Awox u5600Str led bar arızası çözüm fikri?

M Çevrimdışı

mert341903

Yeni Üye
8 Haz 2019
27
33
Güncelleme getireyim konuya.

Servisi aradım ellerinde olmadığını fabrikadan sipariş edeceklerini ve en iyi ihtimal 20 gün süreceğini söylediler 900 lira civarinda bir ücreti olacağını söylediler.

2. seçenek olarak bir yer 650 TL fiyat verdi fakat garanti veremediğini söyledi.

3. olarakta kore yapımı bar(orjinal parçaymış sanırım) ile değişim yapıp 1 sene işçilik ve bar garantisi verdi başka bir yer ve 700 lira fiyat çıkardı. Hatta normalde servisler vidalama yapmaz yapıştırma yapar ben vidalama da yapacağım dedi. Bunu anlamadım konuya çok vakıf olmadığım için. ancak barların ısınması konusunda bu şekilde daha güvenli olduğundan bahsetti.

3. seçeneği seçtim sağolsunlar 2 gün içerisinde teslim ettiler. Gerçekten dedikleri gibi orjinal taktılar mı? Ledleri komple değiştirdiler mi bilmiyorum elbette. Fiyat olarakta ucuz mu pahalı mı bilemiyorum. Ama bana en çok güveni orası verdiği için oradan yaptırdık.

A Adem Helvacı süreci anlatmış olayım Adem Bey :) umarım kazıklanmamışızdır ^_^

M Çevrimdışı

mert341903

Yeni Üye
8 Haz 2019
27
33

Usta işe orijinallik katmış gibi görünüyor. Led barların tümü mü değişti?
Evet bana söylenen budur hocam.ama açıp bakma imkanım olmadığı için teyit edemiyorum elbette. Bu konuda güvenmeme sebep olan şey 1 sene hem ledlere hem işçiliğe garanti veriyorum. led bozulursa yenisi ile değiştiririm işçilikte almam dedi. tahminimce tek led vs değiştirse bu kadar güvenmezdi kendisine diye düşünüyorum

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
K550WDC1 A2, K550WDC1 A1, AWOX U5600STR LED BAR , PHILIPS 55PUF60 243,12 TL yerine 222,86 TL

Bu ☝️sitede var mesela.. Demek ki ortalama 500 TL gibi bir işçilik alıyorlar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi Awox'un kendisi ve içindekiler ne derece orijinal ki böyle bir kaygımız olsun?
Daha bu gün bile tamirci yine beni aradı Awox led bar yerine ne UYDURABİLİRİZ? diye soruyor neden?
Adamlar o kadar salmış ki işin ucunu (Awox yetkilileri) piyasada da servislerde de kendi ellerinde de led bar yok.
Videoda yayınladığım gibi led olmadığı için paneli kırılan tv lerin BLU bölümünü komple yolluyor ve AL BURADAN KULLAN diyor herifler.

Yani awox tv lerin ledlerinin orijinalitesi konusunda gereksiz üzmeyin kendinizi, usta oraya uygun led bulmuş ise konu kapanmıştır zira ne bulsa onu takacak zaten millet.

55'' için ve hele ki o televizyon için 400 500 den aşağı kimse risk almaz o nedenle fiyatta anormal durum yok.

M Çevrimdışı

mert341903

Yeni Üye
8 Haz 2019
27
33
Abi Awox'un kendisi ve içindekiler ne derece orijinal ki böyle bir kaygımız olsun?
Daha bu gün bile tamirci yine beni aradı Awox led bar yerine ne UYDURABİLİRİZ? diye soruyor neden?
Adamlar o kadar salmış ki işin ucunu (Awox yetkilileri) piyasada da servislerde de kendi ellerinde de led bar yok.
Videoda yayınladığım gibi led olmadığı için paneli kırılan tv lerin BLU bölümünü komple yolluyor ve AL BURADAN KULLAN diyor herifler.

Yani awox tv lerin ledlerinin orijinalitesi konusunda gereksiz üzmeyin kendinizi, usta oraya uygun led bulmuş ise konu kapanmıştır zira ne bulsa onu takacak zaten millet.

55'' için ve hele ki o televizyon için 400 500 den aşağı kimse risk almaz o nedenle fiyatta anormal durum yok.
Öyle hocam haklısınız yaptırdığımıza şükür etmek lazım neredeyse

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt