Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
abi fabrıka ayarlarına dönmeyi denedin mi_?
Evet
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar sorunu servisim sagolsun yine cözdü kanal listesi acıkken çift haneler cıkmıyormuş listeyi kapatınca tüm kanallara tuşlar ile gidebiliyoruz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem abi benim TV TELEFOX 55TFH5510 Bu yazılımı yüklersem de degişiyor acaba

Son düzenleme:
limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
Merhabalar...
Yeni yazılımlar ile eskinin üzerine ne değişiyor. Yazılımları verenler yapılan bu değişimleri de belirtseler, bizde yüklediğimizde nelerin değiştiğini anlamış oluruz.
Mesela u5600str modelinin sarı renk olayı yeni yazılım ile çözülüyor mu yoksa panel de mi sıkıntı var teşekkürler selamlar...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar...
Yeni yazılımlar ile eskinin üzerine ne değişiyor. Yazılımları verenler yapılan bu değişimleri de belirtseler, bizde yüklediğimizde nelerin değiştiğini anlamış oluruz.
Mesela u5600str modelinin sarı renk olayı yeni yazılım ile çözülüyor mu yoksa panel de mi sıkıntı var teşekkürler selamlar...
Günaydın;

VESTEL de yine bu durumu defalarca belirtmemize rağmen, sanıyorum ki uğraşmak istemedikleri için yıllardır bu bilgi verilmiyor.
AWOX da yazılımı dahi bulduğumuza şükrettiğimiz şu günlerde ben açıklama zaten beklemiyorum ?

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
Günaydın;
Doğru söze ne denir :bilmiyom
Yükleyin la daha ne istiyorsunuz. Hiç bir şey değişmemiş olsa dahi kesinlikle bir şeyi değiştirmiş olabiliriz ama siz fark edemeyebilirsiniz. :cal

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
A Adem Helvacı hocam son yazılımı kurup aida64 ile bakip cihaz rootlu gözüküyor mu daha yani bu netflix çözüldümü çözüldü ise süper bi yardimcı olursanız birde hangi menüden cihazin kendi güncellemesini yapıyormu bakabiliyormuyuZ yada yazılım sürümlerini kontrol edebiliyormuyuz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı hocam son yazılımı kurup aida64 ile bakip cihaz rootlu gözüküyor mu daha yani bu netflix çözüldümü çözüldü ise süper bi yardimcı olursanız birde hangi menüden cihazin kendi güncellemesini yapıyormu bakabiliyormuyuZ yada yazılım sürümlerini kontrol edebiliyormuyuz
Sanırım Vestel de olduğu gibi anlama şeklimiz yok ama tarih veriyordu diye hatırlıyorum.

Yazılım konuları benim branşım değil, ben sadece sizlere aktarım anlamında aracı vazifesi üstlenmiş durumdayım o yüzden bazen yazdıklarınızı anlamayabilirim.

Bu işlere sevgili abimiz teraspy teraspy bakıyor ama ona da bir hafta istirahat izni verdik maalesef :(

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
iyi günler seg marka smart tv sahibiyim mb 211-0012 yazılım yüklü sanırım benim sorunum netflix telefondan açıp tv ye bağlayamıyorum hata veriyor bir yolu varmıdır ozgurustaomer@hotmail.com
awox konusuna bunu yazman yanlış olmuş,
cihazında netfilix varmıydı ?
mb211 v0 verisyonu ise :

qui menü ise :

forumlarından güncelleme deneyiniz

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
arkadaşlar awox 5600str root yapmayı başarabilen varsa nasıl olduğunu bi aktarabilirse yada video çekebilirse bit türlü olmadı beceremedim sistemden netflix için bi dosya silmem gerekiyor silsemde geri geliyor

S Çevrimiçi

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
arkadaşlar awox 5600str root yapmayı başarabilen varsa nasıl olduğunu bi aktarabilirse yada video çekebilirse bit türlü olmadı beceremedim sistemden netflix için bi dosya silmem gerekiyor silsemde geri geliyor

Bilgi amaçlı söylüyorum, rootlu Android cihazlarda drm bozulduğu/kırıldığı için netflix 480p üstünü oynatmıyor. Bu durum Android telefonlarda böyle.

Drm info programını indirip widevine cdm bölümünde security level L1 olmalı oraya bakacaksınız, L3 ise 480p üstü gelmiyor. TV de Android olduğuna göre aynı şey olma ihtimali yüksek

Dediğiniz dosya da liboemcrypto.so sanırım, silmeyin sonuna .bak ekleyin sonra tv yi yeniden başlatıp deneyin

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
Bilgi amaçlı söylüyorum, rootlu Android cihazlarda drm bozulduğu/kırıldığı için netflix 480p üstünü oynatmıyor. Bu durum Android telefonlarda böyle.

Drm info programını indirip widevine cdm bölümünde security level L1 olmalı oraya bakacaksınız, L3 ise 480p üstü gelmiyor. TV de Android olduğuna göre aynı şey olma ihtimali yüksek

Dediğiniz dosya da liboemcrypto.so sanırım, silmeyin sonuna .bak ekleyin sonra tv yi yeniden başlatıp deneyin
evet o dosya ama dosyaya erişiyor um ama bak da yapsam geri eski haline geliyor deneyemedim android tv veraiyonu var netflix in onu yükleyecem 13 hatası veriyor o proğram oda root lu çihazlarda veriyormuş . bak yapsam düzelir diye okudum bir kaç makalede ama bir türlü yapamadım yapsamda dosya ismini değiştiremiyorum geri düzeliyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt