AYKUT KOCAMAN

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
FENERBAHÇE'de daha önce sürekli Mourinho, Ancelotti seviyesi hocalar gormus olsak Aykut Kocaman'ın begenilmemesini anlarım.
3 yıl takım başında kalmış
20 yıldır alınamayan ve rakıpler tarafından makara konusu yapılan TR Kupasını 2 defa kazanmıs
UEFA Kupasında yarı final oynatmış
Maç başına puan ortalamasında ERSUN YANAL'ı geçmiş
1 defa şampiyon olmuş - 2 defa son maçta Terim ve lobisine geçilmiş
Oynatmıyor denilen Alex ve Valbuena'ya kişisel istatisklerinde zirve yaptırmış
Özellikle son senesinde hiç taraftar desteği almadan, antrenmanına 30bin kişi gelmiş, hocasına itaat edilen, birlik olmuş bir camia ve bir rakibe karşı son maça kadar mücadelenin içinde kalmış,
Dikey değil yatay oynatıyor, hucumu değil defansı düşünüyor denip en çok golü atmış
Bir adamı tamam yine begenmeyebilirsiniz ama bu nefret bu öfke neden?
Şu an içinde bulundugumuz durumu görmenize ragmen bile adamın hakkını vermiyorsunuz.
Helal olsun, ne diyim..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Nefret ve öfke mi?

:saskin

Yazdıklarımdan bunu çıkardıysan helal olsun...

FENERBAHÇE'de daha önce sürekli Mourinho, Ancelotti seviyesi hocalar gormus olsak Aykut Kocaman'ın begenilmemesini anlarım.
3 yıl takım başında kalmış
20 yıldır alınamayan ve rakıpler tarafından makara konusu yapılan TR Kupasını 2 defa kazanmıs
UEFA Kupasında yarı final oynatmış
Maç başına puan ortalamasında ERSUN YANAL'ı geçmiş
1 defa şampiyon olmuş - 2 defa son maçta Terim ve lobisine geçilmiş
Oynatmıyor denilen Alex ve Valbuena'ya kişisel istatisklerinde zirve yaptırmış
Özellikle son senesinde hiç taraftar desteği almadan, antrenmanına 30bin kişi gelmiş, hocasına itaat edilen, birlik olmuş bir camia ve bir rakibe karşı son maça kadar mücadelenin içinde kalmış,
Dikey değil yatay oynatıyor, hucumu değil defansı düşünüyor denip en çok golü atmış
Bir adamı tamam yine begenmeyebilirsiniz ama bu nefret bu öfke neden?
Şu an içinde bulundugumuz durumu görmenize ragmen bile adamın hakkını vermiyorsunuz.
Helal olsun, ne diyim..

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
Aykut KOCAMAN ile hayatımda bir maçı bile rahat izlememişimdir. 1-0 öne geçersin top çevirir, oyuna defans yada orta saha alır, sonra bir gol yer ve tekrar forvet alır oyuna...Geçen sene tüm yorumcular ilk yarı izlenmese kimse bir şey kaybetmez derdi...

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Fenerbahçe'nin kimyasını değiştiren hayatım boyunca gördüğüm en sinsi insanlardan birisi. anelkanın golü sonrası Fenerbahçe üzerinden iğrenç ithamlarda bulunan el değmemiş temiz ligi ortaya çıkaran , şike davasında radar benzetmesi yapıp kendi takımını zan altına sokan, daumun üzerine sportif direktör gelip kuyusunu kazıp hoca olarak göreve başlayan, 1500 kere istifa edip hiçbir şey olmamış gibi göreve devam eden, başkanlık seçimi öncesi yeni yönetimin önünü açacağını ve istifa edeceğini söyleyip söylediklerini yutan ve tazminatını alıp giden, yardımcıları ile ihanet ağı kuran çeteleşen, attığı gole krema diyen, erken attığımız gol planlarımızı bozdu diyen, emre bol ahmet ercanlar meriç müldür gibi vasıfsızlara kulüp içinden haberler uçurup medyada sürekli kendisini övdüren, 4 senelik hocalık kariyerinde 3 gs şampiyonluğu gören, Fenerbahçe'ye aldırdığı kazma sözleşmesi biten yedek müzmin sakat adamlar sayesinde kulübü borç batağına sokan, azılı gsli h. çetinkaya ile el ele çalışan, alexi kıskanan, valbuenayı kıskanan, saçma sapan korkak defansif futbolun dünyadaki birkaç temsilcisinden birisi, çocukluktan beşiktaşlı olan çakma sir aykut kocamanı 37 senelik Fenerbahçe'li olarak beddua ile anıyorum. bu kulüp bugün bu kadar aciz ve borçlu bir durumdaysa bunun azizle birlikte tek sorumlusu aykuttur.

birisi 20 senede 10 gs 4 bjk 1 bursa 5 Fenerbahçe şampiyonluğu gördü diğeri 4 sene hocalık kariyerinde 3 gs şampiyonluğu gördü. başka söze gerek yok aslında ama sebeplerini kısaca açıkladık bir kere

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
38
Konu eski ama tazeliğini koruyor :)

Koç'a kovdurana kadar her türlü taklayı atan yıllar geçmesine rağmen daha iyisini bulamamış taraftarlarımızın, Aykut gelecek olsa da Erol gönderilsin moduna girdiği bir dönem yaşıyoruz. Başka kelime yazıp israfa girmeyeyim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Konu eski ama tazeliğini koruyor :)

Koç'a kovdurana kadar her türlü taklayı atan yıllar geçmesine rağmen daha iyisini bulamamış taraftarlarımızın, Aykut gelecek olsa da Erol gönderilsin moduna girdiği bir dönem yaşıyoruz. Başka kelime yazıp israfa girmeyeyim.
Öyle ya da böyle 20 yıl bir başkana sabreden camianın bu kısır döngüye girmesini çözemedim... 20 yılı geçtim 6 yıl bana yetki versinler yine başarıyı, istikrarı yakalarım...

Yeni köye eski adet olmaz, önce bunu idrak etmesi lazım yönetimin...

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
çok yerinde bir konu olmuş, Fenerbahçe nin tek kurtuluşu, KOCAMAN yürekli adam AYKUT KOCAMAN, dır,
tüm aklı başında FENERLİ DOSTLARIM, RENKDAŞLARIM, ŞUNU BİLMELİDİR Kİ AYKUT KOCAMANIN gönderiliş şekli ortadadır, ve ayrıca başarıları da ortadadır her şey net ve açık, dolayısı ile şunu tüm fenerli dostlara diyorum ki tam 3 yıldır, bu Büyük camia nın yaşamadığı hezimet kalmadı tüm kalelerimiz yıkıldı,
Kadıköy paramparça, edildi, bunlar yaşadığımız gerçekler ve aynı zamanda bu daha iyi günlerimiz...

KOCAMAN YÜREKLİ adama gelecek olursak, bıraktırıldığı, aslında yuvasından kovulduğu yıl TÜRKİYE deki 2 kupa da da takımı finale taşıdı ve finalde gerçek şansızlık diyeceğimiz, bir futbol ile şampiyon gelmedi, ayrıca Avrupa'da Fenerbahçe tarihini en başarılı hocasıdır,

peki şimdi son 3 yıldır cocu+comoli) Ersun yanal, ve Erol bulut, ne yaptı soruyorum, geçmiş 2 yıl da FENERİ neredeyse küme düşüreceklerdi son anda kurtardığımızı tüm fenerlilerin bilmesini isterim...

gelelim Erol bulut ve bu içinde bulunduğumuz yıla, arkadaşlar son 4 maç aldığımız mağlubiyet sayısı 4, yediğimiz gol sayısı 12 ve 3 maçı da Kadıköy de eksik kalmış rakiplere karşı oynayarak ezile ezile mağlubiyetler aldık... kazandığımız maçlarda bile tamamen şansla kazandığımız maçlardı, örnek vereyim ya Caner rekin'in köşe vuruşları, yada penaltılarla, si..k zoru ile maçlar kazandık,

direniş yok, takımlaştık yok, yenik duruma düştüğü zaman takımı ateşleyecek hoca yok, özetle Fenerbahçe'nin adı kalmış geriye kalan hiç bir şey yok...

dolayısı ile ya KOCAMAN gelecek dertler bitecek, yada yönetim teknik ekip ile birlikte top yekûn gidecek, başka kurtuluş reçetesi yok...

ah almanın futbolda bir tedavisi yok.... okadar kızgınım ki makale yazabilirim sevgili Renkdaşlarım,
Hürmetler

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
ayrıca fener bahçemize yapılmak istenen ve %80 de başarılı olan hain darbe girişiminde tüm ülkenin üzerimize yapılan bu büyük komploya destek verdiği süreçte ayakta duran 2 isim vardı bir AYKUT KOCAMAN, 2 sayın aziz yıldırım dı, hatta içimizdeki İrlandalılar bile sözde fenerli olmalarına rağmen darbecilere destek vermişlerdi, balık hafızalarımızı tazelemekte yarar görüyorum, dostlar...

maalesef o komplo fener bahçemizi 50 yıl geriye götürdü ve dönemin federasyonu ile birlikte tüm lig takımları bayram etti rakipleri çöküyor diye, hiç kimse Şeytan'a bakmadı, oh olsun dediler, ne uğruna geline süreç hepsini vurdu, TÜRK FUTBOLU BİRLİKTE ÇÖKTÜ ŞAMPİYONLAR LİGİNE BİLE TR şampiyonu ön eleme yapacak...

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Fenerbahçe'nin kimyasını değiştiren hayatım boyunca gördüğüm en sinsi insanlardan birisi. anelkanın golü sonrası Fenerbahçe üzerinden iğrenç ithamlarda bulunan el değmemiş temiz ligi ortaya çıkaran , şike davasında radar benzetmesi yapıp kendi takımını zan altına sokan, daumun üzerine sportif direktör gelip kuyusunu kazıp hoca olarak göreve başlayan, 1500 kere istifa edip hiçbir şey olmamış gibi göreve devam eden, başkanlık seçimi öncesi yeni yönetimin önünü açacağını ve istifa edeceğini söyleyip söylediklerini yutan ve tazminatını alıp giden, yardımcıları ile ihanet ağı kuran çeteleşen, attığı gole krema diyen, erken attığımız gol planlarımızı bozdu diyen, emre bol ahmet ercanlar meriç müldür gibi vasıfsızlara kulüp içinden haberler uçurup medyada sürekli kendisini övdüren, 4 senelik hocalık kariyerinde 3 gs şampiyonluğu gören, Fenerbahçe'ye aldırdığı kazma sözleşmesi biten yedek müzmin sakat adamlar sayesinde kulübü borç batağına sokan, azılı gsli h. çetinkaya ile el ele çalışan, alexi kıskanan, valbuenayı kıskanan, saçma sapan korkak defansif futbolun dünyadaki birkaç temsilcisinden birisi, çocukluktan beşiktaşlı olan çakma sir aykut kocamanı 37 senelik Fenerbahçe'li olarak beddua ile anıyorum. bu kulüp bugün bu kadar aciz ve borçlu bir durumdaysa bunun azizle birlikte tek sorumlusu aykuttur.

birisi 20 senede 10 gs 4 bjk 1 bursa 5 Fenerbahçe şampiyonluğu gördü diğeri 4 sene hocalık kariyerinde 3 gs şampiyonluğu gördü. başka söze gerek yok aslında ama sebeplerini kısaca açıkladık bir kere
fenerli olduğunuzdan emin olmamakla beraber sormak isterim hadi o dönem tarih oldu şimdi neredesiniz ? 3 yıldır küme düşmekten kıl payı kurtulduğumuzun farkında bile değilsiniz sanırım... ne diyebilirim hiç saygı duyamayacağım bir yorum kusura kalmayın...

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Öyle ya da böyle 20 yıl bir başkana sabreden camianın bu kısır döngüye girmesini çözemedim... 20 yılı geçtim 6 yıl bana yetki versinler yine başarıyı, istikrarı yakalarım...

Yeni köye eski adet olmaz, önce bunu idrak etmesi lazım yönetimin...
sevgili domestos hangi renktaşsınız bilmiyorum, lakin yerimizde olsanız fazlasını düşünürdünüz Fenerbahçe tarihinde yoktur böylesine bir Rezil dem,
her yöneyle her şeyini kaybetmiş tamamen oraya buraya savrulan çok büyük bir camia yı per perişan eden bir 3 yıl geçirdik...
mesele birileri üzerinden şu oldu bu oldu dan ziyade her şey ortada Fenerbahçe şükrü Saraçoğlu yol geçen hanı olmuş yenilebilirsiniz bu futbolda en doğal karşılanacak şeydir, lakin onursuzca mücadele gücünü yitirmiş bir gerçek var ortada canımızı yakan bu...

sayın ali koç, çok değerli bir Fenerbahçelidir buna şüphe yok, lakin bu işler şirket, holding yönetmeye benzemediğini de gerçekliği herkesin malumu...

Hürmetler

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
sevgili domestos hangi renktaşsınız bilmiyorum, lakin yerimizde olsanız fazlasını düşünürdünüz Fenerbahçe tarihinde yoktur böylesine bir Rezil dem,
her yöneyle her şeyini kaybetmiş tamamen oraya buraya savrulan çok büyük bir camia yı per perişan eden bir 3 yıl geçirdik...
mesele birileri üzerinden şu oldu bu oldu dan ziyade her şey ortada Fenerbahçe şükrü Saraçoğlu yol geçen hanı olmuş yenilebilirsiniz bu futbolda en doğal karşılanacak şeydir, lakin onursuzca mücadele gücünü yitirmiş bir gerçek var ortada canımızı yakan bu...

sayın ali koç, çok değerli bir Fenerbahçelidir buna şüphe yok, lakin bu işler şirket, holding yönetmeye benzemediğini de gerçekliği herkesin malumu...

Hürmetler
Yazdıklarım ile yazdıklarınız örtüşmüyor... Ben sahada oynanan futbolun 3 Temmuz'da sahada oynanmadığına "kesinlikle" emin olduktan sonra futbol konuşmayı, yorumlamayı, tartışmayı bıraktım... Ne zaman Fenerbahçe üzerine oynanan oyunlar, biter ve tekrar yeşil sahalara inerse o zaman belki futbol konuşurum...

Siz, üç yıldır kötü olunduğunu yazmışsınız, işte benim karşıt görüşüm burada başlıyor, oysa ki yaşınız müsait, kaç 3 yıllar boyu bu takım rezilleri oynadı haberiniz vardır... Benim bildiğim, (84-88)-(90-96)-(97-2001) (2013-20) dönemleridir... Siz kişileri översiniz veya yerersiniz ben sadece Fenerbahçe'yi fark burada...

20 yıl Aziz Yıldırım başkanlığı yaşamış bir insan 3 yıl dolmadan başka birine tahammül edemiyorsa orada Fenerbahçe'lilik göz ardı edilmiş demektir, benim de bakış açım bu göz ardı edilen şeyler yönünde değil.

Saygılar, Teşekkürler...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt