğlu değil... O günlerde de, bu günlerde de 20 yıl tek başkana sabreden camianın, seçilen yönetime 3 yıl sabretmesini söylüyor(D)um... Sportif başarının da hangi yönetim olursa olsun gelmeyeceğine inanıyorum...

Ülkenin ve futbolun derin ve karanlık silüetleri yok olmadan hiç bir şey olmaz... Yok olacağı günleri de görebileceğimize inanmıyorum.

* * *

Fenerbahçe, kaybettiğinde benden para istemiyor, kazandığında da para vermiyor bu sebeple de Ali Şen'den Ali Koç'a hep desteğim olmuştur çünkü başkan koltuğunda oturan kimse benim başkanımdır, eleştiririm de överim de... Ama kendi kendime dövünmem.

Koç Holding'e tepki için Opet'den alış verişi kesen, Yapı Kredi ile çalışmayı bırakan ben, konu Fenerbahçe olunca Ali Koç'un destekçisiyim... Bir önceki başkana verilen sürenin en azından yarısı kadar toleransı olmalı bence...
 

Benzer konular

Üst