Ayıplı Ürünlerin Garantileri Bitse Bile Değişim Yapılabilecek

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Sn.tkartal öncelikle geçmiş olsun,sonunda sorununu bir şekilde çözdün.Bundan sonra televizyon alacaklar bu yaşananlardan ders alıp awox marka televizyona dönüp bakmazlar inşallah.Hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim. Evet hepsini tecrübe ettim. Ve diğer insanlarda bundan tedbir alırlar inşallah.. Bence Sony Samsung Philips LG vestel ve arçelik harici TV alınmaz..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Teşekkür ederim. Evet hepsini tecrübe ettim. Ve diğer insanlarda bundan tedbir alırlar inşallah.. Bence Sony Samsung Philips LG vestel ve arçelik harici TV alınmaz..
Bu her üründe böyle şeytan dürtüyor insanı 300-500 cepte kalsın oda tv buda tv deyip yapılan ufak hesaplar
Aslında sonrasını düşünmek lazım başta 3-5 kar hesabı yerine kötü senaryo hesabı yapılsa bu hataya düşülmez
Ama işte bağzı durumlarda insanın boşluğuna geliyor

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bu her üründe böyle şeytan dürtüyor insanı 300-500 cepte kalsın oda tv buda tv deyip yapılan ufak hesaplar
Aslında sonrasını düşünmek lazım başta 3-5 kar hesabı yerine kötü senaryo hesabı yapılsa bu hataya düşülmez
Ama işte bağzı durumlarda insanın boşluğuna geliyor
Ben aslında bu TV'yi alırken iki yıl kullanmak için almıştım. Fakat awox serüveni ve hesaplar geleceğe pek uymadı.

Uzun süreli kullanım için her zaman ne alırsan al iyisinden alacaksın..

Fakat bazende f/p ürün diye insan aldanıyor. Piyasa da malum. Herşey pahalı..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt